/ 2022 / 2024

Яким буде 2023 рік. Прогноз від астрологів

Перша частина для представників більшості знаків зодіаку буде доволі складною, а ось з квітня планети на небосхилі будуть займати більш сприятливе положення, і ми відчуємо розвиток у всіх сферах життя». Для більшості людей ця пора асоціюється з настанням довгоочікуваного тепла, цвітінням і ароматом перших квітів. Для Раків цей рік сприятливий для того, щоб зіграти весілля або зачати дитину. Для того, щоб сили прибували можна займатися медитацією. Мавпі бажано зосередитися на певному важливому занятті, зокрема мова про професійну сферу, і займатися ним, не розпилюючи зусиль на що чекає Україну в 2023 роцісь стороннє. Астрологи настійно рекомендують представникам цього Знаку якомога рідше займатися самоаналізом і самокритикою. Астрологи настійно радять людям даного знаку позбутися ілюзій. Зірки радять вам по можливості відмовитися від неприємних обов’язків. Раків на початку 2022 року можуть наздогнати деякі неприємні події, але астрологи радять їм позбутися скарг на життя і долю, адже вони переналаштовують свідомість на негатив. Все це призводить до затримки продукції на кордонах, що породжує неприємні ситуації. 1 частина року: ймовірні нові контакти, складності у професійній діяльності, таємні вороги, варто остерігатися шахраїв. 2 частина року: перспективи у кар’єрі, фінансове зростання, можлива зміна діяльності, робота за кордоном та в сфері інновацій.

До речі, подбати про фінансове благополуччя допоможе одна дієва прикмета. До того ж астрологиня передбачає, що в рф у 2023 році почнуться серйозні трансформаційні процеси, які в 2024-му почнуть стрімко розвиватися, тому росія буде занурена у свої внутрішні питання, а інтерес до України поступово зникатиме. От тільки настане рік Тигра не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Останній тиждень перед війною в мене взагалі був неспокійний стан, але я передбачення на 2023 рік для Українимагалась не зважати, будувала якісь плани: 24 лютого ми саме з подругою збиралися поїхати купити рослинок у кімнату. 2 частина року: Близнюки розкриють свої таланти, зможуть насолодитися успіхом у кар’єрі, на них чекає прибуток, зростання репутації, нові перспективи та нові цілі. 2 частина року: на Дів чекають нові зв’язки, бізнес-партнерство, успіхи у заняттях аналітикою, інвестиціями, страхування. 1 частина року: сприятливий період для подорожей, зміни місця проживання, роботи. І цей період для Росії та всього світу буде дуже важким у глобальному плані.

Головне завдання для Левів в цей період – розвивати інтуїцію. Астрологи провели аналіз транзиту планет і їх ретроградного руху і дійшли висновку про те, що цього року для Левів можуть відкритися любовні трикутники. На Левів очікує отримання прибутку та успіх у подоланні перешкод, у судових процесах. У Тельців у 2022 році очікуються деякі труднощі з мотивацією, але це не біда, бо представники даного знаку можуть сміливо скористатися п’ятьма способами впливу на підсвідомість, що чекає Україну найближчим часом 2023б запрограмувати себе на успіх і вирішення будь-яких проблем. Рік Тигра виявиться для Тельців часом глобального перезавантаження. Розберемо, як зустріти рік Тигра так, щоб наступні 365 днів удача не покидала нас. Поспіх в рік Тигра не доречний. 2022 рік – найгірший для Путіна, він може піти з влади або навіть не дожити. Сильної влади Україні Болгарська провидиця не обіцяла. Поступово, що чекає Україну в 2023 році до лютого-березня, в Україні даватимуть світло. Символів року буде два: дерево – допомагає бути стабільними; вода – дарує чуттєвість, поступливість і творчий розвиток. Компанія для зустрічі свята може бути будь-яка, головне – відчувати повну гармонію і задоволення від того, що відбувається.

Щоб такі зустрічі наносили мінімальну кількість шкоди, потрібно періодично робити енергетичну чистку. Щоб прискорити цей процес, можна скористатися найпростішою практикою досягнення цілей. Варто звернути увагу на роботу органів шлунково-кишкового тракту. Варто активізувати свої викладацькі та ораторські здібності. Варто все ж до кінця літа визначитися. ►2 – з середини квітня до кінця року. Шлюб, укладений з квітня по червень може стати нещасливим. 2 частина року: варто бути обережними у витратах, звернути увагу на здоров’я дітей. 2 частина року: інтерес до освіти, творчості та духовних практик. 1 частина року: гармонія у партнерських та сімейних відносинах, можливе весілля, успіх у комерційній діяльності. 1 частина року: успіх у партнерських та дружніх комунікаціях, що чекає Україну в 2023 році можливі фінансові кризи, варто звернути увагу на здоров’я дітей. Терезам варто звернути увагу на здоров’я: особливо на печінку, що чекає Україну в 2023 році органи травлення. Скорпіонам варто зберігати спокій, особливо в першу половину року. Стрільцям варто сфокусуватися на позбавленні від шкідливих звичок, що чекає Україну найближчим часом 2023 заважають ставати щасливими. Тож іноді свою прямолінійність Собаці варто приховати, а більше «повиляти хвостом».

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime