Про закінчення війни говорити рано: астролог склала гороскоп для України на 2023 рік

Привернути увагу Фортуни до себе можна, якщо чекає Україну в 2023 році захоплено займатися спортом, розвивати свої творчі здібності, виховувати дітей, вміти бачити позитивний бік у будь-якому прояві життя. Варто звернути увагу на здоров’я, є шанси розкрити нові таланти та здібності. Самотні Леви мають великі шанси зустріти любов. Самотні Риби жадають кохання, але не вкладають достатньо енергії у пошук своєї другої половинки. Вживайте достатньо вітамінів, носіть теплий одяг восени та взимку, і ви відчуєте себе краще, ніж у попередні роки. У 2022 році у Риб намічається більше конфліктів з оточуючими, ніж у попередні роки. Холостому Козерогові слід було б бути більш відкритим для кохання в 2022 році. У 2022 році тільки один день в повній мірі стане унікальним по дзеркальності календарного поєднання – 22.02.2022. Але створити власну красиву дату при бажанні під силу всім закоханим. Перший святковий день у китайців 31 січня, а останнім вважається Свято ліхтарів, яке цього року випадає на 15 лютого. Тигр вважається сильною твариною.

Тигр не вважається хорошим символом для продовження роду. Тигр має аристократичні манери, які виділяють його на тлі представників інших знаків китайського гороскопа. Водолій оригінальний, непередбачуваний і має вільний дух. Тигр імпульсивний, вольовий та непередбачуваний. Не бійтесь ризикувати. Тигр любить авантюристів. Тому не бійтесь проблем та не уникайте їх. Тому буде чудово, якщо ви “озелените” і своє житло напередодні Нового року. Тому зміна роду діяльності чи роботи буде вдалою. Тому неочікувані кроки будуть вам тільки на користь. Пам’ятайте, що ваш вибір має приносити користь не лише вам, а й оточуючим. Неодружені Водолії самотні тому, що вам складно зробити вибір. Як тільки партнер занадто сильно втручається у ваш вибір або демонструє агресивну поведінку, ви йдете. Тигр не любить слабких. За східним календарем рік білого металевого Бика закінчиться 31 січня 2022 року, 1 лютого його пост займе чорний водяний Тигр. Якщо пророкують Україні ясновидці 2023 ви вірите у себе та дивитеся на життя з оптимізмом, то 2022 рік точно буде для вас вдалим. Однозначно цей рік буде вдалим для людей, які народилися у рік Тигра. Проте дехто вже цікавиться, якій тварині за східним календарем належатиме 2022-й. Факти ICTV розкажуть це вам та поділяться основними правилами, яких потрібно дотримуватися, що чекає Україну найближчим часом 2023б наступний рік був вдалим. 2022 рік несе енергію ощадливості і тверезості.

Постарайтеся поставитися до цього менш серйозно у 2022 році. Сучасне пророцтво про Україну на 2022 рік хвилює не тільки любителів езотерики і астрології, а й звичайних людей, які не мають відношення до таємних знань. Йдеться про мислення людей, що ми постійно від когось залежимо. Проте астрологи впевнені, що Тигр навмисно “вставляє палки у колеса”, щоб зробити нас сильними. Тигр допоможе швидше рухатись їм до своїх цілей. Також у 2022-му ви можете знайти свою другу половинку або ж пережити досвід пристрасних, хоч і не довготривалих, стосунків. Тоді ми говоримо вже про те, що саме значить бути українцями, що пророкують Україні ясновидці 2023 про спільний історичний досвід українського народу, про багатство його культури тощо. Серед сприятливих моментів він згадує те, що вплив пандемії зменшуватиметься, витрати на протидію коронавірусу – також, а бюджет нового року обіцяє бути більш збалансованим. Більшість часу ви робите те, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік хочете, і не дбаєте про те, що думають інші. Варто відзначити, що в рік її появи на світ в містечку шаленіли потужні пожежі. Перш за все, можна очікувати, що світ все більше переходитиме у віртуальність – від фінансів до високої моди. Не варто очікувати, що 2022-й буде спокійним.

Не завжди енергія буде для побудови довгострокових і перспективних відносин, Зберігайте тверезу голову, якщо хочете поваги з боку протилежної статі. Дуже важливі рішення з боку західних партнерів, і пакощі від північно-східних також. Варто залишатися спокійним, приймати рішення виважено і триматися здорового глузду, не стаючи заручником провокацій. Значно меншими темпами порівняно з іншими видами діяльності скоротилися показники фінансового сектору завдяки насамперед забезпеченню безперебійного функціонування банківської системи навіть в умовах перебоїв з електропостачанням. Завдяки бюджетним видаткам фінансові показники секторів освіти та охорони здоров’я зазнали менших темпів падіння порівняно з багатьма іншими напрямами. Звідси й майже довоєнні експортні показники. Іноді ви діятимете імпульсивно, але головне в цій ситуації – результат. Однією з перших після відкритого російського вторгнення свій прогноз щодо ситуації в Україні дала астрологиня Анжела Перл, яка в YouTube є однією з найпопулярніших фахівців у своїй сфері, маючи 1,58 млн підписників. Такий прогноз озвучила астролог Альбіна Пономаренко. Однак поєднання енергії планет та зірок може втілити ваші наміри у реальність.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime