Це такий збіг обставин на небі

Тарас Шевченко. «Мені однаково, чи буду…» (з циклу «В казематі ...

На його думку, зіткнення із ворогом, звісно, буде кривавим, але розв’язка військового конфлікту прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівується швидше, ніж за 2 роки. Дівчинці потрібна була операція, але сума була занадто велика, тому через 4 роки Ванга осліпла остаточно. Що стосується близьких, дуже велике прохання – зрозуміти, що людина, яка пішла на війну і повернулась, інша, вимоги до неї теж мають бути іншими, це не вседозволеність, це значить, що потрібна підтримка в позитивних емоціях, це дуже важливо. Прийшла пані, поговорила й пішла. Вона також висловила думку, що у майбутньому такої країни, як Росія, не буде. На його думку, внаслідок цього буде звільнено Крим, відбуватиметься повернення Луганщини та Донеччини, не виключено, що звідти втікатимуть російські військові та всі винні в окупації української території. На думку чиновника, про такий сценарій свідчить посилення військової допомоги з боку Заходу у вигляді надання БМП Bradley, Marder, бронетранспортерів Bastion, бронемашин AMX-10 RC і ЗРК Patriot. Таку думку висловив військовий ЗСУ та громадський діяч Євген Карась.

Pin on Мемы Боєць ЗСУ підкреслив, що на полі бою використовуються нові повітряні та наземні системи, системи зв’язку. Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року 2023-й стане роком наступу ЗСУ. Раніше УНІАН розбирався, http://soumissionfondation.com/ як описував Нострадамус 2023 рік, а зараз розберемося, чи говорила щось Ванга про війну в Україні. Липень 2023 року має для України періодом розуміння завершення війни, але “сакральним періодом” для нас є 14 жовтня – саме в цей день можна очікувати на перемогу на полі бою, каже Грицай. За його словами, від літа варто очікувати припинення бойових дій. Він наголосив, що будуть деякі провокації, проте максимальне зло слід очікувати безпосередньо з російської території. Він сказав, що покаже те місце, де можна кинути переправу. Він зупинить дві армії. Загалом, все дуже складно у Зеленського навесні, а одразу після травневих свят у знак Овна входять планети війни – Марс та Юпітер, і Овен – це знак війни. Щодо того, що буде з нинішнім президентом України, мольфар нічого не говорив, бо пророцтво Мольфара Нечая про Зеленського відсутнє.

Про що конкретно йдеться – невідомо, цього карпатський мольфар уточнювати не став. Карпатський мольфар відповів, скільки ще триватиме війна в Україні. Кілька років тому відомий мольфар наснився учениці Стефана і через неї покликав його у Карпати. Крім того, відомий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона стосуватиметься Парижа. Масі Найєм – відомий правозахисник та адвокат, засновник адвокатської компанії “Miller”. Крім аналітиків, військових експертів та журналістів, своє бачення ситуації представили і відомі астрологи і тарологи. І ця рамка має бути простою – максимально зручні сервіси для військових з максимальною повагою до них. Ви очолили громадську організацію з допомоги військовим “Принцип”, яка покликана покращувати сервіси для поранених бійців. Суспільство своєю вдячністю фактично змінює патерн поведінки бійців у гірший бік, чому? Звісно, що алкоголь – це доступне, ви можете за 200-300 гривень купити віскі, випити і в принципі стає легше, але я точно знаю по собі, що такі гойдалки – це жахлива історія.

Не можна вживати наркотики і алкоголь. Алкоголь чи наркотики – це не вихід, це вхід у ще більшу свіжі екстрасенси про Україну 2023блему, тому знайти своє задоволення, причому це може бути те, чого ви не робили до цього, вчитись музики, якщо ви мріяли, може ви мріяли навчитись танцювати, навіть без ноги, без руки – це можливо. Радник голови ОП Михайло Подоляк зазначив в інтерв’ю 24 каналу, що наступні два – три місяці у цій війні стануть дуже важливими, можливо – вирішальними. Президент України Володимир Зеленський заявив, що повна перемога нашої держави у війні проти Росії забезпечить цивілізаційний та безпековий захист України, і це відкриє двері для її повноправного членства в ЄС та НАТО. Але загалом мені подобається, що я можу бути корисним на війні. Ми, українці відрізняємось від росіян тим, що коли нам не подобається, ми проходимо і змінюємо це, але тут дуже важливо, щоб військові не були реактивними. Військові – це повага, шана, але тільки військові щось роблять не те, вибачте, екстрасенси про Україну 2023 в цей момент військовий перестає бути військовим, він стає людиною, до якої діє закон, верховенство права.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime