Це буде переломний період

Free vector ramadan kareem vector design with modern arabic typography

Перл зазначила, що небесні тіла символізують рух до затишшя, воно може розпочатися після 12 березня. На початку березня буде така ж ситуація. На Заході говорять про невдачі РФ у війні проти України, але ще не бачать передумов для припинення бойових дій. За його словами, певні провокації будуть, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік але це все буде не так страшно, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік найстрашніше буде з території РФ. За його словами, з путіним намагатимуться домовитися, але це дуже лукава людина, яка постійно вдає, що нічого не розуміє. Це принесе багато неприємностей, адже саме таке положення займав Сатурн у 30-х роках, коли відбувалися сталінські репресії, у 60-х – брежнєвські гоніння, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік коли активно застосовувалась каральна психіатрія, https://www.kalpnatayal.com а також у90-х – панування мафії та “нових рускіх”. Не найкращий день 22 лютого і для нових ділових справ. Астролог каже, що у цей день була кульмінація війни. Отже, чи варто вірити прогнозам окультистів щодо війни? Утім Детектор медіа проаналізував, що, якщо вірити медіа, Путін уже перехворів на рак усього, відійшов від влади та помер кілька разів. Багато людей вірять, що Ванга володіла екстрасенсорними здібностями, і її послідовники продовжують вірити в її передбачення навіть після її смерті.

Вважається також, що Ванга зробила низку передбачень щодо майбутнього Росії та її ролі у світі. Вплив США у світі ослабне. Росія оголошену анексію частини чотирьох українських областей уже назвала «перемогою», заради якої починалася «спецоперація». Теракт веж-близнюків. Трагедію 11 вересня цілителька назвала так: “Брати загинуть під ударами залізних птахів” і, судячи з того, що сталося в 2001-му році, вона не помилилася. Ванга називала трагедію так: “Брати загинуть під ударами залізних птахів”. Празька весна. На початку 1968 року Ванга гоорила про “темні хмари” над Прагою. Період політичної лібералізації в Чехословацькій Соціалістичній Республіці, що тривав від 5 січня до 20 серпня 1968. Супроводжувався народними протестами проти радянського впливу. Майбутня провісниця народилася 31 січня 1911 року у Струмиці (Республіка Македонія) в сім’ї простих селян. Ще 14-го року всі згадали свіжі екстрасенси про Україну 2023 мольфара Нечая, бо він називав схід зоною ризику, бачив загрозу з боку Донбасу, але тоді навіть говорили про те, що загрозу для України можуть нести Румунія чи Польща. І, звичайно, те, що в наших силах все змінити. Плани Ілона Маска, який збирається до 2029 року приземлитися на Червоній планеті, будуть зруйновані в 2023 році. Кажуть, що це пророцтво більш зловісне, ніж підпал “резиденції” на Червоній площі.

Можливо, ми й підлаштувалися б жити без готівки, але тут наспіло ще одне пророцтво. Можливо, це станеться з вини зіткнення Землі з якимось космічним об’єктом. Чіткої дати закінчення війни між Росією і Україною Нечай не назвав, але зазначив, що бойові зіткнення не триватимуть довго. Щодо конкретної дати звершення війни в Україні, то її провидець не називав. І хоча точно передбачити дату звершення війни в Україні навряд чи комусь під силу, астрологи, тарологи, свіжі екстрасенси про Україну 2023 і ті ж таки мольфари намагаються хоч приблизно визначити цей період. Більшість західних аналітиків сходяться в думці, що поки передумов для завершення війни не існує. РБК-Україна зібрало головні прогнози щодо термінів та умов завершення військових дій. Британський журнал The Economist любить робити прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік. Перуанські шамани провели обряд очищення над фото Джо Байдена, Володимира Зеленського та Володимира Путіна – деталі читайте в нашому матеріалі. Живого Володимира приведуть і посадять. Кожен наступний крок «підвищення ставок» з боку Путіна має зустрічатись з підвищенням рішучості з боку Вашингтона, Брюсселя і Лондона. Не треба, склавши лапки, чекати смерті Путіна і втечі окупантів з України, бо так сказали зірки.

Перл стверджує, що війна Росії проти України, яка розпочалася 23 лютого, саме тоді, коли Марс та Плутон з’єдналися. Незабаром мине рік, як в Україні триває повномасштабна війна. Шамани з Перу сказали, коли закінчиться війна в Україні після проведення щорічного обряду. Однак деякі люди інтерпретували деякі чотиривірші як такі, що пов’язані з подіями, які відбулися в Україні. Зізнання в любові до народу, і засторога Україні на майбутнє – ось що сьогодні залишилося від народного цілителя і провидця. Дуже ймовірно, що Україна пов’яже своє майбутнє з однією з таких організацій або й узагалі стане засновницею. Україна прагне підтримувати тиск на російську лінію фронту, щоб запобігти консолідації та відновленню росіян після зими». 31 грудня 2022 року Міністр оборони України Олексій Резніков у відеозверненні до росіян напередодні Нового року заявив, що у них залишився лише тиждень, щоб покинути територію РФ. У далекому минулому це передбачення трактували як фінал війни РФ зі США, хоча російські пропагандисти, перекручуючи слова пророчиці, запевняли, що розпадеться насправді не Росія,а Євросоюз. Повномасштабне вторгнення РФ в Україну розпочалося 24 лютого. А чи збулися пророцтва Ванги про Україну? Її пророцтва записували на старі відеокамери сотні журналістів і згодом вони збувалися із великою точністю. Її пророкування – тимчасовий ключ до того, яким має бути наш наступний крок, але не всі в це вірять.

  • April 18, 2023