Що принесе новий 2023 рік Україні: прогнози астрологів

Flag of Ukraine

що чекає Україну екстрасенси на 2023 рікhttps://126dbs.com/community/profile/marjoriehaas92/. Так, можуть бути несподівані ситуації, пов’язані з землетрусами. Так, днями російські ЗМІ намагалися розігнали фейк про те, що зростання злочинності в Польщі буцімто спричинене «діяльністю» саме біженців з України. Незважаючи на те, що чекає Україну в 2023 році вони асоціюються з домашнім затишком та приємними моментами, народні прикмети говорять: такий подарунок принесе важкі хвороби. Загалом, прогноз розроблений за базовим сценарієм на 2022 – 2024 роки, до якого закладено подальше поступове прискорення економічного зростання, що його вже очікує держава за підсумком 2021 року. Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки (далі – Прогноз) було схвалено постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 №586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки». Що зірки кажуть про майбутнє України загалом? Їм зірки радять перейняти звички Тигра, щоб втілити задумане і досягти успіху. Причому вир подій може запросто збити вас зі шляху: астрологи радять не кидати справи на півдорозі, якою б важкою ситуація не була. Отже, для України зовнішньоекономічна ситуація погіршується, але значних ризиків для девальвації гривні немає», – очікує Володимир Дубровський. Звісно, українців, навіть російськомовних, витіснити з України неможливо, насамперед на законодавчому рівні.

Чого чекати восени: чергового локдауну чи колективного імунітету І це насправді не тиск на українців, які втекли з батьківщини від жахів війни (або просто скористалися можливістю емігрувати в Євросоюз і на відносно пільгових умовах отримати роботу і право на проживання), передбачення на 2023 рік для України а велика послуга для наших з вами співвітчизників. Неймовірно (насправді ні), але жоден із цих трьох союзів не був створений. Крім того, навесні 2023 року в Україні може бути енергетична криза, тому я рекомендую запастися каністрами бензину, бо можуть дуже піднятися ціни. Ще одна не менш поширена теза серед астрологів, екстрасенсів, мольфарів – війна закінчиться навесні 2023 року. Горе, біль від втрат і розлук, материнські сльози, радість зустрічі та перемог, помста, лють, розпач, віра, любов до Батьківщини і всеперемагаюча надія – почуття, які породжує війна. Вони або не помітять контексту в запалі ігрової механіки (яка взагалі не про це, не про трагедію й біль), або будуть свідомо чи несвідомо глузувати над учасниками ігрового світу», – написав у своїй колонці геймдизайнер Андрій Мороз зі студії Black Mermaid. А, формально державний, Одеський припортовий завод не працював взагалі.

Українська економіка має зростати, причому активніше, ніж торік. За її словами, негативний вплив ми відчуємо вже 1-го ж числа, ймовірний “ніж у спину”. Якщо вірити гороскопу, передбачення на 2023 рік для України жити розмірено Чорний Тигр не дасть нікому. Якщо надумаєте затіяти ремонт в оселі чи дещо переоблаштувати – зорі посприяють. Восени-влітку на нас чекає перемога на міжнародній арені. На нас чекає яскравий та енергійний час. Литва – це країна, яка була окупована й анексована Радянським Союзом під час Другої світової війни, 1940 року. Країна, яка теж, як і Україна, була окупована кремлівськими агресорами. Країна, яка пережила період «денацифікації» і русифікації. Згідно з результатами перепису 2001 року, навіть у суто міській частині населення етнічних росіян було лише 22,4%. Порівняйте з мовним складом міст сходу, півдня і центру в той же історичний період. Втрати росіян у війні проти України. Воронов та його студія опинилися під хвилею критики та 4 квітня заявили, що багатокористувацького режиму в грі поки що чекає Україну в 2023 році не буде, як і можливості грати за росіян. Особливо складним буде період затемнень – кінець квітня й травень.

З квітня по серпень важливо набратися терпіння і не сваритися з коханою людиною. Безпосередньо для Терезів це буде дуже важливо наступного року. Що на нас чекає наступного року? Найбільш успішними наступного року стануть ті, хто виявить гнучкість і зможе, якщо потрібно, відмовитися від звичного способу життя. Державна мовна інспекція Литви розробила документ, згідно з яким українські біженці, які не вивчать литовської мови в необхідному для роботи обсязі, через рік стануть проблемою для своїх литовських роботодавців. Тому колишні сусіди (в період Визвольних змагань 1917-1922 років в України і Литви був невеличкий спільний кордон) зробили послаблення терміном на один рік, передбачення на 2023 рік для України який потім збільшили ще на рік, тобто до весни 2024 року. Річ у тому, що в березні 2022 року уряд Литви пішов на безпрецедентний крок, оголосивши мораторій на необхідність знання державної мови для працевлаштування. Ці люди 30 років жили в країні, де знання державної мови було необов’язковим. Ці борозни вже ніколи не вирівняються, але з часом обов’язково заростуть квітами.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime