/ 2019 / 2022

Пророцтва карпатського Мольфара Нечая на 2023 рік для Миру

Це у свою чергу стане стимулом для ще одного українського прориву. НМР визнала, що в цих матеріалах порушено Кодекс етики українського журналіста, Закон “Про пресу” та редакційну політику УНІАН. Як повідомляв ІМІ, у серпні 2022 Незалежна медійна рада оприлюднила висновок що кажуть екстрасенси про війну 2023 рокудо трьох матеріалів УНІАН з передбаченнями таролога щодо перебігу війни (зокрема, ударів по конкретних містах) та добіркою народних прикмет і звичаїв. Повномасштабна війна країни-терористки Росії проти України затягнеться на роки, однак уже з кінця березня очікується велике полегшення для українців, зокрема, це стосується припинення ракетних ударів і деескалації конфлікту. Василь Юращук повідомив, чи закінчиться війна Росії з Україною у 2023 році. У червні президент Зеленський оцінив співвідношення втрат України і Росії як один до п’яти. Є відомості про пророцтво Ванги про чорну кров, якою земля України буде пролита на 7 років, після чого українці стануть впливовою нацією. І модна на українські вишиванки, яка повернулася цього року, на думку Григораша, лише підтверджує пророцтво. Статися це може вже наступного року, каже знахар. Щодо літа 2023 року, то визначних подій астрологиня не віщує.

Тоді є відбудеться їхня імплементація на рівні подій. Кофман змальовує три сценарії розвитку подій на війні цієї зими. У 2019 році на Україну чекає перемир’я з Росією, а війна закінчиться вже у найближчі два роки. Напередодні Себастіан Чвалек, генеральний директор компанії PGZ – урядового холдингу, що об’єднує державні підприємства оборонної промисловості Польщі, заявив, що холдинг прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівує збільшення доходів внаслідок експорту військових товарів: «Враховуючи реалії війни, що триває в Україні, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року і позицію багатьох країн, спрямовану на збільшення витрат у сфері оборонних бюджетів, є реальні шанси вийти на нові ринки та збільшити експортні доходи в найближчі роки». Медвецька зауважила, що у другій половині березня Сатурн перейде до знаку Риб на найближчі два роки. Переможе, та будуть люди через роки жити краще у нашій державі, дуже добре буде. Астролог та хіромант Володимир Бадіян назвав дату, коли війна в Україні почне згасати. Відомий карпатський мольфар назвав ключову дату нашій країні – 22 березня. Однак останній український мольфар Нечай ще до своєї трагічної загибелі говорив про братовбивчу війну, яку спровокує третя сторона. Багато хто не вірив у те, що Україна з Росією будуть ворогами, екстрасенси про Україну 2023те Нечай говорив про цю братовбивчу війну ще задовго до того, як вона почала, бо сам він помер дуже давно.

Хоча й додає, що інформація про здоров’я світових лідерів часто ретельно охороняється, тому існує ймовірність того, що громадськість знає не все. За цей час багато астрологів, тарологів та іншого роду експертів-езотериків давали свої прогнози щодо того, коли вона закінчиться. Бабуся Калина згадує, як взимку під час Майдану всі знову заговорили про те, що президентом стане жінка. Справжню популярність ця людина здобула у 1989-му, коли до нього надійшло офіційне запрошення від влади міста забезпечувати гарну погоду під час проведення фестивалю “Червона рута”. Але ворожка відразу розклала карти і заспокоїла – ні про яких жінок у вищих ешелонах української влади карти не говорили. Але багато експертів вважають, що Нечай натякав на ймовірний ядерний удар, у разі якого війна в Україні торкнеться практично всього світу. Хто такий карпатський мольфар Нечай? Його звали Нечай Михайло Михайлович. Його будинок такий, як і раніше, єдине, що змінилося – біля ґанку немає черги з людей, яким потрібна допомога. Астролог Ірина Звягіна попередила про загрозу радикалізації військової обстановки в Україні у листопаді. Астролог Ірина Зимовець спрогнозувала процес переформатування світового порядку, системи міжнародної та енергетичної безпеки, до яких підштовхнула розв’язана Росією війна проти України. Карти Таро нам говорять, що війна в Україні закінчиться наприкінці травня.

Складно сказати про те, коли закінчиться війна в Україні, адже останні прогнози Мольфара Нечая про Україну на 2023 рік про це нічого не говорять. Ця “причина” також пояснює і те, чому в Росії неможлива революція. Не те, що Арестович. Арестович наголошує на тому, що робить свої прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви аналізуючи оперативну ситуацію. Хтось робить це, аби збільшити свою аудиторію й заробити. Хтось хоче знати, чому не ладиться бізнес чи із сім’ї йде кохана людина, когось турбують проблеми зі здоров’ям. Зауважимо, астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. Астрологія та інші вказані вище “логії” не є науками. Нагадаємо, екстрасенс і таролог Роман Шептицький розповів, коли може закінчитися війна в Україні. Раніше ми розповідали, що популярний західний екстрасенс передбачив, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року коли і через що розпочнеться Третя світова війна. Тому ми озвучимо його найсвіжішу думку: запеклі бої на фронті поновляться у середині цього літа, а війна може тривати до Нового року. Тому ясновидець Валерій Шатилович зробив свій прогноз на перший місяць весни.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime