/ 2019 / 2022

Можуть відбуватися складні події

Free vector new year 2023 celebration social media promo template
  1. В. Володина, со свойственным ей умением ходить от пророцтво про Україну на 2023 рікблем, которые могут впоследствии восприниматься для обвинений в некомпетентности, очень немного внимания уделяет Украине. Он основан на четком понимании существующей ситуации, характера и сущности людей, которые находятся у власти. Но в 2022 году здесь, по мнению слепой провидицы, все еще будут у власти проходимцы, ворующие все, что можно, СМИ – для националистического и русофобского зомбирования, гражданская война, слабая власть и силовые структуры, в которых нашли простор для деятельности радикальные элементы. Тому в 2022 році їм краще стерегтися своїх бажань. Тому може зважитися на удар 18 травня – плюс-мінус десять днів. Крім того, Марс увійде в будинок смерті Путіна з другої половини травня до червня, і туди ж входить Чорний Місяць – планета отруєння та іншого. Эта планета обозначает несбывшиеся обещания, разочарование. До кінця 2019-го воєнні дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, планета воєнних дій, буде з’єднаний з Сатурном». «Я не бачу взагалі жодних військових дій на Донбасі після 2019 року (це все пов’язано з тим, що Плутон проходитиме по асценденту України)». Це проблема, яка в мене із Hollow Home зʼявилась, коли я вперше почув про цю гру, і залишається дотепер», – розповів у коментарі «Бабелю» письменник Остап Українець, пророцтво про Україну на 2023 рік один з ініціаторів суспільної дискусії навколо Glory to the Heroes та ігор про війну в Україні взагалі.

Він буде розуміти, що його скоро вб’ють, або він пророцтво про Україну на 2023 рікграє війну. Але найголовніше завдання для окупантів – прорвати Бахмут та захопити Слов’янськ і Краматорськ. Тому близько річниці початку повномасштабної війни він може спробувати захопити Донецьку й Луганську області, щоб, врешті, пророцтво про Україну на 2023 рік змусити Україну піти на переговори. Тому на Україну чекає перемога у 2023 році. А щось хороше наступного року на нас чекає? Тобто наступного року буде наша презентація в ЄС. Астролог Наталя Власенко зробила прогноз для України на 2023 рік та з’ясувала на що нам очікувати вже наступного року. Приведенный анализ показывает, что самый оптимистичный – это прогноз на 2022 год для Украины от Елены Осипенко. Осипенко успешно предсказывает будущее. До речі, Марс розвертатиметься в листопаді в Близнюках і ставатиме ретроградним. Також за його прогнозом, у листопаді військова агресія Росії посилиться, найнебезпечніший період – з 7 до 11 числа. За його прогнозом, це має відбутися в середині лютого 2023 року. За її словами, позитивні зміни почнуться вже з 20 січня: це можуть бути й позитивні зміни на полі бою, й припинення гарячої фази війни, й посилення партнерства, і нові союзи для України. Окрім того, викликають багато запитань нові локдауни, які вводитимуть через коронавірус, який знову стрімко розповсюджується Україною. Ми отримаємо нові можливості, мир і якісь нові правила світового порядку.

Ми підійдемо до Криму, підірвемо Кримський міст і, звичайно ж, дійдемо до Маріуполя. Ми від цього станемо тільки сильнішими. Це допоможе зробити великий ривок у другій половині року. У другій половині 2023 року легше буде порозумітися з партнерами, пророцтво про Україну на 2023 рік знайти компророцтво про Україну на 2023 рікмісні рішення з найскладніших тем, будувати взаємини на міжнародному рівні. Астролог Альбіна Пономаренко зробила прогноз на 2023 рік для України та назвала одну із найсильніших дат для країни. За її словами, у 2023 році Україна проживатиме цікавий час. За цей рік ми можемо ухвалити всі закони, які потрібні для вступу, і у 2025-му нас там вітатимуть. За однією, в селище одного разу завітав мудрець, який подорожував країною. Ці міста потрібно берегти, тому що противник хоче взяти нас в “кліщі”. Нещодавно Володимир Зеленський сказав, що Україна хоче за два роки приєднатися до ЄС, а після перемоги – стати членом НАТО. Астролог Влад Росс в інтерв’ю УНІАН розповів, що зірки обіцяють нам навесні-2023, чи зважиться Володимир Путін на ядерну війну, коли помре російський диктатор та коли весь світ дізнається про перемогу України. Путін – виплодок пекла, він – диявол.

В цьому місяці буде аспект Юпітера і Плутона – Путін може застосувати ядерну зброю. Як тільки він застосує ядерну зброю, Україна переможе. Однак, якщо Путін застосує ядерну зброю, його в той же день або на наступний буде вбито. Навіть фізіогноміка говорить про те, що він чорт рогатий: якщо ви бачите роги у людини (коли його підсвічують, у нього лобові дуги рогаті), то це Путін. «Я застосовую логіку Гендальфа пророцтво про Україну на 2023 рік те, що ми не маємо влади змінити те, що вже сталось. Она видит исключительно светлые перспективы для Зеленского и Навального, опираясь на их гороскопы. Уход выданных средств в офшоры, теневую экономику и чужие карманы – вина исключительно Луны, связанной с Нептуном. Юпитер предсказывал получение средств и их распыление, а Сатурн и Марс – обострение конфликта на Донбассе. Страна погрузилась в экономический кризис, инфляцию, население обнищало еще больше, а правительство предпринимало усилия в получении помощи от других стран, которую обещал Юпитер. П. Глоба уверен, что экономический кризис продолжится и украинскому правительству необходимо предпринять перестройку как экономики, та и политики. 3. Астрологический прогноз на 2022 год от Павла Глобы для Украины носит неопределенный характер, он уверен, что в этом случае четкую картину будущего пока невозможно сформулировать. Об Украине можно увидеть только четкое утверждение, что Донбасс не вернется в страну, не захочет воссоединяться с ней в любом случае.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime