/ 2002 / 2016 / 2021 / 2022 / 2024

Слов’янський гороскоп тварин: передбачення на 2023 рік за датою народження

АСТРОПРОГНОЗ 10-16 ИЮНЯ 2019 ГОДА - YouTube

Для України це означає великі зміни на законодавчому рівні, в першу чергу, а також зміни що чекає Україну в майбутньому 2023до позиції країни на світовій політичній арені. У гороскопі України Місяць у Козерозі, а отже, у країни нині триває період Саде Саті. Транзитний Сатурн робив дуже важкий аспект до натального Місяця для України – ми це бачили від початку військових дій. Партнери налаштовані допомагати їм до кінця літа – до цього часу буде активним аспект Урану, https://tecnologiemusicalidante.altervista.org який відповідає за це. 30 березня – дуже хороший аспект. Її дія триватиме до березня 2023 року. Це пов’язано з тим, що Марс «поверне» 13.01.23 і збільшуватиме швидкість до 17 березня. Це може бути вже з 19 червня. Це буде авіація, не наземні операції у великому масштабі. Це може статися вже в березні. Це так звана планетарна петля – він нарощує швидкість, доки не досягне тієї точки, від якої поворот буде в інший бік. Це символ щедрості, сили і справедливості. Краще зібратися вдома в колі родичів та друзів, а якщо чекає Україну екстрасенси на 2023 рік самі хочете вирушити в гості, передбачення на 2023 рік для України то приєднуйтесь тільки до невеликих компаній пам’ятайте про засоби безпеки у наш непростий час пандемії. А зараз настає час хаосу, проте цим хаосом можна керувати, якщо навчитися.

Військові дії для Росії продовжаться у 2024 році, а наслідки поширяться й надалі. Головне, щоб заздалегідь були враховані всі можливі негативні наслідки. Ніхто не зможе заздалегідь спрогнозувати результат таких відносин. Зеленський. Рівень лояльності населення до Володимира Зеленського падає і цей процес не зможе зупинити жодна екстрена реформа на основі досвіду європейських країн. У жовтні 2021-го президент України заявив, що реформа правосуддя та антикорупційна реформа невдовзі пришвидшаться. Представники Насіннєвої асоціації України також звернули увагу на значні складнощі з логістикою. Зверніть увагу! Каеде Убер з’явилася на світ в 2002 році у Франції. Ця красива легенда стала основою більшої частини традицій, які сьогодні популярні на Китайський Новий рік. Пік для основної частини України ми вже пережили, але не пік для Донбасу. Для України нещодавно закінчився перший «цикл Сатурна». Для України Сатурн – це планета-управитель Асцендента (Асцендент – знак, що піднімається на східному горизонті в момент народження, тобто для України це знак Козерога. Для України це також відобразиться у важливих змінах у владі, передбачення на 2023 рік для України законодавстві, правовій системі, тому я й говорю про можливість вступу в ЄС до кінця 2024 року – у 2024 році Плутон повністю змінить знак.

Та, не дивлячись ні на що, путін вперто не бажає відмовитися від загарбання України. Давайте розберемо загальні тенденції для України на майбутній рік. Що загалом 2023 рік принесе Україні та українцям? Що Україна ще жива. Що взагалі відбуватиметься з планетами наступного року і як це на нас вплине? Пікові, кризові моменти переродження, за її прогнозами, будуть з 26 листопада до 16 січня, а також з 4 вересня до 16 жовтня 2023 року, і наступного 2024 року – з 11 лютого до 30 липня. Але все ж таки повного завершення бойових дій на всій території України поки не видно – я говорю про території, окуповані з 24 лютого. Україна поки не заходитиме на території РФ, це буде видно до кінця літа. Україна має дуже важливу місію для всього людства. Марс буде у ретрорусі до 12.01.23. До цього ми спостерігали петлю Марса з 4.09.22. Ця петля має вплив на військові та історичні події, що ми й бачимо. Також існує стереотип, передбачення на 2023 рік для України що Тигр – це зла тварина, тому й рік має бути непростим, особливо для знаків зодіаку – антагоністів Тигра (Змія, Щур, Мавпа). Абсолютного спокою не існує. Новий 2022 рік, згідно з китайським календарем – рік Чорного (Блакитного) Водяного тигра. Сам Новий рік мине тихо й усамітнено в сімейному колі для більшості громадян, хоча буде багато спілкування, домашніх виступів і вогників.

«Однак, оскільки ми всі залежимо від Путіна, я думаю, що 2015 рік ще буде складний, а до 2016-го розрядиться. Я думаю, це буде ухвалення багатьох нових законів та нові проєкти з партнерами. «Хоча не думаю, що це змінить мою думку щодо використання реальної топографії. Цей знак очікує важка праця для досягнення успіху. Але тим більше приємними будуть перемоги та досягнення. Але аналізуя пророцтва про Україну на 2022 рік можна скласти загальну картину найближчого майбутнього для держави. У новорічну ніч не можна спати, адже потрібно “оберігати рік” і необхідно зустріти світанок, що стане запорукою щасливого року. Самотні Леви мають шанси зустріти цього року щиру й вірну любов. Самотні Бики знайдуть своє щастя, якщо чекає Україну в 2023 році дійсно серйозно на це налаштовані. Щоправда, їм варто оберігатися суттєвих матеріальних втрат. Мавпі цього року заманеться змін і не варто обмежувати себе в цьому бажанні: стосується це нових починань, проєктів, експериментів зі стилем, зміни способу життя і навіть місця проживання.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime