/ 2019 / Black / info / UK

2023-го Україна зависне над прірвою, а до Зеленського прийдуть 32 богатирі – астролог Влад Росс

Free vector vector happy new year 2023 illustration with number on shiny colorful background

При цьому жодна зі сторін не здобуде перемоги, але обидві відмовляться вести переговори про припинення конфлікту. В цей період, згідно з його прогнозом, буде йтися про масштабні успіхи на фронті, а вже у червні в росії можливі якісь переговори – після зміни влади в рф та її ідеологічного спрямування. Нагадаємо, раніше астролог та хіромант Володимир Бадіян розповідав про “вікно можливостей” для України та кардинальні зміни після війни. Своїми прогнозами щодо термінів закінчення війни в Україні поділилися ще троє популярних астрологів. Багато його пророцтв з приводу війни в Україні вже збулися і продовжують збуватися. Як йдеться в матеріалі, Росія намагається перегрупуватися і готує свій народ до тривалої війни. Якщо Росія і застосує ядерну зброю, то не на території України. Ірина не виключає, що це можуть бути США, оскільки в їхній натальній карті йде повернення Плутона, екстрасенси про Україну 2023 який відповідає за ядерну війну. Серед останніх свіжі екстрасенси про Україну 2023гнозів дівчинки – майбутнє США, України та Росії. У Росії ж теж з часом переможе народ, а призвідників буде чекати розплата.

За словами Годжеса, витіснення росіян з наших територій можна чекати наприкінці року. За її словами, природа почне мстити людям за недбале ставлення до неї. Астролог запевняє, що повномасштабна війна може припинитися вже у лютому 2023-го. За його словами, путін уже розуміє, що програє, і кожна нова поставка озброєння Україні наближає день нашої Перемоги. За її словами, serendipity-uk.com там «проллється російська кров». За вашими відчуттями, коли перемога? Він зауважив, https://happynewyearquotes.info що кажуть екстрасенси про війну 2023 року для нього звільнення всієї території України – це вже перемога. Він буде не схожий на попередніх президентів України і прийде до влади “з народу”. За словами Нострадамуса, ця війна прийде з території сучасного Іраку і триватиме 27 років. За цей час українці чули чимало прогнозів що чекає на Україну в 2023 році передбаченнядо термінів її завершення, в тому числі й від різних тарологів, www.divinejoyyoga.com астрологів, мольфарів та екстрасенсів. “Війна – царство невизначеності; три чверті факторів, на яких базуються дії під час війни, оповиті туманом більшої чи меншої невизначеності”. Відбудеться це, за прогнозам Ванги, в 2015 році – в цей час закінчаться бойові дії в Україні. Раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні поділилася астролог Анжела Перл.

Але як зазначив нумеролог, закінчення війни та етап закінчення військових дій не завжди означає одне й те саме. На початку квітня з’являється аспект Сатурна до Марса, тобто аспект планети обмеження до планети війни, що можна трактувати як обмеження/припинення яскраво виражених військових дій. ГУР показали тренування військових на американському гелікоптері Black Hawk. Він обіцяв, що буде у вересні або до вересня. Він говорив про загрозу «незалежності» Росії. Управління верховного комісара ООН із прав людини підтвердило загибель 8 490 і поранення 14 244 цивільних людей в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення Росії. Незабаром мине рік, як в Україні почалася повномасштабна війна. Однак, багато передбачень Ванги було зроблено у 20 столітті, а зараз – 2023 рік, і можливо, що деякі з її прогнозів можуть бути сприйняті в іншому світлі в сучасному контексті. Варто відзначити, що раніше збулися кілька передбачень цілительки. Він пообіцяє співвітчизникам те, що не могли дати попередники. Він вважав, що Україну можуть поділити на деякі табори та території, і все це закінчиться тим, що ця країна перестане існувати. Однак в 2019 році війна на Донбасі не закінчиться. Згідно з пророцтвом, в 2019 році росіянам загрожує громадянська війна.

На інтернет-ресурсах опублікували слова Ванги, які стосуються виборів в Україні в 2019 році. Поки політики не можуть відповісти на питання, коли закінчиться війна в Україні. Я думаю, ця війна скоро закінчиться. Тому я думаю, що там буде чергова ескалація, черговий спалах бойових дій. Тому в нас усе буде добре. Тому більшість звичайних людей намагаються заглянути в майбутнє за допомогою містичного, і дізнатися у ворожок і провісників, коли ж настане в Україні довгоочікуваний мир. За словами астроексперта, мир в Україні настане у весняні місяці наступного року. За словами астроексперта, у кожному році є циклічність та закономірність, які можна відстежувати за певними подіями, які впливали на хід війни в Україні. Ванга: передбачення 3 світової війни. Український астролог і нумеролог Володимир Бадіян відповів на питання, яке хвилює всіх українців – коли завершиться війна в Україні. Астролог і нумеролог Валерія Мамичева стверджуючи, що на початку квітня будуть позитивні зрушення на шляху до припинення конфлікту.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime