Ми входимо у дуже цікавий рік, буде багато можливостей – астролог

Вже перевалило за 400 осіб і це лише публічні дані. Вже відправили в Раду Європи, плануємо відправляти в комітети ООН. Найближчим часом плануємо презентувати доопрацьований, більш глибинний документ. Через це можуть постраждати всі інші сфери життя. Через те, що чекає Україну в 2023 році українці в минулому пережили трагічні події з загибеллю та стражданням величезної кількості людей, в підсвідомості українців існують програми, які роблять українців здатними протистояти ворогові несамовито. Коли ми робимо запит стосовно кількості людей, які будуть їм потрібні для встановлення порядку на вільній території Криму, вони вже дають нам конкретну розкладку по людях, по фінансах. Мене як людину, яка 9 років займається темою Криму, не може це не дивувати. З іншого боку, ми побачили нечуваний сплеск громадянської активності людей у Криму, починаючи з 2022 року. Ви будете жити в гармонії з покровителем року і ніяких підступів він вам не приготував, але будьте обережні – небезпека може виходити від деяких оточуючих вас людей. Всі методи, які росіяни використовували в Криму, починаючи з 2014 року, просто під копірку перенесли на нові окуповані території південних областей України: викрадення активістів, катування, переміщення людей у тюрми або місця незаконного утримання, переслідування за будь-яку іншу думку. Бо є інформація, що пророкують Україні ясновидці 2023 вони жили у Криму на момент окупації у 2014 році.

Люди, які не об’єднані цими рухами, теж у той чи інший спосіб чинять спротив окупації і великий війні проти нашої держави – сотні адміністративних або кримінальних справ за фактами буцімто дискредитації Збройних Сил РФ. Нагадаю, держава-окупант не має права призивати на строкову службу або мобілізовувати громадян іншої держави. Більшість цих поховань, ймовірно, припадає на громадян України. Астролог Влад Росс зробив прогноз для України на листопад 2022 року. Проти членів Комуністичної партії України Генпрокуратура та Служба безпеки України відкрили 308 карних справ. Крим використовувався Російською Федерацією як велика військова база усі попередні 8 років окупації. Не скажу, що все нам вдалося, але у 2022 році, навіть незважаючи на повномасштабне вторгнення, нам вдалося зробити більше, ніж за всі попередні роки. Стратегія, яка була прийнята в 2021 році, продовжує бути актуальною в більшій своїй частині. Так, середньозважений рівень мінімальної середньозваженої заробітної плати у 2021 року становить 6250 грн., у 2022 році – 6700 грн, у 2023 році – 7176 грн. Ми хочемо зробити більш доповнений і ширший документ, ніж той, що був затверджений у 2021 році. Ми розуміємо, що Крим рано чи пізно буде звільнений, відповідно нам потрібно бути готовими до цього. Окупанти говорили, що Крим за ними назавжди, тепер вони поступово розуміють, що втримати цю територію вони не зможуть.

Ідуть наступальні дії з боку ЗСУ, ми поступово відвойовуємо свої землі. На думку астрологів, у липні воєнні дії прискоряться. Європа та Америка дедалі рідше звертатимуть увагу на нас, бо активізуються воєнні дії в інших куточках світу. Якщо таких родичів у вашій лінії немає, то просто акцентуйте увагу на те, що чекає Україну в 2023 році говорять і пропонують вам діти (устами немовляти глаголить істина) і люди похилого віку (життєвий досвід). Про те, що туди потраплять усі, ми можемо навіть не мріяти, як і про те, що буде далі з Україною 2023 настане повна справедливість – світова спільнота не повністю ізолює Росію. Також регулярно з’являються повідомлення про те, що Республіка Білорусь може почати вторгнення в Україну на боці РФ. І сьогодні я б хотіла почати розмову із ситуації в Криму, який РФ перетворила на хаб війни. Є питання майна на території Криму, яке потрібно верифікувати, подумати, що з ним робити. Щодо вашого питання про стратегію деокупації і реінтеграції. Це питання зараз комунікується на рівні Міністерства з питань реінтеграції ТОТ, експертного середовища. Значна частина підприємств адаптувалася навіть до перебоїв з енергопостачанням, закуповуючи засоби автономного енергоживлення, але працювала на нижчому рівні потужностей. Період приблизно з вересня 2011 до листопада 2014 – це період, коли псуються стосунки з державами партнерами. Стосовно змін – це питання, які пов’язані з російськими громадянами, що незаконно перебувають на території півострова після 2014 року.

Після десяти місяців повномасштабної російської агресії питання, чи запрошувати в ефір російських зірок і чи співати «песни о главном», уже не стоїть. Над проектом після 24 лютого 2022 року активно почали працювати, він вже кілька місяців як зареєстрований і зараз знаходиться на обговоренні в комітетах Верховної Ради. Рік Тигра за китайським календарем офіційно почнеться 1 лютого 2022 року, а не в новорічну ніч 31 грудня. Курс гривні у 2022 році навряд чи дивуватиме стрімкими коливаннями, очікує Сергій Фурса. Врешті-решт і ціни на наш експорт навряд чи обваляться одну секунду, ми очікуємо досить високого рівня експортних цін до кінця року. А що робити з майном, яке було за добровільної згоди продано, відчужене, наприклад, громадянами РФ? Можливі значні покупки, наприклад, будинку, автомобіля. Валентина Самар: Чи є у представництва дані кількісної участі Криму у війні? Валентина Самар: Неможливо не помітити зміни в роботі представництва у напрямку міжнародних відносин: багато відряджень, заходів, що пророкують Україні ясновидці 2023 зустрічей. Валентина Самар: Представництво разом з експертами напрацювало концепцію «Деокупований Крим: першочергові кроки держави».

  • April 18, 2023