/ 2022

2023-го Україна зависне над прірвою, а до Зеленського прийдуть 32 богатирі – астролог Влад Росс

Kia Seltos 2021

Якщо ти намагаєшся поділитись типу як українським досвідом, який буде чужим українській публіці, то ти насправді робиш це не для того, щоб поділитись досвідом. Крім того, найсильніші екстрасенси світу – мексиканські, тибетські та інші – намагаються створити захисний енергетичний бар’єр навколо нашої країни, щоб вона вистояла у цій війні. Скажу більше: 22 грудня 2022 року Україна вже перемогла у війні. Де Україна може подолати утиски та обмеження? Тільки одна невелика річ – приділяйте увагу розминці під час тренування. Якщо вам не подобається total-pink, можете одягнути одну річ такого відтінку або, в крайньому разі, зробити яскравий макіяж з акцентом на рожеві тіні. Вам подобається бути серед людей, а іншим подобається бути у вашій компанії. Тигр – хижак, що буде далі з Україною 2023 який завжди бере те, що буде далі з Україною 2023 йому подобається і належить по праву королівської крові. Коли говоримо пророцтво про Україну на 2023 рік Крим, вони починають згадувати меседжі про те, що Росія і Путін одразу застосують ядерну зброю проти України, що військова операція з відновлення контролю над півостровом буде дуже складною. Якщо ви серйозно поставитеся до пошуку нового робочого місця, ви обов’язково знайдете те, що чекає Україну в майбутньому 2023 вам сподобається. Зовсім небагато залишилося чекати до початку нового 2022 року. Покажіть свою вразливу сторону у 2022 році. Дружба на все життя і велике кохання, що буде далі з Україною 2023 якщо ви самотні, зустрінеться в 2022 році, але тільки за вашого сприяння.

Дайте шанс людям, з якими ви позпередбачення на 2023 рік для Українийомитесь в наступному році, і вони запропонують вам набагато більше, ніж ви думали. Щоб залишатися здоровим у 2022 році, ви повинні правильно харчуватися, достатньо відпочивати та розслаблятися. Звичайно, деяких людей очікують розчарування і помилки, але 2022 рік насичений несподіванками, переважно з успішним результатом. Астрологи вважають, що Новий рік 2022 – унікальна можливість для Діви показати, хто тут править балом. Астрологи рекомендують до цього дня підготуватися грунтовно і навести порядок у своєму житті. Оскільки ви у своєму житті керуєтеся самодисципліною та відповідальністю, то не показуєте своїх емоцій. В особистому житті матимете шанс почати стосунки, зіграти весілля чи народити дитину. Щоб покращити свою кар’єру або почати її, вам доведеться більше дбати про свій зовнішній вигляд. В 2022 році вам доведеться попрацювати над своїми соціальними навичками, щоб покращити любовну сферу. У 2022 році вас не цікавитимуть такі речі, як стосунки та кохання. Наприклад, якщо ви довгий час незаміжня, є хороший шанс, що цього року ви зустрінете кохання всього свого життя. До речі, про кохання. До речі, у багатьох з’явиться бажання працювати на себе, а не на благо вищих за рангом.

У вас з’явиться бажання витрачати гроші на дорогі речі. Скорпіонам у 2022 році настав час зайнятися трохи саморозвитком. Ви вирішили вести здоровий спосіб життя, але під час кризи забуваєте про свій намір. Ви можете розраховувати на підвищення, можливо раніше, ніж очікувалося. Ваш фінансовий стан у наступному році буде кращим, ніж у попередньому. У наступному році вас більше цікавитиме ваш соціальний статус, ніж фінансове становище. Ваше фінансове становище буде скрутним, але ви знайдете спосіб розібратися в ньому у довгостроковій перспективі. 2 частина року: перспективи у кар’єрі, фінансове зростання, можлива зміна діяльності, робота за кордоном та в сфері інновацій. Уже з червня з’являться реальні можливості підвищення на посаді і кар’єрного зростання, що, безсумнівно, позначиться і на рівні ваших доходів. Цей фактор спричинить підвищення ціни на перевезення, а також на всі продукти хімічної промисловості – від мийних засобів до різних пластмас та інших синтетичних матеріалів. Стрілець рухливий і активний, через безліч різних фізичних дій, він частіше ламає кістки, ніж інші знаки зодіаку. Стрілець оптимістичний, товариський, мудрий, розумний і постійно розширює свої знання.

Зосередьтеся на хорошому і іноді аналізуйте, чого ви досягли. Валентина Самар: У Росії вважають, що окупацією півдня вони досягли двох ключових успіхів: дніпровська вода і так званий сухопутний міст, що з’єднав півострів із РФ. Астролог Валентина Віттрок спрогнозувала терміни закінчення війни в Україні. Повномасштабна війна в Україні триває з 24 лютого. 24 лютого – 19 квітня. На його думку, події, які наблизять перемогу для України, відбудуться близько 24 квітня. На столі не повинно бути м’яса і груш – цей фрукт символізує розлучення. Для отримання серйозного прибутку – потрібно буде значно витратитись. Раніше ви розглядали її тільки як засіб для отримання заробітку, але наступного року отримуватимете від неї задоволення і розберетеся зі своїми амбіціями. Це призведе до нових дружніх стосунків. Це із моїх домів дим іде догори. Це неймовірно потужні мотивації, що на рівні підсвідомості максимально потужно активізують інстинкт боротьби за життя та інстинкт підтримки життя. Як для одиноких, так і для пар любовне життя у 2022 році буде дуже стабільним. У сімейних пар їхнє становище залишається стабільним. Однак нестабільність також може призвести до розлучень у сімейних Дів.

  • April 18, 2023