/ 2018 / 2020 / 2024 / info

Пророцтва про Україну на 2023 рік

Generic Sedan 2020 v2

що буде далі з Україною 2023https://myeclass.academy. За астропрогнозами Перл, протистояння Росії та України остаточно закінчиться у березні наступного року, коли буде підписаний важливий документ. За декілька днів до Нового року китайці починають прикрашати оселі та закупати феєрверки та петарди, без яких не обходиться жодне святкування Нового року. Традиційні ярмарки, новорічна ялинка з фотозонами, святкове меню в затишних ресторанах – атмосфера Львова в період Різдва і Нового року не зрівняється ні з чим. За словами астролога, у цей період у світі зміняться соціальний, економічний та політичний устрої. За її словами, негативний вплив ми відчуємо вже 1-го ж числа, ймовірний “ніж у спину”. Більш ніж п’ять місяців українці живуть в страху і кожен день моляться про перемогу. У цей день буде певне випробування, але ми пройдемо його гідно. Як правило, у день з’єднання відбувається потужний викид енергетики двох планет, тому астролог прогнозує, що саме 3 березня буде кульмінація війни. Довгий час люди не знали, що робити, і один день в році ховалися від чудовиська в горах.

Brovary City Council Тобто кожні 30 років Сатурн повертається в те положення на небі, яке було під час народження людини чи держави. Анжела Перл говорить про те, thepoliticus.com що з астрологічної точки зору на цей час немає енергетики комунікації й переговорів. Такі прогнози зробила астрологиня Анжела Перл. Екстрасенси разом із астрологами навперебій складають прогнози про майбутнє України, але майже всі вони досить песимістичні. Якщо чекає Україну в 2023 році з історією країни все зрозуміло, то її майбутнє – загадка, яку хочеться якнайшвидше розгадати. Уже у квітні буде зрозуміло, що війна не може продовжуватися, і перемога буде за Україною. Об’єднані Нації. Анджей Дуда: війна в Україні – це не… Так що, за моїм прогнозом, до 2020 року війна на Донбасі не закінчиться. Перехід до неї розпочався приблизно у 80-х роках минулого століття, а завершився до 2020 року. Однак, щоб розуміти, про що йде мова важливо брати до уваги не тільки пророцтва, а й помилки минулого. Однак, слід остерігатися прояву занепокоєння та нетерпіння, а також нещасних випадків та сплесків гніву. З 4 березня по 15 квітня не слід приймати значних законопроектів. Врівноважений і розважливий знак, тому і вбрання слід вибирати в спокійних відтінках зеленого, коричневого або бежевого.

Ці з’єднання ознаменують зміну соціального устрою. Нині людство живе на межі двох епох, а це ознаменує кардинальну зміну соціального напрямку. Він дуже розумний, хитрий, інтелектуальний, комунікабельний, легко аналізує, освічений, знає багато мов і вміє спілкуватися, мобільний, легко пристосовується до обставин, прекрасно володіє словом. Тигри добре відчувають оточуючих і легко знаходять контакт з будь-якою людиною. Тигри – це мисливці-одинаки, які не люблять чужинців, але дружелюбні з представниками свого клану. 5 червня Сатурн розвертається та “відступає назад”, тобто розпочнуться процеси, які допоможуть виганяти ворога. Проте через рух небесних тіл зміни в країні розпочнуться у 2024 році. Також в результаті підвищення творчої активності українців будуть незворотні зміни в тому, що стосується подолання кризи та наслідків війни, відновлення, реанімації, реабілітації, розслідування кримінальних справ та вбивств, подолання корупції, насильства, сексу, смерті, боргів та фінансової допомоги. Це подія, яка полягає у тому, що найбільші планети Сонячної системи (Сатурн, Юпітер) з’єднують у певному місці гороскопу, – каже астролог. Ці дві планети можуть принести несподівані військові повороти. Ці держави, нарешті, здійснили те, happynewyearquotes.info що давно було спланованим, спроби досягти чого здійснювалися раніше і що було відкладене. Ці дні називаються нульовими і передують рівноденню.

В ці дні треба зосередитись на розробці законопроектів. Також Анжела Перл зазначає, що за три дні до цієї дати і три дні після можуть відбуватися важливі події, які вплинуть на долі багатьох людей. На людей чекає зміна соціально-політичної еліти. Що чекає на нас у найближчому майбутньому, на думку експерта, читайте вже зараз. Для України рік стане позитивним, якщо швидко приймати рішення. Для одиноких Львів 2023 рік підготував безліч любовних пасток. Її дія триватиме до березня 2023 року. За китайським календарем, рік Тигра наступає 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023-го року. За його словами, akvariestuen.dk Україна переживатиме громадянську війну ще декілька років, після чого приєднається до новоутвореного альянсу слов’янських держав. Україна. Жозеп Боррель: Європейський Союз глибоко шокований… Україна. Урсула фон дер Ляєн у Києві. Водночас Україна поверне повністю Донбас та буде вести переговори що буде далі з Україною 2023до Криму. Вже в 2018 році Донбас та Крим вернуться в склад української держави. І українці готові їх прийняти, бо ці обмеження обумовлюють продовження просування нації та держави до своєї мети. Ми не можемо відділити долю нашої держави від інших країн у глобальному розумінні. Війна в Україні. Спільна декларація країн Балтії щодо танків… Однак говорити про завершення війни в Україні 2023 року – зарано. Це, на його думку, може статися в березні 2023 року.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime