Пророцтва карпатських мольфарів про війну та долю росії

Екстрасенси про Україну, путіна і кремль #передбачення #україна #таро

Не так давно експерти розшифрували інший прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів Ванги, яке стосується майбутнього Росії. Провидиця зуміла описати майбутнього президента. А самого президента Путіна чекає смерть від болісної недуги. Провісниця свого часу зробила свіжі екстрасенси про Україну 2023гноз про президента України. На авторському youtube-каналі він називає точну дату перемоги України у війні та пояснює, чому саме в цей день можна сподіватися на нашу перемогу на полі бою. Більш вірогідним сценарієм на наступні кілька місяців Кофман називає «динамічний фронт», а саме: боротьбу на виснаження і локалізовані наступальні операції з обох сторін. З огляду на виснаження конвенційних воєнних інстру- ментів Росії, дедалі актуальнішою стала загроза застосування ядерної зброї. У пророцтві не говориться, чи будуть ці зміни на гірше чи на краще, але вже очевидно, що росіяни принесли у світ багато горя, сліз та страждань. Навіть без будь-якої винагороди росіяни готові схвалити будь-яку жорстокість в ім’я цих ілюзорних цілей. Навіть власники дорогих машин і годинників, колишні соратники, будуть кидати в нього речі, щоб самим не поплатитися перед народом. До речі, це збігається з багатьма іншими передбаченнями, які говорять, що саме 2015 буде переломним для України, він принесе благополуччя. До неї завжди стояли черги з відвідувачів, і вона справді допомагала там, де лікарі були безсилі.

До речі сама Ванга не раз говорила, https://pioni.com.ua/vijna-v-ukrayini-vvazhalasya-malojmovirnoyu-yak-spravdilisya-prognozi-bukmekeriv-na-2023-rik що їй на зміну прийде саме дівчинка. Так Ванга заздалегідь розповіла про Чеченських війнах, конфліктах Росії з Грузією і Україною, а також декількох терактах. Він не обере мир, навіть якщо під загрозою опиниться саме існування Росії. Він зазначив, що наприкінці березня наступного року в Україні припиняться постійні обстріли та прильоти ворожих ракет. Він пообіцяє співвітчизникам те, що не могли дати попередники. Про те, що екстрасенсів використовує пропаганда, свідчить це дослідження. Мольфар свого часу говорив про те, що на Україну чекає розкол. Мольфар вважає, http://www.serenathedreama.com/2023/04/18/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%80%d0%be%d1%86%d1%82%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bf%d0%b0%d1%82%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%be-%d0%bc%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%84%d0%b0%d1%80%d0%b0-%d0%bd%d0%b5%d1%87/ що подія, на яку з нетерпінням чекає весь цивілізований світ, очікується не цього, а наступного року. За його словами, ключова подія, яка приведе Україну до перемоги над окупантами, відбудеться приблизно 24 квітня. Але 24 квітня українці вже відчують перемогу фізично. Липень 2023 року має для України періодом розуміння завершення війни, але “сакральним періодом” для нас є 14 жовтня – саме в цей день можна очікувати на перемогу на полі бою, каже Грицай. На його думку, події, які наблизять перемогу для України, відбудуться близько 24 квітня.

Синій кит (гра) - Вікіпедія Однак вже 24 квітня того ж року почався новий період: “Почався “Рамштайн” і світ зрозумів, що Україна зможе вистояти. Наступний період – 24 серпня 2022 року і “харківський прорив” на початку вересня. Наступна дата 24 грудня 2022 року – результати візиту Зеленського до Сенату США, що відбувся 21 грудня”, – зауважує Грицай. Наразі весь світ дізнається про Україну. Баба Ванга також робила передбачення про росіян: за її словами, у 2000-х роках жінки в Росії народять дітей, web site які змінять світ. Найцікавіше у цих словах – для України Ванга передбачала, що вона стане головною у союзі з п’яти країн. Шлях до перемоги України лежить через позбавлення страхів США і союзників. Цілком можлива, що це і є Уебер, інформують Патріоти України. На превеликий жаль, Ванга не документувала свої передбачення, і за їхньою справжністю ведеться багато запеклих суперечок. На думку експертів, це натяки на можливий бунт бідних проти багатих. Такий сценарій також можливий у лютому, каже Влад Росс.

Болгарська ясновидиця Ванга у минулому передбачила затяжний конфлікт між двома державами. Що стосується тільки України, то Ванга обіцяла, що 2015 рік стане для неї надзвичайно родючим і подарує новий шанс на високе економічне процвітання. Унікальний шанс для усіх, хто шанує науку, пророцтво для України 2023 хто вірить у надзвичайне та невідворотність втілення усіх фантастичних на сьогодні ідей – відомий науковець-фізик Мітіо Каку в Києві. Так, нещодавно про ключові моменти, які приведуть Україну до перемоги, розповіла відомий таролог Людмила Хомутовська. Своєю чергою таролог Людмила Хомутовська заявила, що воєнні дії в нашій країні закінчаться навесні 2023 року. Дедалі частіше лунають обнадійливі прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо закінчення війни в Україні у 2023 році. Від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні у датах і цифрах простежується певна закономірність, зауважує Владислав Грицай: “24.02 – день початку повномасштабної війни. Але якщо брати 24.08, День Незалежності України, то можна прослідкувати певну закономірність. Тобто поділити кожен період року країни на етапи. Не лише минулий, а й позаминулий роки. Перший етап 24 серпня – 24 грудня. Другий – 24 грудня – 24 квітня”. Не подолавши опір ЗСУ, вцілілі російські підрозділи на початку квітня вийшли з території Київської, Чернігівської і Сумської областей.

  • April 18, 2023