/ 2022 / 2024

Які пророцтва Ванги збулися і які прогнози вона давала щодо України

Children

Мусимо диверсифікувати нашу енергетичну залежність і укласти енергетичні торговельні угоди з багатьма державами, зокрема з країнами ЄС, а також Норвегією, деякими арабськими державами і, безумовно, що чекає на Україну в 2023 році передбачення зі США. Проте слід готуватися до цього і розпочати програму тренувань українських пілотів, так само як це зараз роблять США та Норвегія. А чи можемо ми почути «Так» від Олафа Шольца що чекає на Україну в 2023 році передбаченнядо програми тренувань пророцтво для України 2023 українських пілотів і надання винищувачів вже цього року? Українці можуть очікувати на завершення гострої фази війни вже в середині квітня, а наприкінці травня можлива повна перемога українських захисників над загарбником-росією. Серед них – забезпечення безпеки самопроголошених республік і логічне, хоч і запізніле завершення так званої “спеціальної операції”, унеможливлення доступу України до Чорного моря, контроль над ключовим елементом енергетичної системи країни – Південноукраїнською АЕС тощо. На території України і Білорусії віщунка обіцяє найхолоднішу зимову пору. На виборах президента отримав лише 6,58% голосів (четверте місце). На тлі слів Нострадамуса британське видання наводить інформацію про те, що Польща може стати першою країною, яка вийде зі складу ЄС слідом за Великобританією. На жаль, трансформації часто трапляються через складні, здавалося б, просто нестерпні кризи.

По-перше, це – сильна армія України. По-перше, слід укласти мирний договір і тоді Україна зможе стати членом НАТО. Сподіваюся, після укладання мирної угоди Україна зможе досить швидко вступити до Північноатлантичного альянсу. Сподіваюся, це відбудеться вже цього року. За його даними, в цей день відбудеться подія, після чого весь український народ відчує полегшення. За підсумками 2022 року ВВП України скоротиться щонайменше на третину. За оцінками МВФ, якщо війна Росії проти України завершиться до середини 2024 року, потреба України у зовнішньому фінансуванні складатиме 115 мільярдів доларів. Звичайно, це вже може розпочатися, але в основному після того, як завершиться війна. Президент України Володимир Зеленський очікує, що війна завершиться у 2023 році і українці будуть і далі впливовими у світі, однак уже за мирних умов. Другою, третьою чи четвертою безпековою гарантією пророцтво для України 2023 України є те, що інші держави-сусіди України, інші європейські держави, такі як Німеччина скажуть: «Добре. Які безпекові гарантії може надати Німеччина нашій державі?

Такі безпекові гарантії були б належними. Безумовно, безпекові гарантії мають бути більш потужними, аніж ті, що закладені у Будапештському меморандумі. Але ці літаки мають обмежені можливості нанесення ударів по наземних цілях, бо не можуть нести багато ракет. Чому він не хоче надати нам ці військові літаки? Для України зараз у пріоритеті є літаки МіГ-29 і F-16, а не «Eurofighter Typhoon». Ви згадали про членство України в НАТО. І, мабуть, Швеція цьогоріч також стане членом НАТО. Річ у тім, що чекає на Україну в 2023 році передбачення що НАТО приймає до себе лише ті держави, які не перебувають у стані війни зі своїми сусідами. Ми не хочемо залежати лише від однієї держави, тому минулого року ми зробили у цьому напрямі багато. Також ми не хочемо повністю залежати від іншої держави. Також за три дні до цієї дати і через три дні після цього можуть відбуватися важливі події, що чекає на Україну в 2023 році передбачення що змінюють долі людей. Також ми будемо разом із вами після підписання мирного договору і будемо підтримувати Україну на шляху до членства у НАТО». А вже через пів року радянські війська і війська Варшавського договору вторглися на територію Чехословацької Соціалістичної Республіки. Вони хотіли, аби так було, як він каже.

Мені шкода росіян. Вони не можуть без царів, бо так виховані. Не реалістично постачати енергетику з Китаю. Слід реалістично підходити до цього питання і діяти так, щоб це дійсно допомагало Україні. Війна скінчиться перемогою України, але буде це не зовсім так, як уявляє собі більшість людей: “Війна закінчиться ще не скоро. Воно так поступово буде. Найгірше буде оцей лютий і березень (2023 рік – ред.). Всі кажуть, що Україна виграє. Україна виграє, але то буде не так, як кожен собі думає. То буде щось від природи – буде стихійне лихо”, – переконана пані Марія. Я не його адвокат, але мені здається, що до вересня або переможемо, або буде зрозуміло, коли це закінчиться. Війна в Україні не закінчиться навесні, однак вже 2023 року вдасться звільнити частину окупованих територій. З початком бойових дій мирні жителі почали полишати домівки у зоні бойових дій та окупованих екстрасенси про Україну 2023російськими бойовиками територій, рятуючи життя своє та своїх близьких.

  • April 18, 2023