Чи закінчиться війна в Україні в 2023 році: прогнози та умови

А минулого тижня ми ухвалили рішення про надання Україні додаткової фінансової допомоги, щоб Україна могла придбати у Німеччини більше військового обладнання. До ухвалення цього рішення ми надали Україні понад 2 млрд євро на безпекову допомогу, щоб Україна могла цього року придбати у Німеччини зброї, більше як на 2 млрд євро. Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек заявив, що йому соромно за те, що ухвалення рішення екстрасенси про Україну 2023 надання зброї Україні після початку війни зайняло так багато часу і було прийняте запізно. Зокрема, у наданні Україні танків «Leopard». Попри це, уряд Німеччини таки зважився надати Збройним силам України танки «Leopard» і систематично виділяє кошти на безпекову допомогу. Чи могла Німеччина надати нам ці танки без рішення щодо танків «Abrams», бо Німеччина має у Європі найбільшу економіку? Канцлер Шольц заявляв, що не міг надати нам «Leopard» без відповідного рішення США. Коли Німеччина зможе надати нам сучасні винищувачі, екстрасенси про Україну 2023 необхідні для звільнення окупованих територій? Ми виділили ще 8 млрд євро, які Україна зможе використати до 2032 року, для купівлі зброї та боєприпасів. Він не зможе очікувати, що Німеччина чи інші держави припинять підтримку або втомляться від неї. Натомість є винищувачі «Tornado» та «Eurofighter Typhoon», які для нашої держави поки не в пріоритеті.

Україна сьогодні надсилає запити на винищувачі МіГ-29 і F-16. Україна потребує винищувальної авіації. У доповіді Тенюха зазначалося, що Україна могла зібрати всього 5 тис. Окрім цього, керівник української розвідки Кирило Буданов у вчорашньому інтерв’ю американському телеканалу АВС News заявив, що Україна поверне Кримський півострів. В загальному цьогоріч Україна може купити у Німеччини зброї на 5,4 млрд євро. Уряд Німеччини виділив Україні більше 12 млрд євро на безпекову допомогу. Ми також виділили для потреб України ще 3 млрд євро. Керівник ГУР Кирило Буданов запевняє, що програш Росії у війні свіжі екстрасенси про Україну 2023ти України – вирішене питання. Для багатьох парламентаріїв це питання не було першочерговим. Ми, «зелені» та ліберали закликали швидше розглянути це питання. Соромно, що чекає на Україну в 2023 році передбачення Німеччина не діяла швидше і потужніше. Але Німеччина та інші держави, які володіють танками «Leopard», можуть надавати їх і самостійно. Говорячи про «Leopard», це – справді історичне рішення. Не слід було чекати на рішення США. Не те, що Арестович. І з ними разом Арестович. Тож така кількість збігів лише підсилює дату, кажуть нумерологи. Раніше мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, чи закінчиться війна у 2023-му, і назвав ключову для нашої країни дату, це 22 березня. Мольфарка Олена Стеценко прогнозує, що війна РФ проти України закінчиться не скоро, а лише через три роки.

Радник голови ОП Михайло Подоляк зазначив в інтерв’ю 24 каналу, що наступні два – три місяці у цій війні стануть дуже важливими, можливо – вирішальними. Питання надання танків «Leopard» стосувалося більше внутрішніх дискусій у Німеччині. Я спілкуюся на цю тему з українським урядом та з посольством України у Німеччині. Літаки, якими володіє Німеччина не є першочерговим пріоритетом для України. У Німеччина є такі літаки. Тобто якщо війна в Україні незабаром завершиться, Німеччина і надалі підтримуватиме Україну для довгострокової мети? Нацистський режим впаде, і Німеччина буде розділена на дві частини. Також і короткострокову, оскільки кошти виділяли і на цей рік. Тепер, коли цей рік закінчився, всі зрозуміли слова провісниці. Уряд США зрозуміло висловлювався щодо цього. Згідно з її передбаченнями, США і Росія можуть розірвати відносини. Після того, як Росія напала на Україну, багато хто став більше прислухатися до прогнозів людей з особливими здібностями. Після цього стало легше фінансувати поставки зброї для України. Генерал заявив, що беззаперечно вірить у перемогу України у боротьбі з російською агресією, але для цього потрібні ресурси. За її словами, Росії не потрібні українці, а лише території держави, аби наживатися на них. За його словами, певні провокації будуть, але це все буде не так страшно, найстрашніше буде з території РФ.

Адже РФ і надалі буде вашим сусідом. Так, нещо чекає на Україну в 2023 році передбаченнядавно глава Міноборони РФ Сергій Шойгу заїкнувся про нові наступальні дії. Натомість військовий оглядач та майор запасу Олексій Гетьман каже: саме зараз, коли погодні умови зіграють на нашу користь, варто починати активні контрнаступальні дії. За його словами, від літа варто очікувати припинення бойових дій. За його словами, з Путіним намагатимуться домовитися, але це дуже лукава людина, яка постійно вдає, що нічого не розуміє. Астрологія, тарологія, нумерологія, екстрасенси про Україну 2023 гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. На думку Буданова, півострів вдасться повернути поєднанням військової сили та дипломатії. На жаль”, – розповів мольфар Іван про зомбування людей на Донбасі. На жаль, це зайняло деякий час. В цей час ворог готує свою оборону і це ризик, який слід враховувати. А ще у нас закінчувалися кошти на фінансування збройних потреб, тому слід було ухвалити це рішення.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime