Роковий період не лише для України: що передбачив Нострадамус на 2023 рік

page-4.jpg

12 червня почалося постачання важкої бронетехніки з РФ: до Сніжного прибула колона танків, а через Луганськ пройшла колона систем залпового вогню «Град», які наступного дня вперше застосували у війні на Донбасі – 13 червня російські бойовики обстріляли український блокпост під Добропіллям. Про перемогу Росії у цій війні навіть не йдеться, впевнені гірські віщуни. Якщо не рахувати Білорусі, яка надала базу для операцій Росії (але відмовилася надати свої збройні сили), Росія ізольована. Якщо їм кажуть, що це продовжить їхні страждання, вони вказують, що вони люди, яким – на жаль – не чуже страждання. Як і Індія, він мало звертає уваги на санкції, тож продовжить торгувати з Росією. Зеленський пообіцяв винести будь-яку угоду з Росією на референдум. Ймовірно, вони покладатимуться на неухильне виснаження російських передових сил за рахунок спрямованого артилерійського вогню та операцій повстанців у тилу ворога (таких, про які вже повідомляли в Херсоні), пророцтво для України 2023 щоб підірвати силу і бойовий дух росіян, використовуючи будь-яку нагоду, щоб «роз’їдати» позиції росіян і, якщо можливо, захопити їх.

Free vector modern ramadan background banner. З точки зору європейських держав, США і, власне, нас, це означає, пророцтво для України 2023 що країна, яка продукує агресію в світі, просто не повинна існувати з чинним політичним керівництвом і не має права на цивілізоване спілкування зі світом загалом, – сказав він в ефірі загальнонаціонального телемарафону. Тепер, коли в США узгоджено пакет підтримки у розмірі $40 млрд, а також коли стали очевидними проблеми, з якими зіткнулися українці у вигляді переваги в озброєнні росіян, Київ може сподіватися на швидший приплив якісніших озброєнь. Після того, як зовсім недавно вони не зуміли нічого пред’явити передбачення для України на 2023 рік путінського параду перемоги 9 травня, їхні воєнні дії, схоже, стали професійнішими та ефективнішими, а деякі логістичні та тактичні свіжі екстрасенси про Україну 2023блеми, які заважали попереднім операціям, було вирішено. Після динамічності першої фази війни, коли росіяни швидко зайняли неукріплені позиції, а потім мусили відступити, бойові дії тепер перейшли на більш рутинну стадію. Після зауважень Кісінджера у ЗМІ з’явилося багато повідомлень на цю тему, але вони непереконливі. Але в цей період країна-терористка Росія почне зміцнювати флот у водах Азовського моря. Ще один болючий, але недовгий період може бути наприкінці березня, тому що з’являється важкий аспект Марса і Сатурна – це завжди конфронтація, місцеві конфлікти та сварки.

Якщо їм не вдасться їх досягти, це матиме тяжкі наслідки для європейської безпеки і призведе до тривалої напруженості та невизначеності. Чи матиме відступ сенс, щоб уникнути героїчних жертв за землю, що не має великого стратегічного значення, і чи варто боротися за міста, які були значною мірою евакуйовані та розбиті російською вогневою міццю? Росія тепер має захищати довгий фронт та значну окуповану територію. Чи все ж таки можна захищати ці міста, змушуючи російські війська зазнавати втрат, яких вони не можуть собі дозволити, намагаючись взяти їх? Українці не можуть чекати надто довго, але вони не захочуть атакувати російські опорні пункти, доки не будуть готові. Повідомлялося, що в ході антитерористичної операції була повністю очищена від терористів північ Донецької області – знищено опорні пункти і військові табори бойовиків, захоплений їх укріплений район у населеному пункті Семенівка під Слов’янськом, встановлено контроль над містом Лиман. Пророцтва Нострадамуса містять попередження пророцтво для України 2023 сучасного суспільства у 2023 році про те, що одна із створених моделей штучного інтелекту набуде самосвідомості та візьме під контроль усі комп’ютерні системи.

Хоча Київ хоче, аби вони зробили більше, вказуючи на те, що це найкращий спосіб швидко закінчити війну, він також стурбований тим, що якщо вона не завершиться швидко, станеться певний відкат, який призведе до тиску з метою перейти до швидкого дипломатичного врегулювання. Це може говорити про те, що події, що відбуваються, були чітко заплановані заздалегідь. Це дуже важко під час війни. І всі зійшлися на одному: після тривалих складнощів і війни нашу країну очікує небачений підйом, розквіт якого варто очікувати вже в 2017 році. Нагадаємо, астрологиня Ольга Медвецька прогнозує закінчення війни в Україні вже 2023 року. Схоже, що це останній крок, перед тим як надати Україні танки Abrams. Німеччина також запланувала постачання певних видів зброї на 2023 рік. Інші експерти-езотерики переважно говорять саме про 2023 рік. При цьому Василь Юращук прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівує, що з 22 березня 2023 року українцям стане легше, оскільки після цієї дати росіяни перестануть бити ракетами мирними містами нашої країни. Побачивши, що творять росіяни в районах, які вже перебували під окупацією, вони не збираються більше наражати на таке поводження своїх людей. Путін і його поплічники, зокрема в державних ЗМІ, не спромоглися приховати своїх намірів, заперечуючи існування окремого українського народу і за можливості діючи відповідно до цього заперечення – зокрема, відокремлюючи дітей від батьків (щоб вони могли вирости як справжні росіяни), пророцтво для України 2023 вчиняючи масові зґвалтування, депортації, викрадення лідерів громад, стирання української мови та символів її національної ідентичності.

  • April 18, 2023