/ 2019 / 2022

Можуть відбуватися складні події

A 3D Render to celebrate the New Year!
  1. В. Володина, со свойственным ей умением ходить от проблем, которые могут впоследствии восприниматься для обвинений в некомпетентности, очень немного внимания уделяет Украине. Он основан на четком понимании существующей ситуации, характера и сущности людей, которые находятся у власти. Но в 2022 году здесь, по мнению слепой провидицы, все еще будут у власти проходимцы, ворующие все, что можно, СМИ – для националистического и русофобского зомбирования, гражданская война, слабая власть и силовые структуры, в которых нашли пророцтво про Україну на 2023 рікстор для деятельности радикальные элементы. Тому в 2022 році їм краще стерегтися своїх бажань. Тому може зважитися на удар 18 травня – плюс-мінус десять днів. Крім того, Марс увійде в будинок смерті Путіна з другої половини травня до червня, і туди ж входить Чорний Місяць – планета отруєння та іншого. Эта планета обозначает несбывшиеся обещания, разочарование. До кінця 2019-го воєнні дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, планета воєнних дій, буде з’єднаний з Сатурном». «Я не бачу взагалі жодних військових дій на Донбасі після 2019 року (це все пов’язано з тим, що Плутон проходитиме по асценденту України)». Це проблема, яка в мене із Hollow Home зʼявилась, коли я вперше почув про цю гру, і залишається дотепер», – розповів у коментарі «Бабелю» письменник Остап Українець, один з ініціаторів суспільної дискусії навколо Glory to the Heroes та ігор про війну в Україні взагалі.

Він буде розуміти, що його скоро вб’ють, або він програє війну. Але найголовніше завдання для окупантів – прорвати Бахмут та захопити Слов’янськ і Краматорськ. Тому близько річниці початку повномасштабної війни він може спробувати захопити Донецьку й Луганську області, щоб, врешті, змусити Україну піти на переговори. Тому на Україну чекає перемога у 2023 році. А що пророкують Україні ясновидці 2023сь хороше наступного року на нас чекає? Тобто наступного року буде наша презентація в ЄС. Астролог Наталя Власенко зробила прогноз для України на 2023 рік та з’ясувала на що чекає Україну найближчим часом 2023 нам очікувати вже наступного року. Приведенный анализ показывает, что самый оптимистичный – это прогноз на 2022 год для Украины от Елены Осипенко. Осипенко успешно предсказывает будущее. До речі, Марс розвертатиметься в листопаді в Близнюках і ставатиме ретроградним. Також за його прогнозом, що пророкують Україні ясновидці 2023 у листопаді військова агресія Росії посилиться, найнебезпечніший період – з 7 до 11 числа. За його прогнозом, це має відбутися в середині лютого 2023 року. За її словами, позитивні зміни почнуться вже з 20 січня: це можуть бути й позитивні зміни на полі бою, й припинення гарячої фази війни, що пророкують Україні ясновидці 2023 й посилення партнерства, і нові союзи для України. Окрім того, викликають багато запитань нові локдауни, які вводитимуть через коронавірус, який знову стрімко розповсюджується Україною. Ми отримаємо нові можливості, мир і якісь нові правила світового порядку.

Ми підійдемо до Криму, підірвемо Кримський міст і, звичайно ж, дійдемо до Маріуполя. Ми від цього станемо тільки сильнішими. Це допоможе зробити великий ривок у другій половині року. У другій половині 2023 року легше буде порозумітися з партнерами, знайти компромісні рішення з найскладніших тем, будувати взаємини на міжнародному рівні. Астролог Альбіна Пономаренко зробила прогноз на 2023 рік для України та назвала одну із найсильніших дат для країни. За її словами, у 2023 році Україна проживатиме цікавий час. За цей рік ми можемо ухвалити всі закони, які потрібні для вступу, і у 2025-му нас там вітатимуть. За однією, в селище одного разу завітав мудрець, який подорожував країною. Ці міста потрібно берегти, тому що противник хоче взяти нас в “кліщі”. Нещодавно Володимир Зеленський сказав, що Україна хоче за два роки приєднатися до ЄС, а після перемоги – стати членом НАТО. Астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, що зірки обіцяють нам навесні-2023, чи зважиться Володимир Путін на ядерну війну, коли помре російський диктатор та коли весь світ дізнається про перемогу України. Путін – виплодок пекла, він – диявол.

В цьому місяці буде аспект Юпітера і Плутона – Путін може застосувати ядерну зброю. Як тільки він застосує ядерну зброю, Україна переможе. Однак, якщо чекає Україну в 2023 році Путін застосує ядерну зброю, його в той же день або на наступний буде вбито. Навіть фізіогноміка говорить про те, що пророкують Україні ясновидці 2023 що він чорт рогатий: якщо ви бачите роги у людини (коли його підсвічують, у нього лобові дуги рогаті), то це Путін. «Я застосовую логіку Гендальфа про те, що ми не маємо влади змінити те, що вже сталось. Она видит исключительно светлые перспективы для Зеленского и Навального, опираясь на их гороскопы. Уход выданных средств в офшоры, теневую экономику и чужие карманы – вина исключительно Луны, связанной с Нептуном. Юпитер предсказывал получение средств и их распыление, а Сатурн и Марс – обострение конфликта на Донбассе. Страна погрузилась в экономический кризис, инфляцию, население обнищало еще больше, а правительство предпринимало усилия в получении помощи от других стран, которую обещал Юпитер. П. Глоба уверен, что экономический кризис продолжится и украинскому правительству необходимо предпринять перестройку как экономики, та и политики. 3. Астрологический прогноз на 2022 год от Павла Глобы для Украины носит неопределенный характер, он уверен, что в этом случае четкую картину будущего пока невозможно сформулировать. Об Украине можно увидеть только четкое утверждение, что Донбасс не вернется в страну, не захочет воссоединяться с ней в любом случае.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime