2023 рік: високосний чи ні, чого чекати від цього року

Stunningly delicious street food, magnificent banquets, quiet family dinners: each is beautiful in it

передбачення на 2023 рік для Україниhttps://biblioteca.inslessalines.cat/community/profile/ktqzoe373551881/. У цю дату високі шанси зустріти свою любов або вийти на новий рівень взаємин. Якщо говорити коротко про 2023 рік – у нас є великі шанси лідерства у цій нерівній війні. Але краще відкласти ці бажання на наступний рік. Але йому це не вдасться. Але це не найгірше. Я не бачу війни у Криму. І радить іншим розробникам не квапитися і не підходити до досвіду війни прямолінійно. Він вважає, що у програмі діяльності КМУ потрібно взяти до уваги пріоритети зростання економіки та можливість проведення реальних реформ у промисловості, податковій, грошово-кредитній політиці тощо. Тому в урядовому прогнозі такі речі згладжуються, хоча на експертному рівні в Мінекономіки усі ці речі мають відслідковуватися та братися до уваги. Тому людям із неабиякими талантами та мисленням, безперечно, у новому році везтиме. Поки що мирним людям їхати не треба. Якщо напад буде, то буде відбитий – кажу з впевненістю. Представники цього знака відрізняються щирістю, чесністю і впевненістю в собі.

У представників цього знака відсутні фантастичні плани, і вони максимально наближені до реальних умов життя. Молодик 30 травня 2022 року “закриє” колишній етап життя і ви зможете почати все заново. Почався новий виток, історія онульовалася і пішла заново. Прогноз – це всього лише ймовірність того, що історія буде розвиватися тим чи іншим чином. Вона додала, що є висока ймовірність того, що війна затягнеться ще й на 2024 рік, проте радує те, що за цей час Україпередбачення на 2023 рік для України зможе повернути окуповані території. Вона розвиватиметься, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік просто в іншому ключі. Це так звана планетарна петля – він нарощує швидкість, доки не досягне тієї точки, від якої поворот буде в інший бік. Марс буде у ретрорусі до 12.01.23. До цього ми спостерігали петлю Марса з 4.09.22. Ця петля має вплив на військові та історичні події, що ми й бачимо. Коли таке поєднання Марса та Сатурна було в 1939 році, почалася Друга світова війна. На відміну від України, для Росії війна 2023 року не закінчиться. На Україну чекає доволі цікавий рік із точки зору програми її розвитку, оскільки головна планета Карми Сатурн 19 грудня 2020 року переходить у знак Водолія на три роки. На політичній арені очікується підписання договорів і планування партнерських відносин з країнами далекого і близького зарубіжжя, однак Сонце та Місяць, можуть відновити старі конфлікти з главами держав-партнерів.

Україна нарешті займе лідерські позиції на світовій політичній арені, завдяки своїй наполегливій праці, яка завжди була властива українському народові. Завдяки досягненням українських вчених, спортсменів і творчої еліти Україна має величезний шанс зміцнити свої позиції на світовий арені, що вже у 2022 році дасть свої плоди. Стабілізація. Україна пройшла через багато і зараз переходить у стадію стабілізації. Плутон зараз переходить з Козерога до Водолія – це значний перехід для всього світу. Для України Сатурн – це планета-управитель Асцендента (Асцендент – знак, що піднімається на східному горизонті в момент народження, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік тобто для України це знак Козерога. І бачу вступ України до ЄС – є навіть більша ймовірність, що до кінця 2024 року. Він може піти раніше до кінця свого терміну. Ми маємо перспективу членства в ЄС до кінця 2024 року. Тож маємо надію, що наведені прогнози в результаті не погіршаться і Україна зможе отримати непоганий врожай всіх необхідних культур як для власного споживання, так і для продажу іноземним партнерам.

Утім, такі довгострокові прогнози давати в якомусь сенсі навіть простіше – навряд чи хтось із читачів через десять років згадає, що буде далі з Україною 2023 прогнозував той чи інший астролог. 5. Астропрогноз от Влада Росса на 2022 год для Украины в интерпретации украинских патриотов выглядит, как предсказание нового цикла экономического развития, которое будет продолжаться целых десять лет (дальнейших перспектив он пока не видит). Початок 2022 року для України очікується непоганим, складаються сприятливі аспекти планет. Доброго ранку, ми з України. Давайте розберемо загальні тенденції для України на майбутній рік. Для народжених в рік Кози (Вівці) пора готуватися: навесні вас чекає любов! За оцінкою Залужного, яку наводить The Economist, у січні чи навесні на нас чекає напад з боку Білорусі. З цього аспекту Сатурн навесні переходитиме в інший знак. Для України це також відобразиться у важливих змінах у владі, законодавстві, правовій системі, тому я й говорю про можливість вступу в ЄС до кінця 2024 року – у 2024 році Плутон повністю змінить знак. Пік для основної частини України ми вже пережили, але не пік для Донбасу. Якщо навіть ЗСУ просунуться далі, РФ так просто не віддасть Донбасу.

  • April 18, 2023