/ 2021 / 2022

Мультфільми 2023 року: список найбільш очікуваних

Piaggio Vespa

Може, опівночі з 31 грудня на 1 січня доля зробить черговий крутий віраж, але цього разу – на краще для країни та народу? Після опівночі в ефір вийде українська комедія «Дільничний із ДВРЗ. Окрім цього вийде «Країна пісень», концерт «Новорічна пісенна садиба», документальна програма «Вертеп» і фільм «Северин Наливайко. Операція Новий рік» із Вʼячеславом Довженком у головній ролі, а після нього – пригодницький комедійний фільм «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Першого січня зранку на ICTV2 покажуть фільм «Нереальний КОПець», потім повторить «Дільничного з ДВРЗ», а у другій половині дня – чотири частини циклу «Парк Юрського періоду» Стівена Спілберга. Разом до перемоги». Першого січня – всі серії фільму «Ми більше ніж я» і весь мінісеріал «Спіймати Кайдаша». «Плюсплюс» – три частини мультфільму «Історія іграшок» і нові серії мультсеріалу «Леді Баг і Супер-Кіт». Новий канал 31 грудня і 1 січня крутитиме кіно й мультфільми для всієї родини: webpage «Монстри на канікулах», дві частини «Крижаного серця», дві частини «Чаклунки», а в перші години нового року – «Красуню і чудовисько» з Еммою Вотсон.

Відповідно, вибрати плаття на Новий рік не складе труднощів. Відомий український таролог Людмила Хомутовська дала пророцтво про Україну на 2023 рікгноз на 2023 рік. 2,9% у 2021 році з подальшим нарощуванням темпів зростання до 6,4% у 2022 році та до 8,2% у 2023 році. Спланувати дату весілля в 2022 році може допомогти місячний календар. У 2022 році для Змії сприятливо все, що пов’язане з освітою, website некласичними знаннями, важливо постійно розвиватись, читати книги, підвищувати свій професійний рівень. Намагайтеся знайти цього року наставників і покровителів, вони зможуть вивести вас на новий життєвий рівень за умови, що чекає Україну найближчим часом 2023 ви зможете дотримуватися їх рекомендацій і порад з належною старанністю. 31 грудня ICTV2 показуватиме комедійний цикл «Поліцейська академія». ТЕТ на свята показуватиме художні фільми й мультфільми, а також спеціально зняті ролики про чотири українські традиції – коляду, вертеп, День святого Миколая і Святвечір. НТН показуватиме «Графа Монте-Кристо», «Високий блондин у чорному черевику», «Прибульців з Америки» та інші фільми. К1 31 грудня покаже мультфільм «Королівський коргі», фільми «Мій друг Дід Мороз», «Санта-здоровань», «Подорож Гектора в пошуках щастя»; першого січня в ефірі крім фільмів буде проєкт «Місця сили». У новорічну ніч «FreeДом», як і «Дом», покаже спецвипуск «Живого концерту». 31 грудня і 1 січня в ефірі «Дома» буде новорічний спецвипуск «Тихого вечора з Оленою Кравець».

Опівночі покажуть звернення президента, а після «Тихого вечора» – спецвипуск «Живий концерт. 1», який триватиме з 8:00 до 11:00. «Ефір буде присвячений зв’язку з рідними, що пророкують Україні ясновидці 2023 глядачам покажуть історії пошуку близьких, об’єднання родин та подвигів українців. Інші канали групи покажуть документальні фільми про роль української культури у світі та музичні марафони, симфонічний концерт на радіо та історії про те, як захисники зустрічають Новий рік на передовій й чого чекають від року наступного. 2» покаже власні програми, голлівудські фільми та серіали. Вранці першого січня після хвилини мовчання за загиблими воїнами канал покаже літургію Православної церкви України і месу Римсько-католицької церкви України. Партнерські стосунки України з іншими державами будуть змінені докорінно на корить модернізації держави та прогресивних реформ. Любовні стосунки зажадають ініціативи. Україна очікує 7-річний цикл перебудови і переорієнтації нації. Усе це я кажу до того, що Україна змінюється. Крім того, країна, що розривається внутрішніми конфліктами, зараз навряд чи готова до радикальних змін – ймовірно, уряд не ризикне робити різких рішень і зупиниться на помірних методах впливу. Календар «Фільм Про» допоможе дізнатися про всі анімаційних новинки, задовго до того, як про них заговорять усі інші.

Будуть інформаційно-аналітичні підсумки року, програми про особливості святкування новорічних свят у Східній Європі та інші спецтеми. Тут не готують «аж занадто специфічного програмування для Нового року чи Різдва, але не оминуть особливості цих днів». Комедію готують продюсери Філ Лорд і Крістофер Міллер, відповідальні за «Лего фільм». StarLightMedia. Виконавча директорка ICTV й новоствореного каналу-дублера ICTV2 Анастасія Штейнгауз сказала «Детектору медіа», що чекає Україну найближчим часом 2023, на її думку, під час війни на свята доречним є продукт, який несе український культурний код. У квітні вона очікує на гострі збройні зіткнення, а спад у військових діях, на її думку, настане лише у травні. Раків очікує багато відпусток та подорожей. За його словами, пік війни спостерігатиметься в період з 13 по 16 червня, поблизу повного місяця. А ще цей період сприятиме новим подорожам. Астролог Дмитро Уранус у новому прогнозі щодо війни в Україні розповів, що у грудні 2022 року Росія може влаштувати кілька масованих атак. Список найбільш очікуваних мультфільмів 2022 року очолює чергова серія мегапопулярного мультфільму про пригоди Шрека. Левам 2022 рік принесе безліч неприємних зустрічей з негативними людьми. В ефір вийде репортаж про те, як українські військові зустрічають 2023 рік. Проект студії Sony Pictures Animation про те, biblioteca.inslessalines.cat як численні електронні девайси, покликані полегшувати життя людству – всякі мобільні пристрої і автопілот, раптом несподівано виходять з ладу.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime