Чи збулися пророцтва Ванги на 2023 рік і коли закінчиться війна в Україні

Він виконував обов’язки прем’єра до виборів нового глави уряду, що відбулися у жовтні. Він спрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівував, що найближчою переломною датою у війні в Україні стане 22 березня 2023 року. Він вдає, що нічого не розуміє, але і на нього знайдеться своя сила. Початок війни має припасти на 2010 рік, а закінчиться вона, згідно пророцтва Ванги про війні, в жовтні 2014 року. Стали відомі пророцтва Ванги на Третій світовій війні та подальшому розвитку людства після подолання агресивних сутичок між державами. На авторському youtube-каналі він називає точну дату перемоги України у війні та пояснює, чому саме в цей день можна сподіватися на нашу перемогу на полі бою. У статті про підсумки українсько-російської війни для видання Riddle він називає нинішні бойові дії «перехідною фазою». Звісно, бойові дії ще будуть, але не такі глобальні, як зараз. Своєю чергою таролог Людмила Хомутовська заявила, що воєнні дії в нашій країні закінчаться навесні 2023 року. Так, нещодавно про ключові моменти, які приведуть Україну до перемоги, розповіла відомий таролог Людмила Хомутовська. Так, під час війни нам відомо мало. Про це стало відомо завдяки виявленим архівним передбачення для України на 2023 рікм баби Ванги, яке вже потрапило до мережі. На відміну від Мішеля, у баби Ванги було й українське пророцтво на 2023 рік. Коли в 1995 році я, коли ще був молодим хлопцем, розмовляв з Вангой, вона сказала, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства.

Нагадаємо, що на 2022 рік Нострадамус передбачав смерть путіна та ядерний вибух. Однак вже 24 квітня того ж року почався новий період: “Почався “Рамштайн” і світ зрозумів, що Україна зможе вистояти. Наступний період – 24 серпня 2022 року і “харківський прорив” на початку вересня. Наступна дата 24 грудня 2022 року – результати візиту Зеленського до Сенату США, що відбувся 21 грудня”, – зауважує Грицай. Проте найбільш підхожа його психотипу дата – 7 жовтня 1950 року. Проте невідомо, коли це станеться. Ще невідомо, чи варто чекати на повстання машин. У Росії ж теж з часом переможе народ, а призвідників буде чекати розплата. Баба Ванга також робила передбачення про росіян: за її словами, у 2000-х роках жінки в Росії народять дітей, які змінять світ. За її словами, цього місяця на нашу країну чекає багато перемог, карти прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівують трансформацію, оновлення. Різні знайомі із Вангою джерела повідомляють, що в Україні, за її словами, президентом може стати жінка.

Ця жінка передбачила багато дуже важливих подій. Ванга передбачила перемогу людини, яка ніколи не займалася політикою, але прославилася серед українців в іншій сфері. На його думку, події, які наблизять перемогу для України, відбудуться близько 24 квітня. Перл стверджує, що війна Росії проти України, яка розпочалася 23 лютого, саме тоді, коли Марс та Плутон з’єдналися. Карпатський мольфар Василь Юращук припускає, що війна в Україні триватиме ще як мінімум два роки. За словами астроексперта, мир в Україні настане у весняні місяці наступного року. За словами Ванги, навіть новий президент не принесе Україні бажаного світу. Однак, про війну в Україні – зрозуміло все. Нові розшифровки передбачень свідчать про те, що ще в 60-х Ванга говорила , що “карлик з чорним обличчям” почне війну в Україні. Раніше уродженець Івано-Франківщини каже, що руйнування будуть навіть там, де про війну і подумати не могли. У цій великій війні, каже, росія та Китай будуть на одному боці. Український астролог і нумеролог Володимир Бадіян відповів на питання, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року яке хвилює всіх українців – коли завершиться війна в Україні.

Нагадаємо, раніше астролог та хіромант Володимир Бадіян розповідав про “вікно можливостей” для України та кардинальні зміни після війни. Липень 2023 року має для України періодом розуміння завершення війни, але “сакральним періодом” для нас є 14 жовтня – саме в цей день можна очікувати на перемогу на полі бою, каже Грицай. З якого боку б не подивися – астрології, політики, психології, загальнолюдських взаємин – наша велика країна має особливу місію в цьому світі. Часто більше значення має те, хто трактує пророцтва, ніж те, що у пророцтвах написано. Астроексперт додав, що в цей період має все змінитись. Від 30 жовтня стартує період ретроградності планети війни та агресії – Марсу. Астрологи повідомляють, що в цю дату відбудеться з’єднання Сатурна і Юпітера, планети підійдуть максимально близько один до одного і здадуться дзеркальною планетою. Астрологи стверджують, що епідемія таки піде на спад. Пророк попереджає про вплив космічних факторів на Землю. І цього року можуть бути революції, навіть Моргенштерн через YouTube може влаштувати революцію в РФ, у нього хороший вплив у Росії.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime