/ 2018

Найєм: до вересня або переможемо, або буде зрозуміло, коли ця війна закінчиться

Слідство ведуть екстрасенси Україна 2020: дивитися онлайн - Телепортал

Опівночі 2 червня близько 100 членів проросійських збройних формувань почали штурм Луганської прикордонної застави, яка розташована прямо на околиці спального району міста, у кварталі Мирний. 2 червня вдень в центрі Луганська пролунала серія вибухів біля будівлі Луганської обласної державної адміністрації. Близько 9 ранку 12 квітня 2014 року до будівлі Слов’янського міського управління МВС України під’їхали 2 автобуси, що доправили близько 20 добре озброєних і екіпірованих невідомих чоловіків, які захопили установу. На початку квітня 2014 року проросійські сили суттєво загострили ситуацію: 6 квітня вони захопили будівлю СБУ в Луганську, а 7 квітня відбулося «проголошення державного суверенітету» ДНР у Донецьку і ХНР – у Харкові. 18 березня 2014 року з метою зниження соціального напруження прем’єр-міністр Арсеній Яценюк оприлюднив звернення до мешканців південних і східних регіонів України, в якому запевнив про незмінність статусу російської мови як регіональної, а також повідомив про намір суттєво децентралізувати владу, пророцтво для України 2023 передавши на обласний і районний рівень широкі фінансові повноваження, а також право вирішувати питання освіти, культури, історії та героїв. Щодо зовнішньої політики, повідомив про намір відновити добрі стосунки з РФ, підкреслив односторонній характер економічних преференцій зі сторони ЄС у рамках угоди, а також про відсутність намірів вступу України до НАТО.

Астрологи передбачили війну?! Клятий раціоналіст - YouTube Також він зазначив, що цьогоріч можливі нові провокації з боку Білорусі, але ця загроза все одно не така масштабна, як з боку РФ, адже “страшне йде з Росії”. 5 червня група озброєних російських бойовиків перетнула кордон та вчинила напад на прикордонний пункт пропуску Маринівка з боку Російської Федерації. Зважаючи на необхідність відновлення контролю над державним кордоном України, з метою припинити неконтрольований рух людей з боку Російської Федерації та надалі унеможливити потрапляння на територію України військової техніки, того ж дня Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про закриття восьми прикордонних пунктів пропуску та протягом наступних днів організована посилена охорона стратегічних об’єктів та патрулювання автошляхів на державному кордоні України в Донецькій і Луганській областях, особливо на свіжі екстрасенси про Україну 2023міжку Успенка-Маринівка-Дякове-Зеленопілля-Довжанський прикордонниками, нацгвардійцями та українськими військовими. ↑ Уряд ухвалив рішення щодо припинення руху через деякі пункти пропуску на кордоні з Росією // Урядовий портал. ↑ Мешканці ще одного селища влаштували ЛНР голодний бунт. 13 травня близько 30-ти проросійських бойовиків влаштували засідку на околиці села Маячкою (тоді Октябрським) Слов’янського району та вчинили напад на колону українських десантників. Бойовики перебували на обладнаних позиціях на березі річки Сіверський Донець та атакували колону. Київському, Харківському і Донецькому напрямках Росія вже сконцентрувала 38 тис. Триває війна, Росія зберігає контроль навколо Запорізької атомної електростанції, пророцтво для України 2023 і будь-яка незначна помилка окупантів може призвести до катастрофи, яка спричинить важкі наслідки прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік багатьох європейських країн.

Він дійсно зпрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівв, що Україну чекають важкі випробування, згадує сьогодні дружина білого мага. Про важкі випробування, які чекають Україну, говорив у своєму останньому інтерв’ю в 2009 році наш земляк мольфар Нечай: «Один народ, свій став ворогом між собою, і це третя сторона зробила». Про це свідчать психологічні та математичні фактори з урахуванням виснаженості ресурсів у РФ, санкційного тиску та міжнародної ізоляції. Ця війна завідомо програшна для РФ, незалежно від того, скільки вона триватиме. Читайте такожЗдійсняти всі мрії: які знаки Зодіаку потрапили в “білий список” ВсесвітуНа думку Нострадамуса, збройні конфлікти посилять голод і приведуть до того, що мігранти будуть масово залишати свої будинки в пошуках кращого життя в інших країнах. Звичайно, трактувати їх стає можливо лише після того, як вони збудуться. ↑ Президент визнав втрати АТО: 65 % техніки з передової знищено. 16 березня, у день проведення Росією референдуму в Криму, в мережі з’явилося повідомлення від проросійських бойовиків про готовність почати війну у разі «погроз на адресу Південного сходу» і ультиматум про виведення українських військових формувань і техніки з «їхньої території».

За повідомленням Головного військового прокурора А.Матіоса 25 квітня 2018 р., з початку проведення АТО статус учасника бойових дій отримали майже 326 тис. У зв’язку з початком бойових дій на Донбасі, було оголошено про початок другої хвилі мобілізації до лав Збройних сил України, і станом на серпень 2015 року в Україні було проведено 6 хвиль мобілізації. Надалі ватажки проросійських формувань на Донбасі, pendantquetulaimes.com російські медіаресурси та агітаційні матеріали систематично апелювали до карт з варіаціями поділу України і створеною на її територіях Новоросією. 11 листопада українські Сили оборони витіснили російські сили з Херсона. Серед загиблих 1 боєць Національної гвардії України, пророцтво для України 2023 3 силовики територіальної оборони України «Дніпропетровськ» і «Азов» та 2 працівники Маріупольського міського відділення МВС України, у тому числі начальник Маріупольського міського управління ДАІ підполковник Віктор Саєнко та командир Дніпропетровського батальйону територіальної оборони полковник Сергій Демиденко, якому російські бойовики відрізали вуха і викололи очі. З точки зору України, це означає, що має бути звільнена вся захоплена територія, включно з Кримом. В результаті годинного збройного протистояння загинули 7 бійців 95-ї аеромобільної бригади Збройних сил України, 9 десантників отримали поранення різного ступеня тяжкості та контузії. В результаті збройного протистояння загинули 3 та поранено 12 військовослужбовців 79-ї окремої Миколаївської аеромобільної бригади і 3 полку спецпризначення ЗС України.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime