/ 2016 / 2020 / info

Складаємо тарифікаційні списки загальноосвітніх навчальних закладів

Нагадуємо, МОН і Профспілки скерували спільний лист щодо умови та оплата праці працівників освіти в умовах карантину.За матеріалами – «Українська правда. На цьому наголосила Любомира Мандзій, виконувачка обов’язків Міністра освіти і науки України, у своєму онлайн-інтерв’ю для «Українська правда. Вважаємо, що такі зміни відповідають законодавстасистент вчителя в інклюзивному класі 2023у України, міжнародним правовим нормам та сприятимуть мотивації профспілкового членства та зміцненню профспілкового руху в Україні. Кількість представників репрезентативних профспілок, їх організацій, об’єднань для ведення колективних переговорів з укладення угод від імені працівників на національному, галузевому і територіальному рівні визначається пропорційно до кількості членів профспілок, яких вони об’єднують та інтереси яких представляють згідно з повноваженнями, наданими їм профспілками, їх організаціями, об’єднаннями, fitnmuscles.com що не відповідають критеріям репрезентативності. Участь у колективних переговорах з укладення угод беруть репрезентативні на відповідному рівні профспілки, їх організації та об’єднання. Профспілка розраховує на підтримку Комітетом з питань освіти, науки та інновацій, http://darkphoenixstudio.com/forum/profile/karrybraud9496/ як головного комітету проходження його у Верховній Раді України, зазначених пропозицій з урахуванням об’єднання законопроектів в один, що забезпечить відновлення трудових прав педагогічних працівників, незалежно від їхнього віку та статусу, а також дотримання Конституції України. 24 Закону України “Про оплату праці”. Як роз’яснив Пленум Верховного Суду України у пунктах 7, 8 постанови від 24 грудня 1999 року № 13 «Про практику застосування судами законодавства про оплату праці», оскільки відповідно до ст.97 КЗпП форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження й розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно в колективному договорі, а у випадку, коли його не укладено, – власником або уповноваженим ним органом за погодженням із профспілковим органом, що представляє інтереси більшості працівників, або, за його відсутності, – з іншим органом, уповноваженим на представництво трудовим колективом, з урахуванням загальних положень законодавства про оплату праці, суд у разі вирішення спорів з цих питань має зясовувати, чи були і як саме вони врегульовані у зазначеному порядку та чи було при цьому додержано норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною й галузевою (регіональною) угодами.

Зважаючи, що зміни, передбачені в обох законопроектах, переплітаються, але в законопроекті 3430-1 йдеться ще про доповнення статті 24 закону «Про повну загальну середню освіту» нормою, що посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат та зобов’язань Кабінету Міністрів України у тримісячний строк забезпечити реалізацію цієї норми, затвердивши відповідні схеми посадових окладів, ЦК Профспілки вважає за необхідне об’єднати законопроекти №№ 3430 та 3430-1 в один законопроект. Колективний договір укладається між роботодавцем з однієї сторони і одним або кількома профспілковими органами, а у разі відсутності таких органів – представниками працівників, обраними і уповноваженими трудовим колективом з іншої сторони (стаття 3 Закону України «Про колективні договори і угоди»). Відповідні листи були скеровані керівникам закладів освіти та органів управління освіти. Водночас за пунктом 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки сторони рекомендують керівникам установ та закладів освіти забезпечити оплату простою працівникам, включаючи непедагогічних, не з їх вини в розмірі середньої заробітної плати, але не менше тарифної ставки (посадового окладу).

Представниця Укрзалізниці повідомила про зменшення вартості бронювання квитків для пільгових категорій груп дітей, які виїжджають до місць відпочинку і у зворотному напрямі, про що раніше неодноразово наполягала Федерація профспілок України. Представниця Міністерства охорони здоров’я України не надала, попри очікування всіх присутніх, happynewyearquotes.info жодних прогнозів щодо можливого терміну зняття обмежувальних заходів, які б дозволили приймати дітей на відпочинок і оздоровлення. З Переліку робіт, які не є сумісництвом, затвердженого наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 р. У спільному листі Міністерства освіти і науки України № 1/9-162 та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України № 02-5/202 від 17.03.2020 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» міністерство та ЦК Профспілки зокрема наголошується на необхідності збереження за працівниками на період карантину середньої заробітної плати, розмір якої визначається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від лютого 1995 року № 100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати». При відсутності такої роботи час простою оплачується в порядку і розмірах, https://anhanguera.com.br/%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B8/ визначених Кодексом законів про працю України.

Адже пунктом 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки передбачено забезпечення оплати простою працівникам, включаючи непедагогічних, не з їх вини, в розмірі середньої заробітної плати, але не менше тарифної ставки (посадового окладу). Середня заробітна плата для її збереження працівникам на час простою зокрема й тим, заробітна плата асистента вчителя 2023 які працюють за сумісництвом, визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8.02.1995 № 100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати». Про необхідність внесення таких змін до законодавства Профспілка працівників освіти і науки України неодноразово протягом останніх років зверталася до Федерації профспілок України та СПО об’єднань профспілок. Пропонуємо підтримати внесення змін в статтю 18 Кодексу законів про працю України та статтю 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» щодо поширення положення колективного договору на працівників підприємства, akvariestuen.dk установи, організації, які є членами професійної спілки, що є стороною колективного договору і є обов’язковими для сторін колективного договору.

  • April 18, 2023