Міжнародна цукрова організація знизила прогноз світового надлишку цукру

Вона облила фарбою російського посла в Польщі. «Мені погрожують сотні ...

Наприклад, один із останніх прогнозів відомого українського екстрасенса Людмили Хомутовської передбачає, що розв’язка війни уже близько. До честі українського уряду, – оскільки завжди краще бути відвертим, – він визнав, що позиціями довелося поступитися, і нові втрати неминучі в боях навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. Путін і його поплічники, зокрема в державних ЗМІ, не спромоглися приховати своїх намірів, заперечуючи існування окремого українського народу і за можливості діючи відповідно до цього заперечення – зокрема, відокремлюючи дітей від батьків (щоб вони могли вирости як справжні росіяни), вчиняючи масові зґвалтування, депортації, викрадення лідерів громад, стирання української мови та символів її національної ідентичності. Натомість Путін заспокоїться тим, що йому дали можливість досягти його другорядних цілей. Такою була надія у 2014 році, коли Росія захопила Крим і поселила сепаратистів на Донбасі, що дозволило європейцям підтримувати «нормальні» відносини з Путіним і зберегти імпорт нафти та газу, до цього року, коли Путін вирішив відновити боротьбу та повернутися до України з великими цілями. Цей надзвичайно спекулятивний сценарій, до якого можна прийти лише за допомогою низки припущень про те, як розвиватиметься війна та про можливі наслідки для настроїв Путіна, змусив деяких закликати Україну піти на серйозні територіальні поступки, щоб зберегти спокій російського лідера як своєрідну превентивну терапію. По-друге, навіть якщо Росія досягне низки воєнних успіхів, це не змінить воєнних цілей України щодо виведення російських військ з її території.

Найкращою оцінкою російської стратегії зараз є те, що вони прагнуть взяти все, що можуть за нинішніх умов, а потім чекають, що українці намагатимуться повернути території назад, тим часом заповнюючи свої виснажені сили на випадок, якщо побачать можливість знову перейти у наступ. Тому українці зараз не в тому стані, що кажуть екстрасенси про війну 2023 рокуб кидатись у лобові атаки. Отже, українці не бачать, як постійна окупація їхніх територій покладе край стражданням: вона лише гарантує, що проект Росії триватиме до свого безрадісного завершення. У Росії майже не залишилося ресурсів для ведення війни. Це вказує на постійну небезпеку для тих, хто аналізує хід війни – надто випереджаючи події на місцях, робити серйозні висновки з останньої битви, а потім передбачити результати битв, які ще належить провести та давати поради про те, як реагувати на сценарії, які можуть або не можуть матеріалізуватися. Це порушує питання про те, чи завершиться нинішній раунд бойових дій періодом безвиході. Насправді ці два питання неминуче пов’язані.

Згідно з прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівом Нострадамуса, папа Франциск стане останнім істинним Папою, а понтифік, який займе його місце, http://www.serenathedreama.com/ виявиться Антихристом: “В останньому гонінні на Святу Римську Церкву буде Петро Римлянин, який буде пасти своє стадо серед багатьох скорбот, після чого семигорне місто буде зруйноване і страшний Суддя буде судити народи”. Українська думка, в якій країна, згідно з останнім опитуванням, єдина, полягає в тому, що ця війна не закінчиться, поки вони хоча б не повернуться до кордонів, які існували до 23 лютого, і тоді, якщо це не буде врегульовано дипломатичним шляхом, вони продовжуватимуть доти, доки не буде повернуто весь Донецьк і Луганськ, а може, і Крим. Перл стверджує, що війна Росії свіжі екстрасенси про Україну 2023ти України, яка розпочалася 23 лютого, саме тоді, коли Марс та Плутон з’єдналися. Хай там як, українців просять втішитися тим, що Росії не вдалося перемогти з точки зору цілей, поставлених на початку війни, які полягали в підпорядкуванні всієї України, та багатьма ранами, які їй доведеться зализувати після того, як війну оголосять закінченою. Що кажуть карпатські мольфари про війну з Росією? Деякі українські політики називали війну на сході України «гібридною війною» Росії проти України. Київ не може погодитись на будь-яку постійну поступку своїх земель Росії. Тепер, коли в США узгоджено пакет підтримки у розмірі $40 млрд, екстрасенси про Україну 2023 а також коли стали очевидними проблеми, з якими зіткнулися українці у вигляді переваги в озброєнні росіян, Київ може сподіватися на швидший приплив якісніших озброєнь.

Взявши на себе зобов’язання, вони загрузли в ньому, бо покинути Київ зараз було б зрадою без будь-якої вигоди, що компенсує це. Вангелія була дуже релігійною людиною, завжди заповіла молитися Христу і вірити в добро. Вони збирають докази того, що Росія веде геноцидну війну, не обов’язково в тому сенсі, в якому цей термін, як правило, розуміється – як прагнення винищити цілий народ, – але в термінах, що відповідають критеріям Конвенції про геноцид 1948 р., («повністю або частково знищити групу за національною, етнічною, расовою чи релігійною ознакою»). Вони стали жертвами найстрашніших злочинів сталінізму, як-от Голодомор, навмисний голод, жертвами якого стали приблизно 5 мільйонів українців на початку 1930-х років, а потім найстрашніші злочини нацизму, які забрали приблизно 7 мільйонів життів через десять років. Чи запропонують ті, хто закликає українців «бути реалістами» і піти на компроміс «заради самих себе», незаперечні гарантії безпеки залишкам України і чи переконають їх, що це більше не повториться, або схиляться перед не менш «реалістичною» вимогою Путіна, щоб Україна залишалася по-справжньому нейтральною? Інші приходять до того ж висновку іншим шляхом, припускаючи, що Україна не зможе відтіснити росіян, бо вона зіткнулася з надто великою вогневою міццю.

  • April 18, 2023