Що кажуть карпатські мольфари про війну з Росією?

По суті, для ЗС України обстановка представлятиме собою складну комбінацію із фактичного положення лінії зіткнення, наявних ресурсів і комплекту боєздатних військ, та, вочевидь, знаходження стратегічної ініціативи в руках противника. Єдиним шляхом кардинальної зміни стратегічної ситуації, беззаперечно, є нанесення ЗС України свіжі екстрасенси про Україну 2023тягом кампанії 2023 року декількох послідовних, а в ідеальному випадку – одночасних контрударів. Головною особливістю військового протистояння з ЗС РФ є навіть не суттєва відмінність в чисельності сил і засобів сторін на користь росіян, і навіть не значні просторові показники стратегічної операції проти України. РФ втрачає базу для Чорноморського флоту, https://bbdeals.net аеродромну мережу, значну кількість запасів матеріальних засобів і, найімовірніше, значну кількість особового складу і техніки. Втрата значної кількості запасів матеріальних засобів для ЗС РФ матиме лише тимчасовий ефект. Територія півострова дозволяє розміщення значних угруповань військ та запасів матеріальних засобів. Найбільш показовим її втіленням є різниця в граничній досяжності засобів ураження. У перекладі на мову військової практики це означає, що ЗС України, в кращому випадку, можуть завдавати удари застарілими засобами ураження лише на глибину оперативного тилу противника. Підсумовуючи сказане та обговорюючи вже подальші перспективи, після 2023 року, можна вести мову лише про новий етап протистояння.

Мольфар з Карпат Василь Юращук припускає, що війна в Україні триватиме ще два роки, але після 22 березня 2023 року українцям стане легше. Від кінця березня до 1 травня 2023 року у світі зростатимуть революційні настрої, що будуть спрямовані на повалення єдиновладдя. Якщо чекає на Україну в 2023 році передбачення розглядати кампанію 2023 року як переломну, то для розгляду нам необхідно повернутися до визначення центру тяжіння для РФ у цій війні. Пропонується дещо інший підхід до визначення центру тяжіння російських сил і самої суті цієї війни. Окремі аналітики схиляються до думки, що саме контроль над територією півострова Крим є центром тяжіння для російських сил у цій війні. Адже лише ефективний вплив на центр тяжіння противника може призводити до змін у перебігу війни. Саме це має розглядатися як центр тяжіння ЗС РФ з військової точки зору. Саме тому дії РФ ірраціональні – бо вони пішли війною проти держави та армії, які вже 8 років ефективно стримували їхнє просування вглиб території України. Вже зазначалося про загрозу просування противника в напрямку Запоріжжя.

З іншого – створення загрозливого напрямку в бік Кривого Рогу, а в подальшому – і загрози центральним та західним регіонам України. Додатково, не зникає небезпека розвитку противником часткового успіху з напрямку Гуляй Поле, що, за певних умов, може створити загрозу охоплення всього угруповання українських військ на Сході. Свідомо не станемо звертатися до умов, за яких РФ буде вимушена реалізовувати такий імовірний замисел. Водночас не станемо і відкидати весь спектр супутніх стратегічних та навіть глобальних проблем для РФ. Крім суто воєнного, такий характер стратегічних дій на Сході і Півдні України принесе РФ додаткові політичні та економічні дивіденди. Але, в будь-якому випадку, за наявності політичної волі, завчасного і продуманого планування, із використанням виробничої бази і запасів провідних країн світу, web site створення і оснащення належним чином такого роду угруповання у складі ЗС України є абсолютно реальним. Водночас, ніщо не може суттєво завадити болісному, але цілком реальному перебазуванню Чорноморського флоту до військово-морської бази Новоросійськ на східному узбережжі Чорного моря і військова присутність агресора в регіоні буде збережена разом із загрозою ракетних ударів. Серед них – забезпечення безпеки самопроголошених республік і логічне, хоч і запізніле завершення так званої “спеціальної операції”, унеможливлення доступу України до Чорного моря, thepoliticus.com контроль над ключовим елементом енергетичної системи країни – Південноукраїнською АЕС тощо.

В той час як противник здатний безкарно завдавати точкових ударів по цілях на всю глибину території країни. Найоптимістичніший варіант – війна дійсно закінчиться у 2023 році перемогою нашої країни і повним розгромом противника. Однак при зверненні до ситуації, в якій, ймовірно, знаходитимуться Збройні Сили України в 2023 році, все видається вже не настільки однозначним. Національний банк заявив, що економіка України в 2021 році виросла на 3%. У 2022 році очікується прискорення росту до 3,4% (хоча раніше прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівувалося 3,8%), а в наступні роки – приблизно… Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнавала факту свого вторгнення в Україну, тому з українського боку до 24 лютого 2022 року війна розглядалася як неоголошена. Суттєві вклинення противника сковують будь-який оперативний маневр для українських військ і вимагають, по суті, подвійного комплекту сил для його стримування. Таке планування має передбачати, перш за все, наявність необхідного комплекту військ. За умови, якщо таким центром тяжіння визначати контроль над півостровом Крим, логічно припустити планування на 2023 рік операції або серії операцій з оволодіння півостровом. Тож, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року ми знову вимушені повернутися до визначення українською стороною центру тяжіння противника. Наявність у противника оперативного плацдарму на правому березі річки Дніпро вимагає додаткових зусиль для запобігання його розширенню.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime