/ 2000 / 2007 / 2008 / 2016 / 2019 / 2021 / 2022

У шутері Glory To The Heroes пропонували пограти у війну на боці росіян

Як видно, становлення національної держави Україна та розвиток ідеї національної єдності цього циклу чітко пов’язаний зі стосунками Україна-ЄС та Україна-НАТО та питанням транзиту російського газу по території України. Заява була викликана поданням офіційної заяви щодо можливості приєднання України до Плану дій з членства (ПДЧ) в НАТО (так званий «лист трьох», який був підписаний Президентом України Віктором Ющенко, прем’єр-міністром Юлією Тимошенко і головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком). Січень 2005 – листопад 2006 (фаза квадратури): Початок інтенсифікованого діалогу з НАТО з питань набуття членства та відповідних реформ як передумови переходу до Плану членства як останнього кроку щодо вступу у НАТО. Глава держави наголосив на важливості поглиблення співпраці між Україною і НАТО. Липень 2014 – вересень 2016 (квадратура): 7 серпня 2014 Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном. 27 грудня Президент України підписав Указ № 1861/2005 «Про рішення РНБОУ від 25 листопада 2005 року Про невідкладні заходи з подальшого розвитку відносин України з НАТО».

Там будуть переважно розпливчасті загальні фрази про кризовий для України рік. У рік Тигра часто трапляються перевороти, наприклад, “арабська весна” розпочалася наприкінці року Тигра – у грудні 2010 року, після чого знесли режим Каддафі в Лівії, в Тунісі була революція, також в Алжирі та Єгипті, а в Сирії досі війна йде. Квітень 2010 – січень 2012 (фаза опозиції): в квітні 2011 в Брюсселі пройшло засідання Україна-НАТО на рівні міністрів іноземних справ, 16-й раунд перемовин з економічної частини угоди про асоціацію між Україною та ЕС та 18-й раунд перемовин з політичної частини цієї ж угоди. Лютий – серпень 2000 (фаза кон’юнкції): у Флоренції (Італія) відбулося чергове засідання Комісії Україна-НАТО та Ради євроатлантичного партнерства на рівні міністрів закордонних справ, в роботі яких приймала участь Україна. Нинішній цикл розпочався 28 травня 2000 року в 23 градусі Тільця в Першому домі. Астрологічний цикл, передбачення на 2023 рік для України що символізує прояви національної єдності, – це 20-річний цикл Юпітер/Сатурн. Цей період символізує для України завершення старого 12-річного циклу і початок нового – спосіб життя українців змінюється в зв’язку з новими можливостями у побуті та в роботі. Тож, передбачення на 2023 рік для України цей момент в історії України символізує початок нового 12-річного циклу розширення можливостей та процвітання.

Якщо чекає Україну екстрасенси на 2023 рік внутрішня та зовнішня політика України буде невдалою, українцям загрожує безробіття. Наприклад, сучасні екстрасенси наполягають, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік і в наступний річний період українцям доведеться продовжити боротьбу з коронавірусом, який там все ще буде представляти досить значну пророцтво про Україну на 2023 рікблему. Тому наступний рік буде непростим. Згідно з китайським гороскопом, 1 лютого 2022 року стартує рік Тигра і триватиме до 23 січня 2023 року. Лютий 2007 – січень 2009 рік (фаза трину): 23 січня 2008 на прес-конференції в Москві голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що подальше співробітництво Росії з Україною буде залежати від розвитку відносин по вектору Україна-НАТО. Рекомендується матеріально підготуватися до цього періоду кінця грудня і січня 2021 року. До кінця 2019-го воєнні дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, передбачення на 2023 рік для України планета воєнних дій, буде з’єднаний з Сатурном». Астроном Карл Саган у книзі “Світ, охоплений демонами” 1995 року написав, що огрядний акушер, який стоїть поруч із породіллею, чинить на немовля більше сили тяжіння, ніж уся планета Юпітер. Тема смерті фоном стоїть за всіма партнерськими стосунками української держави.

Нинішнє протистояння має розглядатися в контексті національної єдності держави Україна. Добробут та процвітання українців залежить від того, наскільки гармонійні стосунки має Україна з державами-партнерами, передбачення на 2023 рік для Українискільки ефективна дипломатія по відношенню до вороже налаштованої сусідньої держави. Крім того, деякі астрологи майже завжди говорять лише про позитив, а деякі, навпаки, як усе буде погано. Чоловікам знака Рак астрологи радять припиняти сумніватися і стати рішучіше. Представники цього знака відрізняються відкритістю, доброзичливістю і фантазерством, тому жовта сукня якнайкраще підкреслить особливості характеру Близнюків. Це не говорить про те, що прямо зараз все зміниться. Навіть фізіогноміка говорить про те, що він чорт рогатий: якщо ви бачите роги у людини (коли його підсвічують, у нього лобові дуги рогаті), то це Путін. Своїм дітям й онукам він постійно нагадував про те, що ув’язнених у таборах звільнили не мирні демонстранти з плакатами та квітами, а солдати з автоматами. Оскільки народ України наділений пристрасною природою та дуже волелюбний і прагне працювати на власний розсуд, то політики вимушені під тиском народних настроїв постійно корегувати свою поведінку.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime