/ 2022

Пророцтва Ванги про війну: скільки років проливатиметься чорна кров і що станеться з Україною

Данилов пояснив, коли закінчиться війна в Україні (відео) - УНІАН

Радник Президента регулярно робить нові прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви щодо закінчення війни. Також він зазначив, що цьогоріч можливі нові провокації з боку Білорусі, але ця загроза все одно не така масштабна, як з боку РФ, адже “страшне йде з Росії”. Тож, напевно, найбільш вразливим місцем для Росії є Бахмут, навіть якщо вони зараз там атакують”, – наголосив він. Але продовжиться вона в Росії. Але лише якщо цією зброєю вміють користуватися. Але Україна не втратить своєї незалежності і надалі на неї чекають чималі успіхи. У травні на Росію чекають народні хвилювання, але це – не найгірше в особистій історії Володимира Путіна. Російський філософ і окультист Андрій Космач, посилаючись на трьох найкращих у світі корифеїв мунданної астрології, обіцяє смерть Путіна на 98,5% у травні, і на 1,5% – до серпня. Пророцтва Ванги про Третю світову війну частково збулися, якщо розглядати ситуацію у світі за останні кілька років. Того ж дня в засідку проросійських бойовиків потрапила 30-та механізована бригада Збройних сил України, яка рухалась через міст. Член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін пояснив, що найближчі тижні визначать подальший характер війни проти України, це дасть зрозуміти, скільки вона триватиме. “Повторної війни не буде. Після початку війни у 2014 році кілька разів був на полігоні, стріляв зі снайперської гвинтівки, дробовика, пістолета, але купувати зброю довго не наважувався.

На першому занятті Ігор розповів про правила безпечного поводження зі зброєю, конструкцію дробовика, практичні нюанси й після цього почали практикуватися. Іспит з безпечного поводження зі зброєю я проходив в «Ібісі». «Рішення про потребу володіти зброєю я ухвалив, коли дізнався про звірства російських солдатів у Бучі та інших містах. Відсутність оперативно значущих для російських сил територіальних здобутків протягом березня може слугувати підтвердженням припущень про значне виснаження російського наступального потенціалу. Відомий карпатський мольфар назвав ключову дату нашій країні – 22 березня. Найважчими для нас стане друга половина березня та травень, бо у цей період будуть вестися жорсткі бої. Сполучені Штати переживуть період великого економічного процвітання, але за ним настане час великих труднощів. Однак астрологиня упевнена, що повноцінна перемога України 2023 року ще не настане. Відома астрологиня назвала місяць, коли війна в Україні зійде нанівець. За останній рік в Україні суттєво подорожчали продукти. За її словами, люди стають роботами. За його словами, за допомогою запасів військової техніки, екстрасенси про Україну 2023 яку росіяни ще не чіпали, вони секстрасенси про Україну 2023бують здобути перевагу над Україною. За словами експерта, закінчення військових дій на території України відбудеться не раніше серпня 2022 року. Під час бойових дій проросійські сили збили 8 реактивних бомбардувальників і винищувачів, 3 літаки військово-транспортної авіації й 9 гелікоптерів. В цей час ворог готує свою оборону і це ризик, який слід враховувати.

Він наголосив, що будуть деякі екстрасенси про Україну 2023вокації, проте максимальне зло слід очікувати безпосередньо з російської території. Він символізує вільну землю, свободу, миролюбність та спокійну працю. Він складається з письмової відповіді на екзаменаційний білет та практики зі стрільби з пістолета у тирі. Як виявилося, в критому тирі з дробовика можна стріляти тільки кулею, тому я узяв у друга контакт інструктора, з яким він займався. Він розповів про те, як обирав зброю передбачення для України на 2023 рік захисту родини, скільки часу і коштів витратив на отримання дозволу, де вчився стріляти і як ставиться до ймовірної легалізації короткоствольної зброї в Україні. Вони можуть маніпулювати вашими страхами та надіями, аби змусити вас робити те, що вони хочуть. Глен Грант припустив, що росіяни намагатимуться атакувати в інших місцях, щоб спробувати змусити Україну атакувати там, де вони найсильніші в плані обороні, екстрасенси про Україну 2023 і посилюватимуть свою оборону, щоб зупинити будь-який контрнаступ. Вони не хочуть, щоб їх атакували через Дніпро, а у випадку контратаки готуються до того, щоб вона була там, екстрасенси про Україну 2023 де їм вигідно”, – вважає британський експерт.

Вони вдаються до фортифікації, бо не мають наміру там атакувати. У культурі гуцулів так називають людей, які мають надприродні здібності, тобто вміють заглядати в майбутнє, знають як лікувати ті чи інші хвороби, а також, бачать більше, ніж решта. Один – на оформлення документів, хоча якщо поставити собі за мету, то можна встигнути за один день, а решта часу – очікування готовності документів. Саме оформлення тривало хвилин 10-15, оскільки в інспектора була невелика черга. Саме зараз Україна відстоює свою незалежність назавжди (згадуємо планету незалежності Уран, який розташувався у найпатріотичнішому четвертому домі Батьківщини та сім`ї). “Росіяни також будуть думати, що Україна не буде атакувати в районі Бахмуту чи Авдіївки, тому що це місця, де атакують вони. Проте Україна залишиться незалежною. Проте рано чи пізно дільничний приїде з перевіркою. Умови зберігання іноді перевіряє дільничний. Металева шафа із замком у мене була, хоча я планую купити окремий збройовий сейф для зручнішого зберігання. Для цього необхідно отримати довідку про стан здоров’я для власників зброї – форма 127/о, оформити страхування відповідальності власника зброї, скласти іспит та отримати довідку про знання матеріальної частини та поводження зі зброєю, зробити фото 3х4, копії паспорта та ідентифікаційного коду, купити збройовий сейф або іншу залізну шафу із замком, написати заяву до дозвільної системи МВС України та надати квитанцію екстрасенси про Україну 2023 сплату коштів за надання дозволу, а потім чекати спочатку дозволу на придбання зброї, а після її купівлі – дозволу на носіння зброї.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime