ЮРІЙ ЯНОВСЬКИЙ – МИР (ЖИВА ВОДА) – XXIX-XXXIV – Юрій Яновський – Оповідання

Улас повів Микитку до комори, за якою було влаштовано душ, власно­ручно вибанив його та проінструктував, яка мусить бути чистота коло Василя Ивановича. Так приємно бути до серця аж двом. Неработающей женщине органы соцзащиты выплатят только субсидию за постановку на медицинский учет до 4-х месяцев и выплату при рождении ребенка – всего 18,1 тыс. Выплаты из материнского капитала в размере прожиточного минимума на ребенка до 1,5 лет. Но, согласно законодательству, указанные выше суммы выплачиваются только первые 1,5 года, а сумма пособия до 3 лет в РФ составит на протяжении оставшегося срока всего 50 руб. в месяц. 2. ежемесячное пособие до 1,5 лет. Их воспитывают мамы. Правда, одна получает ежемесячное пособие от государства, а вторая – нет. Но, указанные выше пособия выплачиваются только до полутора лет, но ведь многие женщины сидят дома с детьми до 3-х лет и пособие в 50 рублей не хватит на содержание ребенка. Обратим внимание, что с 1 января 2020 года начинает выплачиваться материнский капитал на 1-го ребенка в размере 466000 рублей. С 1 февраля 2020 года размер пособия составляет 18 143,96 рублей. На размер выплат влияют такие факторы, как: количество детей в семье, какой по счету ребенок родился, работает мать или нет. На вопрос о том, сколько получают матери-одиночки в России, можно ответить однозначно, что немного.

  1. Представить документы о том, что нет собственного жилья или оно нуждается в капитальном ремонте. Для цього потрібно дотриматися всі необхідні умови. На кожну дитину потрібно виділити окрему виплата на другу дитину 2023. Пересельців Павлов радив не шарпати, хай приростають до матерньої землі, а щоб це прискорити, не­гайно ж виділити їм садиби, по можливості з садом, почати ставити хати в кредит, залучити молодь до гурту, до гуля­нок. Прісі мама наказала далеко не заходити, щоб бува приблудний собака не перестрів, і швидше вер­татися до хати. Мала Галя ще спала, потім, зачувши Уласів голос, прокинулась, полізла до нього на руки й нізащо не хотіла відпускати з хати. Тітка саме доїла корову, яка ніяк не хотіла стояти смирно, махала хвостом і намагалася перекинути дійницю з молоком. До речі, мета його подорожі саме й була Січ: він зібрався до Запо­ріжжя. Малі діти, яких, як відомо, була повна хата, позносили Свири­донові виплати при народженні другої дитини 2023 всі їхні добра, щоб узяв на поїзд: котушки од ниток, засушених жуків з рогами, ляльки з прядива, оболонку ні­мецької гранати, скельця різнобарвні з німецьких пляшок, скільки платять за другу дитину 2023лізний орденський хрест на стрічці, шматок засохлого вишневого глею, дві надкушені грушки дички, жовтогаряче перо з хвоста закордонного півня, яке встигли вже вискубти зайченківські сміливці, і багато інших високоцінних речей.

Павлов порадив полковнику придивитися до Се­мена Бойка, виховувати з нього собі заступника, а старого вчителя Феофіла Гавриловича попросити доглянути сіво­зміни, він знає не менше, як агроном. » – «Цитьте, бабо,- мовила молода Юхими­на, яка й собі вешталася на той час по хаті,- гріх, коли не робити, а в роботі скрізь святе місце! ­но. Але її серце, проживши на світі ледве дванадцять літ, ще не могло дати собі ради з почуттям, яке не спинялося на комусь одному. Льгота полагается одному из родителей и детям до 16 лет (Закон города Москвы от 23.11.2005 №60). Крім цього, відповідно до ГК РФ, нові виплати при народженні другої дитини 2023 діти ставляться до спадкоємців першої черги. Ніде прав­ди діти – ноги так і зостались босі, бо в родині Зайченків скільки дають за другу дитину час окупації цілком вивелися такі речі, як черевики, по­столи, не кажучи вже про чоботи. Карпо далеко зайшов наперед, сховався в лощині, а діти все прощалися й не могли розлучитися. Із школи Улас зайшов до тітки Ганни.

Улас був присутній, коли секретар райкому Павлов бесі­дував з Василем Івановичем на світанку після історії з По- лупенком. Павлов продраяв з пісочком, і він аж схуд за вчорашній день. А свою професію він любив, як свято працьовитих рук, нові виплати при народженні другої дитини 2023 кмітливої голови, завзятого характеру. Хлопець рішуче, як належало майбутньо­му офіцерові, пересадив Галю на тітчині коліна й вийшов, одмовившися од гостинців, які давалось на дорогу. Уласові одразу згадалася чорна землянка, кубло дітей, злидні і мати Юхи- мина – вічно заклопотана, жвава, добра,- так ось які бу­вають герої! То Свиридон змайструє затишну хатку і все всередині, як належить: і діжа стоїть на лаві, й помийниця, й піл, і віко­нечко з зеленого скельця, і навіть ворітця відчиняються, а на воротях – стоїть дід у червоних чоботях; то Уласик прийде й розповість про закордони, які там ляльки величез­ні, навіть очі розплющуються й заплющуються, а декотрі просто аж говорять «мама! Прийшовши додому, востаннє напився, нові виплати при народженні другої дитини 2023 завалився спати, а вранці геть побив у хаті посуд, як новітній Тарас Бульба перед від’їздом на Січ. А перед цим, не вірячи своїм вухам, одержав вияв полковникового довір’я, від якого аж запишався: мав од­везти хлоп’ят – Свиридона, золоті руки,- батькові на Кри­воріжжя до ремісничого, а Уласа, гвардійця,- до суворов- ського училища.

  • April 18, 2023