/ 2022

Яким буде 2023 рік Тигра за Китайським гороскопом

Програма матиме більший хронометраж, більше музичних гостей і номерів. Але це буде зовсім нове об’єднання, що матиме якісь свої правила, які багато в чому кидають виклик тим правилам, на основі яких існують союзи у світі зараз. Інші канали групи покажуть документальні фільми про роль української культури у світі та музичні марафони, симфонічний концерт на радіо та історії про те, як захисники зустрічають Новий рік на передовій й чого чекають від року наступного. В його ефірі вийде огляд ключових подій війни Росії проти України (перемоги ЗСУ, допомога західних партнерів, розробки української зброї тощо), а також темами стануть – підсумки міжнародної політики, українізація у країні та популярність української культури у світі. Де місце Петра Порошенка в історії української державності? За словами Анастасії, обрати контент для святкового ефіру було нелегко, бо війна триває, «але місце для свята має бути все одно». Для Риб цей рік може розширити горизонти, що чекає Україну найближчим часом 2023 показати спектр можливого і підштовхнути до того, щоб обрати саме те, що вони вважають найбільш вигідним і перспективним. Народ України прагне прояснити те, що здається прихованим та неясним, щоб позбавитися своїх страхів. Гороскоп для України на 2023 рік віщує нелегкі часи. Також сприятливим рік буде Овнів, Раків та Козерогів.

Раків очікує багато відпусток та подорожей. У Раків може з’явитися можливість взяти реванш у життєвих обставин або повторити якийсь подвиг із тих, що були здійснені ними раніше. Контент, який дає можливість відволіктись на дві хвилини через жарти», – пояснила вона. Потрібен сторітелінг, який дає надію, радість, ще раз доводить, що добро завжди перемагає. Окрім цього вийде «Країна пісень», концерт «Новорічна пісенна садиба», документальна програма «Вертеп» і фільм «Северин Наливайко. », «Країна пісень», «Твоя музика» (Алла Кудлай, Ілларія, Павло Доскоч, Алла Попова, Андрій Заліско). В ефірі працюватимуть Алла Мазур, Наталя Мосейчук, Марічка Падалко, Соломія Вітвіцька, Святослав Гринчук і Наталія Островська. Новорічної ночі в ефірі каналу будуть музичні концерти, зокрема групи «ТіК» і «Брати Гадюкіни». Це зокрема стосується професійної сфери – за таких умов він може навіть піднятися вгору кар’єрними сходами. Це – ще один етап російської агресії проти української держави і проти української незалежності. Якась подія, зміна сцени щось відбувається, і це може бути та наступ української армії. Попит на житло в культурній столиці завжди великий, а в зимовий період зростає ще більше. Цей період говорить про пожежі, вибухи.

На це йде багато сил, і тому цей період напружений, насичений конфліктами і незадоволенням через те, що чекає Україну найближчим часом 2023 події йдуть не так, як нам би хотілося. Занадто багато витрат фінансових, моральних та енергетичних від них може вимагатись, щоб утримувати свої позиції, не кажучи вже про те, що буде далі з Україною 2023б їх зміцнювати. Пресслужба медіагрупи поки що не відповіла на запитання «Детектора медіа» про принципи формування святкового ефіру інших каналів, тож переповімо те, що відомо з відкритих джерел. В ефір вийде репортаж про те, як українські військові зустрічають 2023 рік. Згідно зі Східним календарем, 2022 рік триватиме під егідою Чорного (Блакитного) Водяного Тигра. Тигра це дуже потішить. Телеканали радше розмірковують, наскільки доречними під час війни є традиційні розважальні формати – мюзикли, гумористичні й музичні концерти тощо. А в тому, що розважальні ефіри будуть пронизані патріотичним і проукраїнським духом, немає сумніву. Особливість цієї галузі в тому, що чекає Україну в 2023 році вона не є експортно-орієнтованою, на відміну від металургії та хімпрому . Разом до перемоги». Першого січня – всі серії фільму «Ми більше ніж я» і весь мінісеріал «Спіймати Кайдаша». Немає більш вдалого часу для того і іншого, ніж коли Юпітер в державі у VI домі. 31 грудня на каналі «Дом» буде спецефір «Ранку вдома», де у студії зберуться ведучі й гості – бойові медики, військові, волонтери, артисти.

Ганна Єфремова навіть назвала точну дату, коли бойові дії припиняться. Окрім цього, як стверджує Пономаренко, через дії Марса в гороскопі України можна чітко побачити “формулу перемоги”. Щодо України – у нас стався розкол, але країна все ж збереглася, не розвалилася. За її словами, цей страшний шлях наша країна мала пройти. Суспільне. Перший канал транслює спільний телемарафон. Далі в ефірі будуть концерти і документальні фільми, прем’єри яких Суспільне презентувало наприкінці 2022 року: «У пошуках Сковороди» і «Щедрик пророцтво про Україну на 2023 рікти “русского мира”». 31 грудня і 1 січня в ефірі «Дома» буде новорічний спецвипуск «Тихого вечора з Оленою Кравець». Канал – флагман медіагрупи виробляє і транслює спільний телемарафон «Єдині новини», що чекає Україну найближчим часом 2023 і саме «Плюсам» випало чергувати в національному ефірі з шостої вечора 31 грудня до шостої ранку першого січня. Абсолютно брехлива історія». Першого січня зранку на ICTV2 покажуть фільм «Нереальний КОПець», потім повторить «Дільничного з ДВРЗ», а у другій половині дня – чотири частини циклу «Парк Юрського періоду» Стівена Спілберга. ICTV транслюватиме спільний телемарафон, а ICTV2 – сімейний і розважальний контент (до речі, у слотах, де на довоєнному ICTV були новини, показуватимуть включення з «Єдиних новин»). «Інтер». Канал-флагман транслює спільний телемарафон.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime