Що чекає Україну наступного року: астропрогноз на 2023 рік

Правда про війну в Україні

що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік, https://printforum.com.au/community/profile/deloressisk7970/. Очікувати вітру змін варто з кінця травня. 13 травня 2022 року – дата, яка розставить всі крапки над “і” і подарує вам ясну картину майбутнього. Це означає, що покровителем 2022 року стане Тигр. Це самі відповідні кольори, які гарантовано принесуть вам удачу в новому році. В кінці березня – напочатку квітня ситуація ускладниться вже для РФ: Лукашевич допускає як кадрові втрати (великі чиновники втратять свої місця), так і територіальні (ймовірно, Росії доведеться використовувати військові сили для відстоювання вже своїх кордонів). Усвідомлення кордонів власної могутності та власної немощі. В контексті сьогоднішніх подій антиколоніальний менталітет прирікає українців на оборону, на дивну АТО на сході, на переговори із вбивцями, на марні самопринизливі реверанси перед українофобами, на жалюгідну віру в те, homepage що коли Львів заговорить російською, чорносотенці покохають українську; що коли українці зречуться власної мови на користь суржика чи російської, то Путін дасть їм спокій. Все це негативно впливає передбачення на 2023 рік для України настрій українців. Все змінюватиметься і перевертатиметься. Де знадобляться додаткові сили? В цьому році у політичної української нації дуже багато сили та сміливості. Ці зміни в українській політичній нації та в житті української держави загалом відбуваються в період дії точної зростаючої квадратури циклу Уран/Плутон. Вперше досить активно ідея реформування структури державної влади в Україні заявила про себе в період січня-квітня 2007 року (зростаючий секстиль транзитного Урана до Нептуна радикса).

В цьому році в Україні станеться багато подій, що символізуватимуть кардинальну зміну в українському дискурсі. На зміну непростому року Білого Металевого Бика приходить рік Тигра. Бо на її місце приходить власна державна програма, національна ідея з власними національно-державними імперативами. Також є шанс змінити місце проживання. Транзитний Плутон зараз на Урані гороскопа України – Україна приречена змінити державний устрій таким чином, що пророкують Україні ясновидці 2023б при владі, врешті решт, опинилися інтелектуали, що дозволило б Україні вийти на світову арену в якості виробника висококласного інтелектуального продукту. «Мова була чи не одним із головних об’єктів русифікаторської політики Кремля і його адептів в Україні. Транзитний Уран на Асц України впливає таким чином, що в Україні потужний підйом національної самосвідомості, незламне прагнення свободи для самовираження в державі саме в науковій сфері (Уран в гороскопі України в 10 домі). Відбувається потужний прорив в еволюційному сенсі. Де найпотужніший потенціал розвитку української державності? Де будуть революційні зміни та реформи? Радикальні зміни та реформи відбуватимуться в тому, як політична українська нація себе усвідомлює і як виражає себе. Ви можете до останньої хвилини не знати, де ж саме конкретно відбуватимуться битви, поки вони насправді не розпочнуться. Асц RAD у 6 домі SO. Уран SO на Асц RAD, 4 дім SO (замкнений Водолій) і 12 дім RAD, управитель Уран.

Висхідний Плутон RAD та висхідний Марс SO. Плутон SO в 3 домі SO в 10 домі RAD. Ці досі приховані якості стають тією могутньою рушійною силою, що виводить людину або суспільство на рівень небувалої досі могутності – моральної, інтелектуальної. І хоча путін все ще має диктаторські повноваження, він не зможе вічно ігнорувати та заперечувати деградацію, яка роз’їдає російське суспільство зсередини. Процес не обов’язково має бути різкий. У приміщенні, де ви будете відзначати Новий рік, має бути багато світла і повітря, так що, краще відмовитися від тісних квартир. В цих сферах держава має йти назустріч прагненням народу. В цих сферах українці діятимуть за власною ініціативою. Говоримо, і це теж імператив постколоніального дискурсу, власною українською, а не імперською мовою. Позбавлення ірраціональних фобій, що є наслідками пережитих в минулому принижень та утисків національної культури та гідності, коли Україна була імперською колонією. Стабілізація. Україна пройшла через багато і зараз переходить у стадію стабілізації. Антиколоніальний спосіб мислення добре підсумував батько українського олігархату своїм відомим заголовком “Україна – не Росія”. Такий спосіб мислення і поведінки не надихає, а паралізує, не мотивує, а позбавляє волі до дії.

Починаючи з цього періоду, активні бойові дії почнуть сходити нанівець. Новий цикл розпочався в період кон’юнкції у 1962-1968 роках. В період цих транзитів надії та мрії нації звільняються від обмежень, які накладають рамки конвенціональної реальності. Подолання травм постколоніальної та постгеноцидної нації науковими методами. Ідея циклу Уран/Плутон: радикальна перебудова людей та націй. Ідея теперішнього циклу: радикальна перебудова людей та націй через розробку та застосування тонких інструментів. Вміння виживати в маргінальній ситуації: мобілізація прихованих резервів, «друге дихання», смерть та відродження, реанімація, реставрація, утилізація, трансформація; відмова від того, що заважає розвитку. Занурення у колективне підсвідоме та розкриття через цей досвід прихованих здібностей. Цей рік характеризується товариськістю, волелюбність і інтересом до життєвих змін. Цей тип менталітету за визначенням є пораженським. В цей час нація проявляє винахідливість, інженерні здібності та геніальність у втіленні головного міфу – міфу про вправних вояків-майстрів, що працюють заради ідеї бути вільними підприємцями та діяти на власний розсуд. Але різко ситуація змінилася, починаючи з березня 2014 – нація несподівано для спостерігачів змінила манеру поведінки: в національному характері потужно й вибухово проявилася волелюбність, незалежність, що пророкують Україні ясновидці 2023 наукове мислення, винахідливість, креативність. Бажання реформувати державу таким чином, щоб вона відповідала ідеальним уявленням про науку, прогрес, волю, свободу, незалежність, спонукає українців до самовираження. Тоді Росія, з її гегемоністською ідеологією, creativearticlehub.com культурою, історією та мовою, зникає з самобачення українців.

  • April 18, 2023