/ 2021 / 2022 / 2024 / IPCC

Спокійні часи прийдуть нескоро: що в гороскопі України на 2023 рік і чи закінчиться війна

maxresdefault.jpg

Нині людство живе на межі двох епох, а це ознаменує кардинальну зміну соціального напрямку. Ці з’єднання ознаменують зміну соціального устрою. Проте після точного з’єднання розпочнеться період відновлення, тож астролог і її колеги впевнені, що після 30 квітня можуть розпочатися позитивні зміни й реконструкція нашої держави. Такий період астрологи називають складним і деякою мірою навіть переломним, який може тривати до семи років. За словами астролога, у цей період у світі зміняться соціальний, економічний та політичний устрої. Якщо брати загалом, то ситуація в Україні надмірно залежатиме від розподілу сил у світі. Вона припустила, що ситуація може вирішитися капітуляцією Росії. Тому, щоб розуміти, яка ситуація складеться в Україні, варто звернути увагу на глобальні прогнози. Важливо розуміти, що у випадку, якщо чекає Україну в майбутньому 2023 суспільство це зрозуміє та почне активно працювати над власною країною, на державу чекає прогрес. Бізнесмени, які активно заробляли на корисних копалинах, відійдуть на задній план, а IT-магнати контролюватимуть суспільство. Міжурядова група експертів ООН зі зміни клімату (IPCC) у своїй доповіді заявила, що якщо людство й надалі буде залежати від горючих корисних копалин, температура на планеті зростатиме безпрецедентними темпами у порівнянні з останніми двома тисячами років. Тому нині людство перебуває на порозі нової епохи. Головним ресурсом нової ери стануть інтелектуальні можливості людини.

Провідниками нової епохи стануть люди, які мають стосунок до професій, пов’язаних з інформаційними технологіями. Зорі радять забути про шкідливі звички, інакше вони стануть частиною вашого життя назавжди. Однак документальне, офіційне повернення спокійного життя настане не раніше 2025 року. Швидше за все, повернення півострова відбудеться документальним шляхом, а не збройним. Точне з’єднання Марса і Плутона в Козерогу відбудеться 3 березня. Анжела Перл стверджує, що війні Росії проти України є астрологічне підґрунтя: 23 лютого розпочалося з’єднання Марса і Плутона. Анжела Перл пояснює, що кожна країна має свій знак зодіаку. Решті знаків китайського зодіаку обставини допомагатимуть меншою мірою, але жоден знак не опиниться за бортом. Стосовно астрологічного прогнозу Росії, то наступного року Плутон – планета змін – входить у знак Водолія, під покровом якого знаходиться Росія. Козеріг – це також знак планування, тому це може означати, що військові дії не є спонтанними, а заздалегідь спланованими й ретельно продуманими. Знижуйте свій рівень критичності, енергію краще направити на власний розвиток і поліпшення якості життя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво про Україну на 2023 рік, мольфарство, екстрасенсорика – не науки, і передбачення на 2023 рік для України не завжди збуваються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. Країна має багату історію, а останні 30 років ми можемо вибудовувати її самостійно. Астрологи давно помітили, що існують певні закономірності та явища, які кожні 200 років змінюють напрямок руху всього людства. За словами спеціаліста, з боку астрології є фактори, які сприятимуть очищенню, trenirajsamajom.rs проте існують і негативні аспекти. Венера в секстилі до Нептуна в 7 домі: що чекає Україну найближчим часом 2023 Петру Порошенку допомагає підтримка з боку союзників та партнерів – людей, що володіють мистецтвом тонкощів. Ще рік знадобиться, щоб повністю встановився мир. Остаточно мир буде навесні 2024-го, тоді ж можливий вступ України до ЄС, стверджує Кириченко. За її словами, гороскоп України показує всі революції, анексії Криму та війну.

Докладний гороскоп для Україні на 2021 рік склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova). На сьогоднішній час пророцтва і прогнози для України на 2022 рік від найсильніших екстрасенсів повідомляють про складну ситуацію у країні. 2022 року, проте, як відомо, Володимир Зеленський живий. За астропрогнозами Перл, протистояння Росії та України остаточно закінчиться у березні наступного року, коли буде підписаний важливий документ. Цей транзит закінчиться 30 квітня цього року, https://fitnmuscles.com/ після чого ми можемо очікувати поступового періоду відновлення ще приблизно такого ж часу. Середина квітня 2015 – час кризи і конфліктів з законодавством і в законодавчій сфері взагалі, коли є тенденція до блокування законопроектів, або ж уряд в зв’язку з ними стикаються з труднощами (Меркурій/Марс в Тільці в падаючій квадратурі з Юпітером в Леві). Унаслідок руйнування потужностей експортоорієнтованих підприємств та логістичні складнощі через блокування росією портів Чорного моря спад експорту стрімко поглибився (до 42,4%). Запуск “зернового коридору” та розбудова шляхів для перевезень через західні кордони, https://akvariestuen.dk/ у тому числі залізницею та Дунайськими портами, лише частково компенсували обмеженість традиційних транспортних шляхів для експортних постачань. Згідно зі Східним календарем, 2022 рік триватиме під егідою Чорного (Блакитного) Водяного Тигра. Лідерство та любов до різноманіття – ось під яким девізом пройде цей рік.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime