/ 2022

Яким буде 2023 рік: п’ять історій про метавсесвіт, «чисті технології

Путін ізольований: про війну в Україні йому доповідають тільки те, що ...

Ви не любите піддаватися негативним думкам і волієте жити повним життям. Ви трохи заплуталися і більше не знаєте, чого хочете. Ви почуватиметеся добре і відмінно виглядатиме у 2022 році. Ви уникаєте суперечок та драм, але залишаються невисловлені речі, і в якийсь момент ситуація вибухає. Пізніше ситуація покращиться, але стабільності не буде ще довго. Ця нестабільна ситуація також впливає на сім’ю та друзів. У передбачення на 2023 рік для Україниступному році у вас з’явиться нове коло друзів. У наступному році викресліть негативні події, з якими нічого не можете вдіяти, та відпустіть їх. У наступному році ви зростатимете духовно. А от фінансові справи у наступному році вимагатимуть розсудливості: поєднання бравади з відчайдушністю можуть дати непередбачуваний результат. У 2022 році вам доведеться якнайбільше заглибитися у фінансові питання. 2022 рік – це рік, у якому вам доведеться розвиватися заради майбутньої кар’єри. Знак зодіаку Рак вказує на те, що цього року ви маєте багато можливостей для фінансової кар’єри. Знак зодіаку Близнюки – справжні мислителі, філософи, потребують змін і схильні до непостійності, коли йому нудно.

lion fish, fish, pterois, ocean, tropical, poisonous, sea, underwater, marine, blue, nature Самотні Близнюки прагнуть стосунків, але також прив’язані до своєї свободи. Близнюки – відкрите, комунікативне, розумне та найцікавіше сузір’я Зодіаку. Приїхавши до Литви, яка, до того ж, є одним із найбільших друзів України, біженці, очевидно, очікували цілком дружнього до себе ставлення. Рак люблячий, стриманий, щирий і ніколи не кидає сім’ю та друзів. Він наголосив, що 26 лютого планета Марс з’єдналася із Сатурном у знаку Козерога, разом вони пробудуть до 7 квітня цього року. Представники даного знаку – чудова компанія, веселі, серйозні та часом можуть бути саркастичними. У 2022 році коло спілкування Терезів значно зміниться. Зрештою у вашій ситуації мало що зміниться. Число абонентів UMC перевищує 500 000 осіб, компанія входить у Новий рік з рекордним числом абонентів – 1 000 000 осіб. Операція Новий рік» із Вʼячеславом Довженком у головній ролі, а після нього – пригодницький комедійний фільм «Козаки. Ваше фінансове становище буде скрутним, але ви знайдете спосіб розібратися в ньому у довгостроковій перспективі. У 2022 році вам потрібно упорядкувати своє фінансове становище. Щоб залишатися здоровим у 2022 році, ви повинні правильно харчуватися, достатньо відпочивати та розслаблятися. Проговоріть з кимось речі, які викликають у вас смуток, і залиште їх у році, що чекає Україну в майбутньому 2023 минає. На Софійській площі встановлюють головну ялинку країни, розставляють ярмаркові будиночки та тематичні фотозони.

Крім того, найсильніші екстрасенси світу – мексиканські, тибетські та інші – намагаються створити захисний енергетичний бар’єр навколо нашої країни, що чекає Україну в 2023 роціб вона вистояла у цій війні. С другого боку, надмірна сміливість і безрозсудний ризик теж можуть привести до біди – в боротьбі з зовнішнім ворогом України в сфері державної влади уряду може не вистачити сили, подібно до того, як втомленому лососю, що йде на нерест у верхів’я ріки, не вистачає сили перестрибнути каменисті пороги. Більше того, Сатурн і Уран – це планети, які завжди протистоять, що й позначається зараз на світовій арені. Чому так трапляється, що чекає Україну в 2023 році якщо всі вони “читають” ті самі зірки й планети, лишається загадкою. Це забезпечить безпечні та стабільні відносини, що чекає Україну в 2023 році що також допоможе в інших сферах життя. Це дає більше енергії, а також душевний спокій та пошук себе. Час від часу ходіть до тренажерного залу чи іншого виду спорту, перейдіть на здорове харчування, і ви помітите, що пророкують Україні ясновидці 2023 у вас більше енергії, ніж раніше.

Разом до перемоги». Першого січня – всі серії фільму «Ми більше ніж я» і весь мінісеріал «Спіймати Кайдаша». Будьте обережні зі своєю прямолінійністю і деякою жорсткістю, більше думайте, перш ніж щось сказати, особливо якщо це критика або спірне судження. Самотні Раки, на жаль, залишаться неодруженими, але це допоможе вам розвиватися і самовдосконалюватися. Значення і розуміння зоряного впливу на життя допоможе уникнути помилок, побудувати і зберегти міцні відносини. Наприклад, якщо ви довгий час незаміжня, є хороший шанс, що цього року ви зустрінете кохання всього свого життя. 2022 рік буде дуже стабільним роком для кохання. Що стосується кохання та стосунків, тут у вас киплять пристрасті. Це стосується не лише вашого фізичного, а й ментального здоров’я. Це час самотності і охолодження відносин з оточуючими, складнощів з близькими і коханими, час підвищених навантажень на роботі і зниження доходів. Доцільно вкладати свій час у розвиток та вдосконалення нових навичок на роботі. Можна присвятити час допомозі близьким.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime