/ 2022

Як довго триватиме війна в Україні 2023: прогнози експертів

Tuning meeting Stuttgart Fernsehturm

Запитання ще й досі доволі актуальне, хоч агресор уже більше року нищить наші міста й села. В ході операції силовими органами України були знищені опорні пункти проросійських бойовиків, ліквідована їхня військова техніка, нейтралізовані самі зловмисники та відновлено контроль над усіма незаконно захопленими спорудами міста. Адже авто, розміщені на відкритому просторі, зазнавали пошкоджень, а інколи були повністю знищені внаслідок дій агресора. Наш підземний простір слід повністю облаштувати для нормального перебування в ньому людей у разі надзвичайних ситуацій, а забудовникам уже час подумати, як змінити конструкції будівель так, аби можна було найкращим чином використати підземний простір. Якщо ви запитаєте: «Чи слід надати Україні більше танків і винищувачів? Чи мають вони можливість заблокувати надання підтримки Україні? Причому можна сказати, що в такому разі паркінги мають не подвійне призначення, а насправді потрійне, бо скрізь у світі в цьому просторі розміщують ще й комунікації будівлі. І саме на таку споруду подвійного використання вже зараз, під час війни, перетворилися паркінги – перша нерухомість подвійного призначення. Проте інтерес до паркінгів як до об’єктів подвійного призначення нині зріс не тільки через їхню захисну функцію для людей. Окрім того, дедалі більші проблеми з паркуванням, які й нині спостерігаються у великих містах, теж постійно підвищують інтерес до паркінгів.

Жизнь парня забрала пентаграмма - Слідство ведуть екстрасенси. Сезон 7 ... Виникають також проблеми і з гостьовим паркінгом. Багато залежить від того, як ця війна завершиться: чи залишиться в РФ той самий режим і диктатор. Втім, якщо в РФ буде вже інший режим і вони виведуть всі війська з території України, тоді можливо проводити хоча б якісь перемовини про нормалізацію відносин. З її слів, нікого живого на її території не залишиться. Але чи виведе РФ всі свої війська з території України? Та людина сказала поїхати перевірити місце, де можна кинути переправу, і ми не знаємо, що з цією людиною, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів може, її родичі на цій стороні, може, там їх тримають у заручниках на окупованій території. Так само, як і переважна більшість росіян хоч, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів може, і не є палкими прихильниками війни, продовжують триматися мовчазної і відстороненої позиції. За словами провісниці, Третьої світової війни, якої всі чекають від сьогоднішнього протистояння України і Росії – не буде, але в результаті тяжкої війни відродиться Русь. Не так давно експерти розшифрували інший прогноз Ванги, яке стосується майбутнього Росії. Серед останніх прогнозів дівчинки – майбутнє США, України та Росії. Відома болгарська провидиця Ванга, чиї пророцтва вже цитувалися у зв’язку з ситуацією на Донбасі, як з’ясувалося, знала набагато більше про майбутнє російсько-українського конфлікту. Незрозуміло, яку країну мала на увазі Ванга, як неясні і масштаби подібних експериментів.

Чого вартий лише поточний місяць, в якому кілька подібних дат. І українські, і закордонні експерти доволі часто висловлюють прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви щодо тривалості війни в України. Про прогнози довгої, багаторічної війни пише “24 канал” із посиланням на інтерв’ю відомого військовослужбовця, письменника та поета Павла Вишебаби. Про це йдеться в свіжому прогнозі… У ній люди дуже побоюються Росії, хвилюються, коли йдеться про підтримку України і вони не впевнені в тому, що слід надавати зброю Україні. Потрібно більше санкцій проти Росії, щоб ізолювати її від світу та завдати удару по економіці. Раніше ми свіжі екстрасенси про Україну 2023понували передбачення Ванги на 2022 рік. Численні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) ще в березні 2022 року почали самотужки облаштовувати паркінги (в кого вони, звичайно, є) для їхнього використання під укриття з можливістю тривалого перебування там мешканців. Ціни на паркінги в столиці стартують від 10 тис. При цьому ціни в елітних паркінгах у центрі столиці України інколи сягають не лише ціни машини, а й вище – 60-80 тис. 15-20 тис. дол. за паркомісце. Але виявилося, що навіть таких «сховищ», котрі можна пристосувати й потім використовувати, зовсім небагато. Споруди подвійного призначення (укриття) в мирний час передбачено використовувати, наприклад, для проведення зборів мешканців будинку або інших масових заходів. То подивімося на Ізраїль, де наявність укриття в будівлі – це норма, і облаштовуймо укриття разом із паркінгами.

Зокрема наказом Міністерства розвитку громад та територій України №72 від 16.05.2022 року зафіксовано, що «для укриття мешканців слід передбачати улаштування споруд подвійного призначення із захисними властивостями сховищ та екстрасенси про Україну 2023тирадіаційних укриттів». Зокрема, хочемо мати готовий набір санкційних обмежень пророцтво для України 2023 різних можливих сценаріїв розвитку подій. Думаємо про те, чи можна попередити такий сценарій і обдумуємо інший розвиток подій щодо питань економіки. Ось що мені подобається в рік Тигра, так це те, що завжди відбуваються перевороти та зміни еліт. Паралельно терміново було внесено зміни до державних будівельних норм. Питання постало так гостро, що народні депутати зареєстрували, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів терміново розглянули й ухвалили законопроєкт №7398, яким внесли зміни до Кодексу цивільного захисту України, а ще – до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності». Зважаючи на такі обставини, постало питання про термінове розгортання в Україні мережі захисних споруд цивільного захисту». Звісно, висновок напрошується сам собою, і його пропонують розробники законопроєкту: «Наявна система цивільного захисту не в змозі повною мірою забезпечити захист фізичних осіб від ризиків, пов’язаних з бойовими діями, особливо якщо зважити на відверто варварський характер ведення війни, який практикується збройними формуваннями держави-агресора. У пояснювальній записці до проєкту зазначено, що «можливості наявної в Україні системи цивільного захисту щодо убезпечення цивільного населення від описаних вище ризиків є вкрай обмеженими.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime