/ 2022 / info

Пророцтва карпатського Мольфара Нечая на 2023 рік для Миру

page-5.jpg

Зараз, коли я вже відчуваю, наскільки мені добре від того, що я стабільний, що мене не хитає, настрій не стрибає, мені добре, і я почуваюсь врівноваженим. Крім того, одним із факторів, що вплинули на підвищення споживчих цін, стала руйнація підприємств і виробництв продуктів в ході бойових дій. Одним із факторів, що можуть вплинути на їх ціну, є погодні умови. Тому подальшим фактором впливу на зміну цін також будуть погодні умови як в Україні, так і в світі. Підвищення цін на продукти за останній рік було першочергово спричинено інфляцією гривні. Прогнози на 2022 рік. Взагалі Путін хотів напасти у день відкриття зимових Олімпійських ігор – 4 лютого 2022 року. Від 5 лютого вступило в дію ембарго ЄС… Від початку місяця ціна зросла на 4%, а за рік яйця подорожчали в 2 рази. За словами першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, окрім інфляції вартість продуктів зросла також через складну ситуацію в енергетиці внаслідок ракетних обстрілів РФ та девальвацію. За даними Держстату, вартість овочів у березні зросла на 60%, натомість крупи подешевшали.

Так, за даними Держстату, у квітні 2022 середня вартість курячих яєць складала 24,8 грн/дес. За даними Держстату, куряче філе у квітні 2022 коштувало 127,28 грн/кг, тоді як зараз середня вартість становить 145,9 грн/кг. Також стало відомо, що в 2023 році Великодній кошик українців подорожчав на 29,5%. Сумарна вартість його складових (буженина, яйця, алкоголь, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів паска) дорівнює 797 гривень. Станом на середину квітня 2023 в супермаркетах ціна на яйця зберігається високою. Першою відомою смертю від бойових дій на сході прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік є загибель капітана СБУ Геннадія Біліченка 13 квітня 2014 року неподалік Семенівки під Слов’янськом, що у складі загону антитерористичного спецпідрозділу «Альфа» був направлений до захопленого напередодні штурмовою групою Ігоря Гіркіна Слов’янська. 9 травня 2014 року кількома десятками проросійських бойовиків, озброєних снайперською, автоматичною, великокаліберною зброєю та гранатами, здійснено блокування вулиць міста та вчинено спробу захоплення міського відділення МВС України і військової частини Національної гвардії України. 1 червня 2014 року проросійські бойовики почали кількаденний штурм прикордонної застави у Луганську, який закінчився 4 червня виходом українського гарнізону з прикордонної застави. Пізніше факти катувань та убивств українських громадян почали відкриватися чи не у всіх населених пунктах, які були звільнені з-під російської окупації. Минув рік. І ось тепер, коли в РФ і справді спалахнули протести, а в Україні вбили Дениса Вороненкова – колишнього депутата російської Держдуми, який був готовий свідчити проти своєї країни, викриваючи в міжнародних судах її агресію проти України, я знову напросилася на відверту розмову.

Польща, як один із найбільших імпортерів полуниці до України, також побоюється цього. Крім того, через дощі сезон полуниці в Україні, імовірно, розпочнеться пізніше (завжди ранні сорти ягоди з’являлися у продажу на початку травня). На думку Максима Гопки, виробники полуниці можуть зіштовхнутися з підвищенням виробничих витрат через несприятливу погоду. На 2023-й рік прогноз більш оптимістичний, але вартість фруктів не буде дешевою. Максим Гопка також висловив надію, що цього року виробництво вітчизняних кавунів буде більшим, проте наразі прогнозувати їхню вартість ще рано. Однак Максим Гопка підкреслив, що додатково вартість м’яса птиці залежатиме й від цін на основну групу кормів. За словами аналітика УКАБ, подорожчання м’яса птиці було зумовлено складною зимою через проблеми з електроенергією і скороченням поголів’я. За словами аналітика УКАБ, наша країна залежить і від імпортних поставок овочів, а на світовому ринку зараз теж спостерігаються проблеми. Ціна на фрукти та ягоди теж трималася на вискому рівні через проблеми з постачанням. Експерт Українського клубу аграрного бізнесу зазначає, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року цього року ціни вже зросли і тримаються на високому рівні. Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Максим Гопка у коментарі РБК-Україна зазначив, що наразі спостерігається безпосередньо ціновий пік на курячі яйця. Максим Гопка пояснив, що це пов’язано зі зменшенням попиту та збільшенням пропозиції з боку домогосподарств, mnenie.oddr.info а також зменшенням витрат на виробництво.

У Мінагрополітики заявляють, що зараз виробництво максимально нарощується, тому невдовзі ціни зміняться. Середні ціни за десяток у квітні 2023 становлять від 70,6 грн до 74,1 грн. Десяток категорії курячих яєць С0 у “Сільпо” можна придбати за 72,49 грн, у “Форі” – за 70,99 грн, у “Novus” – за 69,99 грн, а в мережі “АТБ” за 67,5 грн. Огірки тепличні за кг: “Сільпо” – 120 грн, “Varus” – 109,6 грн, “Novus” – 120 грн. Ціни на жовту ріпчасту цибулю за кг: у “Сільпо” – 49,8 грн, у “Novus” – 48,79 грн, у “Varus” – від 49,8 грн, в “АТБ” – 49,95 грн. Томати в “Сільпо” можна придбати за 70 грн, у “Форі” – за 74,99 грн, у “Novus” – за 79,99 грн, у “Varus” – за 78,9 грн/кг. Вартість кілограма моркви у “Сільпо” складає 44,40 грн, у “Varus” – від 40,9 грн, у “Novus” – 43,99 грн, в “АТБ”- 33-40 грн. В “АТБ” огірки першого гатунку коштують 114 грн за кілограм. Але зараз галузь розвивається і в Чернівецькій, і в Одеській областях. В Міністерстві агрополітики зазначили, що цього року в різних областях Україні розширили посівні площі під цибулю, моркву та інші овочі. Зниження цін на овочі можливе наприкінці весни, проте на скільки саме вони знизяться і чи повернуться до минулорічних показників, залежить від достатньої пропозиції на внутрішньому ринку прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік споживачів.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime