/ 2022

Пророцтва про Україну на 2023 рік

Volkswagen ID4 1st Edition regular 2021

У цього знака буде зоряний час в усіх напрямках. Зірки кажуть, що представникам вогняного знака на початку року удачі не чекати, якщо вони вирішать вибрати для себе наряд червоного кольору. Українці бачать майбутнє у власних дітях. Українці створюють собі свята в важких умовах. Стрімко зросла валова додана вартість сектору державного управління та оборони з огляду на зростання його ролі в умовах повномасштабної війни. Ці події примушують українську політичну націю появляти активність в сфері державної влади, державного устрою, правлячих кіл, земельної олігархії. Наслідками дій нації в сфері державного устрою, іміджу в світі, в сфері правлячих кіл, земельної олігархії буде відродження передбачення на 2023 рік для Україниції та державності на новому рівні розвитку. Якісь ідеологічні концепції можуть бути відторгнені та заборонені на рівні державної влади. Розширення можливостей чекають на українців в сфері державної влади, керування державою. В чому проявиться розум українців? Що допомагає збагаченню українців й розвитку культури? Що б ви не робили, чим би не займалися, воно приноситиме прибуток, якщо ви дійсно захоплюєтесь тим, що робите, якщо воно дає вам задоволення та відчуття радості.

WC sign Це мрії про радість життя, передбачення на 2023 рік для України безтурботність, про можливість займатися тим, що чекає Україну найближчим часом 2023 надихає, що подобається. Це може співпадати з тим, що відбувається в житті сучасної Незалежності України вперше. Цей рік – добрий час для покращення іміджу України в світі. Цей рік стане роком успіху України як держави та роком змінення її статусу в світі. Вигідно використовувати в рекламі тематику, націлену на зміцнення української державності та створення гарного іміджу України в світі. Вигідно влаштовувати свята, театралізовані дійства, ігри та спортивні змагання навколо теми становлення української державності з метою створення гарного іміджу України в світі. В фокусі уваги української політичної нації, Президента, народу України, опозиції – держава Україна як головна мета, державотворення, незалежність, державний устрій, державний уряд, управління державою, імідж України в світі. Вигідно спрямовувати власну особисту творчість на досягнення мети, яку українська політична нація та держава ставлять перед собою. Можна сказати, нація переживає смерть та відродження на новому, еволюційно вищому, рівні. По-перше, доведеться мати справу з ментальними обмеженнями: на міжнародному рівні про українську культуру та традиції існує дуже поверхневе уявлення. Зараз нація не бажає приймати на віру жодної ідеї, поки не перевірить, наскільки добре вона вписується в загальне уявлення про Всесвіт та єдність життя. Де нація та держава діятимуть публічно та відверто в цьому році?

В той же час, Украйна – це сильна, магнетична держава з потужним прихованим потенціалом, величезними скритими резервами могутності, надзвичайної потужності. В указані періоди українська політична нація та держава ближче до того, що чекає Україну в 2023 роціб творити чудеса, ніж будь коли раніше. Україна як незалежна держава здобуде визнання. А Україна вже не буде центром воєнних дій. До 2022 року Україна зможе зміцнити свої позиції на світовій арені. У 2022 році доведеться відмовитися від фантазій та повітряних замків, закріпивши реальні позиції. Новий 2022 рік, згідно з китайським календарем – рік Чорного (Блакитного) Водяного тигра. Яким буде 2022 рік Чорного водяного Тигра для Собаки? 2022-го ми житимемо під знаком Тигра. Більш того, якщо є можливість не брати участі в галасливих гуляннях – зробіть це. Є вірогідність, що аналіз закінчиться повним неприйняттям того, у що нація вірила раніше або до чого ставилася поблажливо. Де нація та Президент особисто приймуть найважливіші рішення? Де будуть найбільш значущі досягнення нації в цілому та Президента особисто? Де ж зустріти ту, що підкорить ваші почуття? Але не забувайте про почуття власної гідності, не кидайтеся на перший-ліпший успіх. Але з часом, починаючи з глибокої осені, обмеження почнуть поволі слабшати. Ці обмеження природні для цього року.

Що це за обмеження? Що заважатиме українській економіці активно розвиватися в новому році? Що кажуть астрологи та екстрасенси про війну в Україні? Поява цієї контроверсійної інформації напередодні прогнозованого українського контрнаступу, може означати й те, що хтось намагається сплутати Україні плани. Це сподівання на те, що чекає Україну найближчим часом 2023 особиста творчість кожного українця окремо та нації в цілому позбавить страхів, самотності, болю, залежності, убереже від таємних ворогів. В них самоствердження української політичної нації в цілому та Президента особисто піде на користь державі та українцям, саме тут українці хочуть проявляти власну творчість. В цей час українці прискіпливо придивляються до своїх давніх переконань, шукаючи в них зміст. Ці зміни призведуть до подолання кризи, виходу з маргінальної ситуації, відновлення зруйнованого під час кризи та війни. Хтось називає тільки місяць закінчення військових дій, деякі – навіть конкретні дати, а інші йдуть ще далі – і прогнозують наслідки війни між Україною та РФ. Значне зменшення військових дій можливе лише з осені 2022 року. Ваш колір в 2022 році – золотистий. 2022 рік може відкрити нові перспективи для вашої проявленості і нових можливостей і перспектив. Загалом, за прогнозом науковців Інституту аграрної економіки, у 2023 році виробництво зернових і зернобобових культур очікується на рівні 89 відсотків проти 2022 року. На державному рівні вирішуватимуться питання ідеології, системи вірувань.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime