Що кажуть астрологи та екстрасенси про війну в Україні?

Астролог про війну в Україні та останній бій, який відбудеться в морі. Існування Землі під загрозою?

Так, Віттрок вважає, що у Путіна є істотні психічні відхилення, що буде далі з Україною 2023 заважають йому жити, а Медведєв може закінчити жити суїцидом вже в кінці липня 2022 року. Вже у травні, що буде далі з Україною 2023 як показують карти, у диктатора Володимира Путіна виникнуть проблеми зі здоров’ям. У любовних справах варто пильнувати: якщо не приборкати пристрасті, можуть бути серйозні проблеми і наслідки. 2024 року там розпочнуться негативні події: можливими є зміна влади, військові дії на території країни або інші дуже серйозні зміни. За її словами, повномасштабна війна може зійти нанівець в наступному 2024 році. Однак, як каже експерт, потрібно дочекатися 2024 року. Серпень. Нові стратегії. Карти знову ж таки показують перемовини з якоюсь важливою країною, яка принесе нам перемогу. А перуанським шаманам духи сказали, що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також пророцтво про Україну на 2023 рікгнозує перемогу вже цього року. Також читайте таропрогноз на 2023 рік і дізнайтеся, що карти нам пророкують. Також Макс зазначив, що окуповані Росією міста можуть повернутися під контроль Києва вже до кінця поточного року.

Безробіття у Швейцарії - Україна Today Макс Гордєєв додав, що у грудні 2023 року буде процес передбачення на 2023 рік для Українилагоджування енергій. Екстрасенс Макс Гордеев зробив розклад на картах Таро та з’ясував, що чекає на українців вже у 2023 році. Екстрасенс радив би заощаджувати кошти. За її словами, Росія цього року продовжить атакувати Україну, https://queriesanswer.com/community/profile/lilianafenston/ в тому числі і столицю. Раніше таролог Олена Бюн відповіла на запитання, коли Росія може знову масовано атакувати Україну. Росія продовжить випускати по нам ракети. Так, він передбачив, що на деякі з них випустять ракети вже в найближчому часі. За прогнозами астрологів, зростаючий місяць почнеться вже 13 квітня та триватиме до 26 квітня, винятком стане лише 20 квітня – цього дня місяць буде в першій чверті. За її словами, минулої новорічної ночі “Місяць був у поєднанні з Марсом, а Сатурн у квадраті з Ураном, що віщувало насильницьку зміну реальності”. У квітні Венера поступово приходить від Марса до Сатурна – а Сатурн змусить нас усіх трохи загальмувати, на відміну від “бойового” Марса. Найбільш природньою форму правління в Україні є така, де влада діє через законодавчі органи (вибірний парламент) та місцеве самоврядування (10 дім RAD України в Козерогу, управитель Сатурн ретроградний в Водолії в 11 домі). Авторитетні астрологи і екстрасенси дали свій прогноз щодо війни в Україні і пояснили, happynewyearquotes.info чого варто чекати.

Відомий український таролог Людмила Хомутовська дала прогноз на 2023 рік. Астролог і таролог Ірина Звягіна зробила прогноз на новорічну ніч 2023-го для України та вказала на аспекти, які будуть у цілому впливати на весь наступний рік. А ось перстень з перлиною вважається хорошим подарунком саме на Новий рік. Згідно з народними повір’ями, рік, який слідує за високосним, вважається вдовиним, як було в 2021 році. 2023 рік, згідно з прогнозом Хомутовської, webpage завершиться на хорошій ноті, оскільки Україна почне впевнений шлях у напрямку вирішення накопичених проблем. Чоловіки Ваги можуть не чекати від 2023 року подарунків. Нагадаємо, що раніше ми писали про те, коли відбудуться місячні та сонячні затемнення 2023 року. Не дивлячись на те, що війна ще триватиме, ми почнемо дедалі більше перемагати на фронті. У 2025 році розпочнеться процвітання України, війна на Донбасі має остаточно затихнути в 2019-му, а змова проти президента Росії, можливо, дозріла вже в серпні 2017 року. Уже з 30 травня розпочнеться ретроградний рух Меркурія, який триватиме до 23 червня. Докладний гороскоп на ретроградний рух Меркурія склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova). Як ретроградний Меркурій може вплинути на людину, Фактам ICTV розповіла астролог Марина Скаді. Як провести коридор затемнень з максимальною користю для себе і свого майбутнього – поради від астролога Марини Скаді (Marina Sokolova).

В інтерв’ю Славі Дьоміну він назвав найнебезпечніші місяці та розповів, коли Україна наблизиться до перемоги. Пік активності на фронті, за її словами, буде в зимові місяці. У другій половині року Стрільці можуть знайти другу половинку або завершити токсичні і виснажливі відносини. Особисте життя готує приємні сюрпризи: є чудові шанси зустріти другу половинку. Головним кольором є червоний, який символізує життя. Війна Росії проти України вмить докорінно змінила життя української молоді. Це – загальний план Росії по знищенню України. Це означає, що покровитель року буде одночасно перебувати під впливом двох середовищ. Місячний астропрогноз на 1 грудня Це час накопичення інформації. Якщо ви хочете досягти успіху в 2022 році, поводьтеся як типовий Тигр: вичікуйте, крадіться, готуйтеся, а коли настане відповідний час – дійте агресивно та швидко. Что ждет Украину в 2022 году? Безпосереднє поєднання цих двох планет відбудеться 30 квітня. Астрологи провели аналіз транзиту планет і їх ретроградного руху і дійшли висновку про те, що цього року для Левів можуть відкритися любовні трикутники. До сих пір «український дискурс у своїй суті був і лишається антиколоніальним, тобто він про те, ким ми НЕ є. До речі, у цьому сенсі господар року як прихильник рішучих дій рекомендує не чекати, коли кохана людина нарешті налаштується на зізнання чи пропозиції руки та серця, а робити їх самим навіть представницям прекрасної статі.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime