/ 1962 / 2021 / 2022

Пророцтва Ванги: що казала провидиця про війну Росії та України

Тому ясновидець Валерій Шатилович зробив свій прогноз на перший місяць весни. Як з’ясувалося, говорила ясновидець і про Україну. За його словами, процес закінчення війни вже запущений. За її словами, цього місяця на нашу країну чекає багато перемог, карти прогнозують трансформацію, оновлення. Перемога буде за Україною, після цього на нашу країну протягом якогось періоду чекає криза, а потім активне відновлення економіки. У жовтні 1962 року була Карибська криза, коли світ мало не був знищений через радянські ракети на Кубі. Весь світ уже тривалий час слухає страшилки про швидкий початок Третьої світової війни: хтось каже, що вона вже почалася, а хтось морально готує оточуючих на початок. Крім цього багато хто вважає, що у своїх працях оракул навіть писав про початок пандемії коронавірусу. У працях оракула знайшли й прогноз на 2022 рік. Виявилося, в його прогнозах можна знайти лячні пророцтва на 2022 рік. Виявилося, що оракул передбачав зіткнення Землі з астероїдом. Французький астролог і оракул Мішель де Нотрдам, відомий під псевдонімом Нострадамус, що чекає на Україну в 2023 році передбачення залишив після себе чимало робіт. Нострадамус, як вважають експерти, пророкував, що ще у 2021 році вченим вдасться зробити величезний стрибок в розробках штучного інтелекту.

Тому експерти, які намагаються розшифрувати прогнози оракула, часто змушені лише будувати здогади про те, що чекає на Україну в 2023 році передбачення саме мав на увазі сам провидець. На цьому лячні прогнози Нострадамуса не закінчуються. Але, як показує історія, далеко не всі прогнози Глоби збуваються. Церква не зможе зупинити цей процес. Карпєєва прогнозує, що ЗСУ зможуть повернути багато своїх територій навесні-влітку 2023 року, цей процес буде дуже активним у травні та серпні: “Повернення якихось територій, земель – це весна-літо наступного року”. Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний екстрасенси про Україну 2023гноз щодо України. Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонд «Повернись живим». Разом з тим різні джерела, знайомі з провісницею, заявляють, що в кінцевому рахунку президентом України стане жінка – вона принесе процвітання. Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Уже багато світових політиків, розвідка США, українські військові говорили про можливі сценарії розвитку війни навесні 2023 року.

Хоча й додає, що інформація про здоров’я світових лідерів часто ретельно охороняється, тому існує ймовірність того, що громадськість знає не все. Крім того, він вказав на те, що демографічна криза в Росії поглиблюється. Існує можливість широкомасштабного нападу з боку Росії вже в березні. Зі свого боку мольфарка Марія Ткачук також впевнена, що війна закінчиться вже за два роки. Третя світова війна закінчиться перемогою сил добра! Так відбуватиметься третя світова війна. Однак останній український мольфар Нечай ще до своєї трагічної загибелі говорив про братовбивчу війну, яку спровокує третя сторона. Якщо землетрус дійсно почнеться, то воно може завдати жахливої шкоди й привести до загибелі людей. Якщо ж пророцтво для України 2023 буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити. Якщо пророцтво Нострадамуса збудеться, від бойових дій явно постраждає не тільки Франція, а й інші країни, розташовані поруч з нею. Дотепер вважали, що це пророцтво стосується Євросоюзу, але після анексії Росією Криму пов’язали ці передбачення з Україною. Тим більше, що найчастіше передбачення написані без конкретної вказівки на час чи країну, дещо розмиті й не мають ніякого логічного обґрунтування – тож трактувати їх можна як завгодно. Проте деякі передбачення стосуються України.

Раніше молодий мольфар України Орест Стафійчук розповів, яким бачить найближче майбутнє нашої країни. На країни Азії чекають жахливі повені, а на Індію – масовий голод. Війна України з Росією – найгостріша та найболючіша тема для кожного громадянина нашої країни. Виходячи з цього, війна закінчилася для України перемогою. Президент України не говорить свіжі екстрасенси про Україну 2023 терміни війни, але має чітке бачення умов її завершення: жодних поступок території, повне виведення військ РФ та виплата репарацій. І після колосальних втрат, яких зазнала путінська армія в Україні, керівництво РФ шукає способи, як повернути тих, хто втік з РФ, щоб кинути на фронт ще більше “гарматного м’яса”. Кавказькі республіки, Татарстан, Башкортостан та інші, вони можуть відокремитися від РФ. Нострадамус писав, що у 2022 році столицю Франції можуть взяти в облогу. Сильний ураган у Франції. Немало зараз говорять і про кінець світу. У Біблії, коли мова йде про Судний день або “кінець часів”, що чекає на Україну в 2023 році передбачення вогонь – це завжди кінець світу. Можливо, мова йде про якусь коаліцію або поствоєнний блок. Ймовірно, йдеться про нову коаліцію чи повоєнний блок. Про це йдеться в свіжому прогнозі… Для вторгнення на Київщину із наміром захопити столицю була використана територія Білорусі.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime