/ 1962 / 1968 / 2007 / 2022

Що чекає Україну наступного року: астропрогноз на 2023 рік

Paolo_Conti.jpg

Очікувати вітру змін варто з кінця травня. 13 травня 2022 року – дата, яка розставить всі крапки над “і” і подарує вам ясну картину майбутнього. Це означає, що чекає Україну найближчим часом 2023 покровителем 2022 року стане Тигр. Це самі відповідні кольори, які гарантовано принесуть вам удачу в новому році. В кінці березня – напочатку квітня ситуація ускладниться вже для РФ: Лукашевич допускає як кадрові втрати (великі чиновники втратять свої місця), так і територіальні (ймовірно, Росії доведеться використовувати військові сили для відстоювання вже своїх кордонів). Усвідомлення кордонів власної могутності та власної немощі. В контексті сьогоднішніх подій антиколоніальний менталітет прирікає українців на оборону, на дивну АТО на сході, на переговори із вбивцями, на марні самопринизливі реверанси перед українофобами, на жалюгідну віру в те, що коли Львів заговорить російською, https://queriesanswer.com/ чорносотенці покохають українську; що буде далі з Україною 2023 коли українці зречуться власної мови на користь суржика чи російської, то Путін дасть їм спокій. Все це негативно впливає на настрій українців. Все змінюватиметься і перевертатиметься. Де знадобляться додаткові сили? В цьому році у політичної української нації дуже багато сили та сміливості. Ці зміни в українській політичній нації та в житті української держави загалом відбуваються в період дії точної зростаючої квадратури циклу Уран/Плутон. Вперше досить активно ідея реформування структури державної влади в Україні заявила про себе в період січня-квітня 2007 року (зростаючий секстиль транзитного Урана до Нептуна радикса).

В цьому році в Україні станеться багато подій, що символізуватимуть кардинальну зміну в українському дискурсі. На зміну непростому року Білого Металевого Бика приходить рік Тигра. Бо на її місце приходить власна державна програма, національна ідея з власними національно-державними імперативами. Також є шанс змінити місце проживання. Транзитний Плутон зараз на Урані гороскопа України – Україна приречена змінити державний устрій таким чином, щоб при владі, врешті решт, що чекає Україну в 2023 році опинилися інтелектуали, що дозволило б Україні вийти на світову арену в якості виробника висококласного інтелектуального продукту. «Мова була чи не одним із головних об’єктів русифікаторської політики Кремля і його адептів в Україні. Транзитний Уран на Асц України впливає таким чином, що в Україні потужний підйом національної самосвідомості, незламне прагнення свободи для самовираження в державі саме в науковій сфері (Уран в гороскопі України в 10 домі). Відбувається потужний прорив в еволюційному сенсі. Де найпотужніший потенціал розвитку української державності? Де будуть революційні зміни та реформи? Радикальні зміни та реформи відбуватимуться в тому, як політична українська нація себе усвідомлює і як виражає себе. Ви можете до останньої хвилини не знати, де ж саме конкретно відбуватимуться битви, що чекає Україну в 2023 році поки вони насправді не розпочнуться. Асц RAD у 6 домі SO. Уран SO на Асц RAD, 4 дім SO (замкнений Водолій) і 12 дім RAD, управитель Уран.

Висхідний Плутон RAD та висхідний Марс SO. Плутон SO в 3 домі SO в 10 домі RAD. Ці досі приховані якості стають тією могутньою рушійною силою, що виводить людину або суспільство на рівень небувалої досі могутності – моральної, інтелектуальної. І хоча путін все ще має диктаторські повноваження, він не зможе вічно ігнорувати та заперечувати деградацію, яка роз’їдає російське суспільство зсередини. Процес не обов’язково має бути різкий. У приміщенні, де ви будете відзначати Новий рік, має бути багато світла і повітря, так що чекає Україну в майбутньому 2023, краще відмовитися від тісних квартир. В цих сферах держава має йти назустріч прагненням народу. В цих сферах українці діятимуть за власною ініціативою. Говоримо, і це теж імператив постколоніального дискурсу, власною українською, а не імперською мовою. Позбавлення ірраціональних фобій, що є наслідками пережитих в минулому принижень та утисків національної культури та гідності, коли Україна була імперською колонією. Стабілізація. Україна пройшла через багато і зараз переходить у стадію стабілізації. Антиколоніальний спосіб мислення добре підсумував батько українського олігархату своїм відомим заголовком “Україна – не Росія”. Такий спосіб мислення і поведінки не надихає, а паралізує, не мотивує, а позбавляє волі до дії.

Починаючи з цього періоду, активні бойові дії почнуть сходити нанівець. Новий цикл розпочався в період кон’юнкції у 1962-1968 роках. В період цих транзитів надії та мрії нації звільняються від обмежень, які накладають рамки конвенціональної реальності. Подолання травм постколоніальної та постгеноцидної нації науковими методами. Ідея циклу Уран/Плутон: радикальна перебудова людей та націй. Ідея теперішнього циклу: радикальна перебудова людей та націй через розробку та застосування тонких інструментів. Вміння виживати в маргінальній ситуації: мобілізація прихованих резервів, «друге дихання», смерть та відродження, реанімація, реставрація, утилізація, трансформація; відмова від того, що заважає розвитку. Занурення у колективне підсвідоме та розкриття через цей досвід прихованих здібностей. Цей рік характеризується товариськістю, волелюбність і інтересом до життєвих змін. Цей тип менталітету за визначенням є пораженським. В цей час нація проявляє винахідливість, інженерні здібності та геніальність у втіленні головного міфу – міфу про вправних вояків-майстрів, що працюють заради ідеї бути вільними підприємцями та діяти на власний розсуд. Але різко ситуація змінилася, починаючи з березня 2014 – нація несподівано для спостерігачів змінила манеру поведінки: в національному характері потужно й вибухово проявилася волелюбність, незалежність, наукове мислення, винахідливість, креативність. Бажання реформувати державу таким чином, щоб вона відповідала ідеальним уявленням про науку, прогрес, волю, свободу, незалежність, що чекає Україну в 2023 році спонукає українців до самовираження. Тоді Росія, з її гегемоністською ідеологією, культурою, історією та мовою, зникає з самобачення українців.

  • April 18, 2023