Найєм: до вересня або переможемо, або буде зрозуміло, коли ця війна закінчиться

Військовий експерт додає, що зараз говорити про закінчення війни дуже рано. На мій погляд, війна затихне на осінь і з новою силою розгоратиметься наступного року, – зазначив експерт. А ось військовий експерт Петро Черник на початку вересня заявив, що восени інтенсивність активних бойових дій в Україні може зменшитись, а наступного року війна розгортатиметься з новою силою. Я думаю, що росіяни будуть намагатися екстрасенси про Україну 2023сунутись в бік Одеси, тому на нас чекають ще великі бойові дії, – спрогнозував експерт. Політолог Андрій Вігірінський цілком підтримує Нарожного та зазначає, що західні аналітики у своїх прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівах припускають, що бойові дії в Україні можуть затягнутися. Згідно з найбільш песимістичною оцінкою військового експерта Олега Жданова, бойові дії можуть закінчитися влітку 2023 року. Якщо лендліз запрацює з 1 жовтня, і ми почнемо отримувати техніку, то лише у листопаді ми зможемо виставити комплект бригад, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів який міг би проводити контрнаступальні дії на оперативних напрямках. Більше того, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів війна має скінчитися за два роки, через три – запрацює безвізовий режим, а через сім – Україна стане найквітучішою країною Європи.

З моменту наказу російського президента про вторгнення в Україну минуло майже сім місяців. Ворог хотів захопити Україну за три дні, але повномасштабна війна проти російського вторгнення досі триває. Однак, ще задовго до військового вторгнення росії у 2022 році, про нинішні події говорив відомий карпатський мольфар Нечай. Однак, якщо війна триватиме до кінця 2025 року – потреба зросте до 140 мільярдів доларів, сказав журналістам посадовець МВФ Гевін Грей перед засіданням. Про це повідомив керівник місії МВФ Гевін Грей. В МВФ розглядають два сценарії – позитивний і негативний. Тиждень тому МВФ затвердив безпрецедентний для країни у війні пакет допомоги Україні обсягом 15,6 мільярда доларів, з яких 2,7 мільярда – вже в Україні. Однак існують “надзвичайні ризики” для програми, кажуть в МВФ. При цьому він заявив, що поразка України у війні проти РФ може стати початком кінця. Астролог Анна Карпєєва дала астрологічний прогноз щодо України. Кошти допомогли стримати економічну стабільність та фінансувати основні бюджетні витрати, заявили в Міністерстві фінансів України. А в кінці березня китайський лідер Сі Цзіньпін їздив до Путіна домовлятися екстрасенси про Україну 2023 економічну співпрацю. Він зазначив, що наприкінці березня наступного року в Україні припиняться постійні обстріли та прильоти ворожих ракет. Все це може затягнутися на весну, літо наступного року. За оптимістичним прогнозом Жданова, у ЗСУ є перспектива вийти на кордони 1991 року на початку весни наступного року, якщо зброя надійде швидко, а російська оборона почне активно сипатись.

Програма передбачає щоквартальні перегляди, а також 19 різних заходів зі стабілізації економіки з боку України вже до кінця року, включаючи заходи зі збільшення податкових надходжень, стабільності валютного курсу, протидії корупції та стабільності центробанку. Про це заявила міністерка фінансів США Дженет Єллен у зверненні до учасників весняних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні у вівторок. Довгострокову допомогу Україні донори координуватимуть через окрему платформу, каже Єллен. Єллен запевнила: “Ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно”. Ми будемо символом свободи у всьому світі. Мед буде коштувати набагато дорожче, ніж віск для свічок. У нас недостатньо сил, щоб як ніж – пройти вглиб окупованих територій і звільнити Крим тощо. Наступати дуже важко, набагато важче, ніж вести оборонну операцію, – сказав Жданов. В інтерв’ю ProUA він заявив, що саме цей день стане переламною точкою у повномасштабному вторгненні, українцям далі стане набагато легше. Україна швидко стане на ноги – так їй провіщено давним-давно. Якщо війна триватиме далі, заявила Єллен, США співпрацюватимуть з партнерами, щоб надати те, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів чого потребує Україна. Якщо буде люта зима, що промерзнуть дороги, то на лютий 2023 року, – зазначає експерт. А що буде на фронті через два місяці, поки не зрозуміло, – зауважує експерт.

Український військовий експерт та історик Михайло Жирохов зазначає, що питання мобілізації не про сьогодні, це скоріше середньострокова перспектива. Мольфар впевнений у перемозі нашої країни і зазначає, що це лише питання часу. Мольфар Нечай з Прикарпаття добре відомий не тільки у рідному краї, але й далеко за його межами. Натомість відомий український журналіст Юрій Бутусов дає зовсім не радісні прогнози. Факти ICTV зібрали прогнози українських та закордонних експертів, щоб з’ясувати, скільки ще триватиме війна в Україні та чи зміниться ситуація на фронті після оголошення в РФ загальної мобілізації. Вона висловила думку, що ситуація зміниться на краще, коли до влади прийде жінка. Світові астрологи вважають, що важка ситуація в Україні потроху спадатиме після 12 березня. Загалом, астрологи першопричину усіх подій в Україні бачать у розташуванні небесних світил і ніяк не пов’язують ці події з суспільними, економічними чи політичними передумовами. 29 грудня 2022 року глава української військової розвідки Кирило Буданов заявив про те, що чекає на Україну в 2023 році передбачення війна в Україні зайшла в глухий кут.

  • April 18, 2023