/ 2016 / 2018 / 2019 / 2020 / 2022 / 2024 / Ukraine / War

Любовний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків зодіаку

Toyota Highlander 2020

Беспалов зазпередбачення на 2023 рік для Україничає, що найближчі три місяці всім буде морально важко, до чого треба підготуватися. 4. Жовтень 2016-го (Обозреватель): Війна на Донбасі закінчиться вже у найближчі три місяці: період з жовтня по грудень – час, коли остаточно настане мир. Друга важлива космічна подія – затемнення 25 жовтня. Особливо хорошим для України буде літо 2023. Україна буде прийнята в ЄС і, можливо, її навіть приймуть у НАТО, попри можливі підписані домовленості, надалі Україна зможе від них відмовитись, і в НАТО нас будуть раді бачити, ми станемо частиною європейської спільноти. Однак поговоримо про позитивні моменти, яке зможе принести нам це граціозна тварина. Однак не може бути все так безхмарно на любовному фронті. Вчіться поступатися один одному і намагайтеся вирішувати конфліктні ситуації в зародку. Про загострення ситуації в нинішній рік – попереджала ще болгарська провидиця Ванга. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук. Любовний гороскоп на 2023 рік обіцяє Скорпіонам приємну зустріч зі старим знайомим. Самотніх представників цього знаку чекає доленосна зустріч. Є ймовірність силових заходів у самій РФ, передбачення на 2023 рік для України оскільки з’єднання планет буде відбуватися в знаку Водолія – знаку країни-агресора. Але, тим не менш, велика ймовірність повернутися до давно забутим відносинам. Є висока ймовірність появи нових члени сім’ї. А вже за кілька днів після виходу новини на сайті “Панорами” цей фейковий прогноз Глоби в ефірі федерального російського каналу всерйоз поширював військовий оглядач “Комсомольської правди”, цілий полковник у відставці Віктор Баранець.

Авторка каналу Irina Astrology Horoscope впевнена, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік Україна переможе в цій війні, але не раніше кінця 2022 року, а до цього бойові дії “вмикатимуться” і “вимикатимуться” зі змінними успіхами. 2022 рік найважчий для Росії. Для одиноких Львів 2023 рік підготував безліч любовних пасток. Але краще відкласти ці бажання на наступний рік. Водночас транзит Плутону по Водолію активізує в людях бажання свободи та незалежності. Олександр Беспалов говорить: “У квітні 2022 буде транзит Сатурна в Козерозі. Транзит – це планетарний період. Сатурн – це повелитель карми, владика карми. Він перебуває в Козерозі до 29 квітня 2022”, – зазначає астролог, додавши, що коли у 2020 році було таке положення, людей по всьому світу косила пандемія коронавірусу. Скажу більше: передбачення на 2023 рік для України 22 грудня 2022 року Україна вже перемогла у війні. В мене зразу було розуміння, що робити на цій війні. Але жива сила, техніка, боєприпаси окупантів не нескінченні й нині багато хто констатує, що країна-агресор зазнала поразки у розпочатій війні. Але 19 січня буде дуже хороший аспект, який повинен розв’язати ці проблеми (в першій половині жовтня, коли Пономаренко давала прогноз, ще не було новин про накопичення російських військ біля українського кордону, тому астролог і не могла знати, що 19 січня хороших аспектів не буде: навпаки, всі тільки й говорили про можливий напад Росії.

Зараз, в епоху миттєвого поширення новин засобами масової інформації, важко уникнути дезінформації, якщо вона навіть завуальована під правдиві дані. Якщо говорити про таке страшне протистояння, як російсько-українське, то необхідно робити похибки на «туман війни», коли йдеться про дані розвідки та її прогнози. Якщо ваше серце ще не зайнято прекрасної особливої, то цей астрологічний прогноз розповімо вам про любовні перспективи в 2023 році. Якщо ви почнете шукати варіанти поліпшення якості особистого життя, то обов’язково знайдете те, що потрібно. «Я застосовую логіку Гендальфа про те, що чекає Україну найближчим часом 2023 ми не маємо влади змінити те, що вже сталось. Тому що мій колишній прогноз говорив про те, що, найпевніше, вогонь припиниться в середині наступного року». Як пише “Слобідський край”, Астролог Максим Марчук вважає, що найоптимістичніший прогноз – закінчення війни у березні 2023 року, найпесимістичнішний – середина – друга половина 2024 року. Астролог та хіромант Володимир Бадіян назвав дату, коли війна в Україні почне згасати. Те, що буде смута по всій Україні, – це 100%. Одним регіоном війна не обмежиться… Третя світова війна фактично розпочалася 20 лютого 2014 року, коли Путін напав на Крим та коли влаштував кровопролиття передбачення на 2023 рік для України Майдані Незалежності. 11. Серпень 2019 (Главред): «Зеленський – справді та людина, за президентства якої може закінчитися війна. 13. Червень 2020-го (Главред): Ретроградні планети сприятимуть відновленню конфліктів, і на сході України знову може стати дуже гаряче.

Я припускаю, що і в цій сфері знайдуться люди, які реально захочуть заробити на темі підтримки України. Деяким представникам знака доведеться вирішувати нагальні справи, пов’язані з любовними відносинами. Одиноким представникам знака краще не заводити нові знайомства з початку року по травень. Самотні Терези зможуть зав’язати нові знайомства на початку осені. До осені самотні Близнюки отримають шанс зустріти людину, з яким з’явиться можливість знайти велике щастя. Ситуація почне стрімко змінюватися, і в який бік гойднуться ваги, буде залежати від того, які рішення будуть приймати Близнюки. У 2023 році Близнюки які мають пару відчують, що прийшла пора серйозних відносин. 5. Не мають наукової доведеності. 7. Жовтень 2018-го (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, передбачення на 2023 рік для України щоб у цьому питанні щось сильно змінилося. Січень 2020-го (Вголос): «Починаючи із 2020 року йтиме закінчення військових дій і завершення війни… Ще восени 2022 року вийшов текстовий квест Ukraine War Stories від Starni Games. Астрологи вважають, що вибирати дату для весілля в 2022 році потрібно з орієнтиром на дні, коли народилися молодята. В цьому місті народилися всі, кого вона знає.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime