Найближчим часом визначиться характер війни проти України: Рахманін пояснив, що це означає

Було соромно, що я жива: Ніно Катамадзе про війну в Україні та ...

На щастя, планета Уран залишається з Тельцем, а це говорить про те, що Україна збереже свою незалежність. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук. Видання опублікувало прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів, який звучить так: “Війна в Україні триватиме весь рік. ані Київ, ані Москва не погодяться заморозити конфлікт”. Станом на сьогодні можна говорити про те, що країни, які підтримують Україну, усвідомлюють, що війна затягнеться щонайменше на рік. Нам хочеться вірити у те, що не сьогодні-завтра закінчиться війна і настане мир. Вірити чи не вірити передбаченням екстрасенсів – кожен вирішує сам. Чому не можна публічно викладати військові об‘єкти (госпіталь це теж, між іншим, військовий об’єкт), місця знаходження зброї, військової техніки, особового складу? За версією болгарської ясновидиці, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік військові дії на території України повинні закінчитися до кінця 2015 року – так що можна вважати, що частково відповідь на питання щодо того, чи збулися пророцтва Ванги свіжі екстрасенси про Україну 2023 Україну можна вважати позитивним – адже на сході поки що панує відносне затишшя. Докладніше про пророцтва Ванги – читайте в нашому матеріалі. Ось від цієї дати три-чотири тижні – буде готовність (до контрнаступу, – Ред.), – вважає Жданов. Хід війни 2023 року в Україні визначиться у наступні кілька місяців, вважає директор Програми з дослідження Росії в CNA та співробітник Інституту Кеннана Майкл Кофман.

Коли закінчиться війна в Україні - прогноз екстрасенса Гордєєва Такі прогнози щодо широкомасштабної війни Росії проти України зробив радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Натомість відомий український журналіст Юрій Бутусов дає зовсім не радісні прогнози. Натомість військовий експерт Павло Нарожний вважає, що Росія все ще має значні ресурси, щоб і надалі продовжувати війну проти України. Існує версія, що війна в Україні закінчиться тоді, коли Росія почне розпадатися зсередини. Тому що це війна. Тому що РФ робить все можливе, аби зірвати контракти. Тому й не скажуть. Наступати дуже важко, набагато важче, ніж вести оборонну операцію, – сказав Жданов. Жданов нагадав, що за даними американського Інституту вивчення війни (ISW), звільнення Херсонської області триватиме не один тиждень, а може, і не один місяць. Чому під час війни не можна публічно говорити чи писати про те, що Україна веде з кимось перемовини про постачання військової техніки, зброї, амуніції і чого завгодно для ЗСУ? Експерти впевнені, що Україна вже переламала хід війни на свою користь, тому з новими наступами ЗСУ російські війська все більше втрачатимуть здатність битись та реагувати на атаки. Нагадаємо, триває 415-та доба повномасштабної війни Росії проти України.

У вас ще триває реабілітація. Ворог хотів захопити Україну за три дні, але повномасштабна війна проти російського вторгнення досі триває. У Міжнародному валютному фонді спрогнозували, скільки ще триватиме війна в Україні. Італія і Франція також обговорють передачу Україні додаткових систем ППО. А ось військовий експерт Петро Черник на початку вересня заявив, що восени інтенсивність активних бойових дій в Україні може зменшитись, а наступного року війна розгортатиметься з новою силою. На мій погляд, війна затихне на осінь і з новою силою розгоратиметься наступного року, – зазначив експерт. У 20-х числах наступного місяця наша країна “отримає гарний результат”. Бо чим масштабніша ціль, тим більше зусиль і часу піде на її досягнення. А по-третє піде “зеленка” так звана, тобто розквітне природа, і для партизанів, сил спеціальних операцій, місцевих – це “ласий шматочок”, https://forkliftlicence.com.au/%d1%89%d0%be-%d1%87%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d1%94-%d0%bd%d0%b0-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%83-%d1%82%d0%b0-%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b1%d0%b0%d1%87%d0%b5%d0%bd/ – каже Арестович. 4. Згідно з законом, чисельність Збройних сил 261 тисяча, з яких військових – 215 тисяч. Тільки-но підуть у промислових обсягах (десятками, сотнями) сюди партії озброєння, з цього моменту ще треба підтягнути дату повернення наших військовослужбовців з навчання із військових центрів наших країн-партнерів. 3. Резніков вибачився через порівняння кількості втрат серед українських військових з числом жертв землетрусу у Туреччині Він наголосив, що українці знають, що означає хоронити тисячі невинних людей.

В інституті війни наголошують, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що за цей час окупанти можуть встигнути відновити певну оборонну лінію, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що може уповільнити звільнення українських територій. Факти ICTV зібрали прогнози українських та закордонних експертів, щоб з’ясувати, скільки ще триватиме війна в Україні та чи зміниться ситуація на фронті після оголошення в РФ загальної мобілізації. І українські, і закордонні експерти доволі часто висловлюють прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік щодо тривалості війни в України. Військовий експерт додає, що зараз говорити про закінчення війни дуже рано. Очільник уряду пояснив, що наразі Польща не вираховує якусь точну дату закінчення війни. На думку радника, існує два варіанти закінчення війни: мирна угода та відведення військ Росії, або позиційна війна, в якій вони будуть точково утримувати певні райони. Триває війна, Росія зберігає контроль навколо Запорізької атомної електростанції, і будь-яка незначна помилка окупантів може призвести до катастрофи, яка спричинить важкі наслідки для багатьох європейських країн. У щоденнику діда Гошо, який записував слова Ванги, сказано, що Україна в майбутньому стане головною в союзі з п’яти країн. Стеценко запевнила, що війна незабаром закінчиться, а Україна переможе.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime