/ 2022

Новий 2023 рік: чого чекати від року Тигра?

Рекомендации для каждого знака. Астропрогноз на неделю с 2.09 по 8.09 ...

Ваші відносини з дорогими рідними і справи на роботі будуть на межі провалу, так що не ризикуйте ще більше. Рік посилить харизму, лідерство, повагу на роботі серед однолітків і в соціумі. Скорпіонам варто остерігатися проблем в роботі та бізнесі, матеріальних втрат. В роботі та бізнесі їх супроводжуватиме стабільність. З тим, в чому зустрічати новорічні свята і як прикрашати будинок розібралися, тепер поговоримо про те, де відзначити 2022 рік. Не зовсім сприятливий рік – будете весь час балансувати між повним провалом і приголомшливим успіхом. Не варто дарувати красиві статуетки або вази, які будуть припадати пилом на полиці. Щоправда, їм варто оберігатися суттєвих матеріальних втрат. Щоправда, треба визнати, що останню якість господар року ніколи не виявляє на порожньому місці – він “показує ікла”, тільки якщо його всерйоз розлютять. У 2022 році ви часто будете відчувати залежність від інших людей, як ніби ви не господар своєї долі. У взаєминах господар року чуттєвий і пристрасний, любить подорожі та пригоди, не боїться життєвих та професійних авантюр, але водночас не кидається в них як у вир із головою, а намагається прораховувати всі наслідки вчинків, які він вважає нерозсудливими. Як вважає астролог, говорити про підписання мирного договору поки що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік рано, зате зірки нічого не говорять і про застосування ядерної зброї.

Як повідомляв ІМІ, у серпні 2022 Незалежна медійна рада оприлюднила висновок щодо трьох матеріалів УНІАН з передбаченнями таролога щодо перебігу війни (зокрема, ударів по конкретних містах) та добіркою народних прикмет і звичаїв. Як говорить підприємець та футуролог Пітер Діамандіс, наступні десять років стануть більш значними з точки зору наукового прогресу, аніж попереднє сторіччя. Вам потрібно взяти себе в руки і постаратися позбутися від шкідливих звичок, інакше вони стануть частиною вашого життя назавжди. Астрологиня Ганна Карпеєва вважає, що весна та літо стануть періодом повернення окупованих територій під контроль України. Найдокладніший і розгорнутий прогноз про майбутнє України та результат війни дала карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські. Бо тема війни в Україні там сприймається як ризикована, а продакшн у великих проєктів задорогий, щоб ризикувати інвестиціями. Тарологиня Олена Бюн заявила, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). Астролог Дмитро Уранус розповів, що вже у березні 2023 року зменшиться кількість ракетних ударів по Україні. Триватиме він трохи менше дванадцяти місяців і закінчиться 23 січня 2023 року, поступившись місцем року Кота. Ось і цього разу він уже 5 січня оголосив на сайті “Апострофа”, що чекає Україну в 2023 році насправді чітко передбачив казахстанські події.

Але тільки тим, хто не побоїться заявити про свої амбіції. Займайтеся тим, що чекає Україну в майбутньому 2023 вас надихає. Будьте господарем свого життя і вершіть свою долю самостійно. Гороскоп на 2022 рік дозволить нам зазирнути в долю та підготуватися до майбутніх випробувань. Оскільки це рік золоторогого тура, для Тільців 2022 буде вдалим і стабільним, вони досягатимуть успіху вдома та в операціях з нерухомістю. Для Левів цей рік буде вдалим для початку нового бізнесу, але слід звернути увагу і на свої стосунки. Важливо звернути увагу, що твереза оцінка реальності може підмінятися мріями. На Софійській площі встановлюють головну ялинку країни, розставляють ярмаркові будиночки та тематичні фотозони. На це вплине Місяць, Марс і Меркурій, які утворюють на небі мутабельний тауквадрат. На політичній сцені з’являться абсолютно нові люди. У 2022 році ви відкриєте в собі нові здібності і таланти. 2022 рік кардинально змінить ваше життя. Всього їх 12 й у всіх різний характер, який передається людині, що народилася у відповідний рік.

Де зустріти Новий рік? Тому зустріти Новий рік краще в колі сім’ї або близьких людей. У фінансовому плані 2022 рік буде щедрим на прибуток і приємні подарунки. Тому в 2022 році їм краще стерегтися своїх бажань. Тому людям із неабиякими талантами та мисленням, що чекає Україну в 2023 році безперечно, у новому році везтиме. Тому фінансові операції краще обдумувати. Ніхто не хоче забрати її з собою. Саме така раптовість і несподіванка поведінки дозволяє їм спантеличити противників або конкурентів і досягти мети, яку вони перед собою ставлять.Тигру також можна робити зауваження щодо його запальності, яку він у критичні ситуації не може – та й не хоче – стримувати, та пов’язану з нею агресивність, від якої може страждати оточення. У 2022 році Близнюкам потрібно приймати всі важливі рішення самостійно, навіть якщо все оточення буде проти. Вам рекомендується на початку 2022 року завершити всі розпочаті справи. Авторка каналу Irina Astrology Horoscope впевнена, що Україна переможе в цій війні, але не раніше кінця 2022 року, а до цього бойові дії “вмикатимуться” і “вимикатимуться” зі змінними успіхами.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime