Ми входимо у дуже цікавий рік, буде багато можливостей – астролог

Погода в Україні і Києві - синоптики змінили прогноз на кінець березня - Стайлер

На Донбасі, як я казала давно, буде дуже велика війна з великою кількістю жертв як з боку України, так і РФ, business.bizoutafrica.com а також мирних людей. Головне питання – коли закінчиться війна? Учасник битви екстрасенсів Сергій Кобзар почав розмову з питання щодо можливої участі білорусів у війні проти України. Але результат зрозумілий: Україну не захоплять у цій війні. Але цілком можливо, що поки все обмежуватиметься лише тим, що сама ця тема періодично спливатиме в інформаційному просторі. Але до обвалу гривні це не призведе, запевняє експерт. Але я не побачила, що чекає Україну в 2023 році щоб був наступ російської армії, захоплення Києва, про яке кажуть, що чекає Україну в майбутньому 2023 війська підуть, як це було 24 лютого. Настане рік Тигра не 1 січня, а 1 лютого і триватиме до 21 січня 2023 року. Марс, планета війни, був на паузі, ретроградний до 12 січня. “Війна – царство невизначеності; три чверті факторів, на яких базуються дії під час війни, оповиті туманом більшої чи меншої невизначеності”. З 12 січня набиратимуть обертів, посилюватимуться військові дії. Тим більше зараз Марс з 12 січня буде в такому ж становищі, що чекає Україну в 2023 році що і у вересні 2022 року. Тим часом весна 2023 року, найімовірніше, принесе Україні успіхи в наступальних операціях і поверненні територій. Тому такі глобальні події, як закінчення війни, можуть трохи розтягнутися за часом.

Зрозуміло, що цьому будуть супутні події, які можна буде назвати індикаторами самого процесу відриву. Зірки натякають, що алкоголь треба виключити зовсім – Тигр не любить дегустаторів, а ось наряд купуйте в блакитних або сріблястих кольорах, віддаючи данину поваги символу року. Так само Тигр – революціонер, він не любить авторитетів і скидає людей, які довго перебувають при владі. Той же Сатурн, який є управителем Асцедента нашої країни (Асцедент – східна точка гороскопа, знак Зодіаку в точний момент народження людини або країни, на яких складається натальна карта – Ред.), вказує, що Україна в очах світової спільноти – це країна витривалих людей, які не сприймають влади над собою, бо самі схильні встановлювати правила, за якими їм жити і за якими вони готові діяти. Плутон – планета змін – наступного року увійде у знак Водолія, під яким знаходиться Росія. Це справедливий і мудрий, але дуже запальний знак. Це підштовхує до думки, що ми таки можемо побачити переговори у форматі Україна-США-РФ-ЄС. Це стосується не якоїсь конкретної країни – це загальна тенденція для всього світу. Що ж передрікають зірки та планети Україні та світу у 2023?

Ось тут варто зауважити: зорі та планети вказують на зміни та оновлення для України на цей період не меншою мірою, ніж на рік, який ми будемо зустрічати вже за кілька днів, а навіть дещо більшою. Насамперед тому, що вони носитимуть більш демонстративний і рекламний характер, ніж справді націлені на поліпшення ситуації. Чоловікам Рибам варто бути рішучіше, відкинути сором’язливість і почати активні дії. Також варто сказати, що входження Сатурну до Риб віщує нам скорочення і зменшення активності різних вірусних захворювань. Входження Сатурна до знаку Риб 7.03.2023 (на термін 2,5 роки) визначить початок формування дефіциту та, відповідно, зростання цін на нафту та газ. А восени цей процес тільки прискориться через зміну пріоритетів у суспільстві, яка почне формуватися з початку вересня 23-го і визначить домінуючі теми для України аж до осені 2025 року. Посилення почнуть отримувати теми контакту та формування нових зв’язків зі світом. Взагалі, період знаходження Плутона у Водолії (близько 20 років) – це період розпаду союзів, асоціацій і конгломерацій, що склалися раніше, і створення нових об’єднань з зовсім іншими правилами.

Разом з цим існує можливість входження в альянси або створення власних. Також Юпітер у Тельці закладає можливість дуже потужного витка інфляції. У середині травня (18.05) 23-го року Юпітер сформує квадратуру з Плутоном. Для України найважливішою темою в економічному плані, яка отримає розвиток, починаючи з осені 23-го року, буде прагнення убезпечити власну економіку від можливих загроз ззовні. А це означає, що той страшний рік, від якого залишилися лічені дні, і, найімовірніше, період першої половини 23-го року назавжди закриють тему мрій агресора утримати нашу країну у своїй орбіті, що чекає Україну в 2023 році зломити її, підпорядкувати і використати у своїх інтересах. Скажімо так, завершення активних військових дій – це те, що чекає Україну найближчим часом 2023 буде «зовнішнім», помітним (і, звичайно, дуже важливим!) фактором і тому може затьмарити іншу, не менш важливу для майбутніх поколінь українців тенденцію, яка стосується внутрішньої трансформації нашої країни. Що ж до звільнення наших територій, можна говорити про те, що буде далі з Україною 2023 скільки б не було відвойовано нашої землі у кацапо-рашистських загарбників, повного задоволення в цьому процесі досягнуто не буде. Що це буде – наприклад, повний розвал ОДКБ, потужна аварія на якомусь військовому об’єкті, введення ембарго чи проголошення дефолту – поки невідомо, але ці події дуже серйозно вдарять по економіці країни орків та призведуть до потужного послаблення в політичному плані.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime