/ 1939 / 2008 / 2018 / 2021 / 2022

Пророцтва про Україну на 2023 рік

4 (2019): Слово і Час - Слово і Час

Рік, що минає, був досить складним для багатьох знаків зодіаку, але наступний обіцяє багато позитиву і нових можливостей. Овен – один із найпозитивніших знаків зодіаку, передбачення на 2023 рік для України які змушують оточуючих почуватися щасливими. Ваша внутрішня гармонія позитивно впливає на інших, змушуючи всіх почуватися поряд із вами комфортно. Ваша нервова система – не залізна. Тож маємо надію, що наведені прогнози в результаті не погіршаться і Україна зможе отримати непоганий врожай всіх необхідних культур як для власного споживання, так і для продажу іноземним партнерам. Однак наголошують, що у році тигра потрібно бути сміливішим та не боятись змін у своєму житті, і тоді ніщо не зможе вас зупинити. Літаючого Орла (1939, 1955, 1971, 1987, 2003) – зміни в особистому житті, швидше за все сімейний стан зміниться. Темного Соха ( 1928, 1944, 1960, 1976, 1992, 2008) – удачу в особистому житті, додаткове заступництво у справах. Його заступництво допоможе і тим, передбачення на 2023 рік для України хто працює заради того, щоб побудувати собі необхідну зону комфорту, як вдома, так і в емоційному плані. 2022 буде вдалим у фінансовому плані.

При виборі дня для весілля в 2022 році не зайвим буде ознайомитися з траєкторією руху Венери. Також фахівці твердять, що 2022 підтримає всі починання Риб. Також не варто боятися кидати виклики долі. Скорпіонам варто зберігати спокій, особливо в першу половину року. Я так розумію, представництво розробило цей курс, в першу чергу для них? Хмелевський вважає, що без докорінної зміни економічної та політичної системи Україні не варто очікувати на показник зростання ВВП вище ніж 3% на рік навіть за сприятливих умов. До кінця року можливе подорож, в результаті якого можна буде очікувати поповнення в сімействі. У 2022 році ви будете більш привабливими, передбачення на 2023 рік для України популярними і наполегливими, ніж раніше. Не намагайтеся взяти на себе більше відповідальності та обов’язків, ніж вам посильно виконати. Мавпа. Не втрачайте зв’язок з реальністю, адже життя – не серіал. Однак документальне, офіційне повернення спокійного життя настане не раніше 2025 року. Бик не схвалює такий спосіб життя. Згідно зі слов’янським гороскопом, покровителем 2022 року стане Золоторогий Тур (Бик). Астролог Дмитро Уранус у новому прогнозі що пророкують Україні ясновидці 2023до війни в Україні розповів, що чекає Україну в 2023 році у грудні 2022 року Росія може влаштувати кілька масованих атак. Незважаючи на це, у новому році доведеться серйозно попрацювати. Владиці доведеться закликати на допомогу всю свою силу та мудрість, що буде далі з Україною 2023б залишитися справедливим правителем, гідним свого місця.

Робіть репости в соціальних мережах важливих оголошень або прохань про допомогу (тільки перевірені), купіть хліб літній сусідці, перерахуйте допомогу нашій доблесній армії. Зірки радять бути обережними у прийнятті важливих рішень, а також уникати суспільства, яке негативно впливає на вас. Ми зіштовхнемося зі скандалами у релігійних і юридичних колах, невдоволенням щодо ухвалення рішень, законів, кримінальними процесами, шахрайством у торгівлі та комерції. Ми не побачимо “Єдину Росію”, а білий ведмідь буде битий на виборах восени. Треба готуватися до того, що ми побачимо щось незвичайне. Варто приділити увагу проектам, які вас давно цікавлять. Зірки закликають Козерогів приділити увагу своїй зовнішності. А ось у другій половині увагу потрібно буде перемкнути на стан здоров’я. Оскільки Бик – трудоголік, потрібно з великою уважністю ставитися до свого здоров’я та фізичного стану. За аналогією з Білим Биком, який є покровителем 2021 року за східним календарем, слов’янський Золотий Бик – сміливе, благородне та працелюбне створіння. Важливою для Тура є сім’я, тому зустріти слов’янський Новий рік найкраще серед батьків, партнера, дітей, близьких і рідних людей у домашній атмосфері.

Слов’янський гороскоп відомий як один із найточніших, тому багато людей довіряють саме йому. Фінансовий гороскоп для Близнюків обіцяє стабільність. Боротьба не на життя, а на смерть. Читайте на Joy-pup астрологічний прогноз на 2022 рік у сфері фінансів, https://forkliftlicence.com.au кар’єри, життя, любовних стосунків та здоров’я. 2022 рік найважчий для Росії. Навіть більше, якщо Путін нападе на Україну, розвал Росії неминучий. 5. Серпень 2017-го (Факти ICTV): Війна на Донбасі стихатиме, а до наступних виборів у 2018-му Путін не дотягне. Він допоможе досягти успіху, покращити своє фінансове та матеріальне становище тим людям, які готові старанно працювати заради цього. Він сприяє людям, які беруть відповідальність за своє життя у власні руки та покладаються на чесну працю. Він пояснив, що взимку погода не дозволила здійснити наступ. З іншого боку, треба бути обережним людям, які заробляють нечесним шляхом чи пов’язані із фінансовими махінаціями. Управитель натального Асц Марс на куспіді 2 дому SO (найближча висхідна планета), Марс в кон’юнкції з Сатурном SO і Плутоном RAD.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime