/ 2021 / 2022 / 2024

Любовний гороскоп на 2023 рік для всіх знаків зодіаку

Тарифи зростуть на 70%. Новий Майдан може пройти восени. Протестувальників хочуть вигнати з Києва

Цей же період говорить про те, що буде далі з Україною 2023 Україну всіляко схилятимуть до переговорів. Пророцтво що чекає Україну найближчим часом 2023 чекає Україну говорить, що на початку року Юпітер перебуває в Х-будинку солярної карти, що говорить про хороші перспективи. Астролог говорить, що на кілька міст України чекають сильні обстріли з боку окупантів. Прихід самого чарівного і казкового свята в році, коли повітря разом із запахом мандарин і хвої наповнюється очікуванням дива, всі чекають з нетерпінням. Щодо розвитку воєнних дій, що буде далі з Україною 2023 у червні прогнозується підписання ряду важливих документів, які вплинуть на хід війни, ймовірні переговори та обмін полоненими. Однак астролог запевняє, що цей проміжок часу не обіцяє нічого поганого, а навпаки – бойові дії можуть завершитися на тлі підписання мирної угоди. Однак у новому суспільстві кожен зможе посісти почесне місце. Буде висока міграція всередині країни: люди будуть шукати безпечне місце для життя, роботу, будуть намагатися облаштувати свій побут не тимчасово, а на тривалий проміжок часу. За її словами, в цей період буде висока ймовірність застосування ядерної зброї. За її словами, поворотна точка у повномасштабній війні проти Росією очікується за кілька тижнів. За його прогнозом, це має відбутися в середині лютого 2023 року. Нагадаємо, Російська Федерація почала вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

У своїх пророцтвах Ванга не раз говорила про Росію прямим текстом, а ось Україну називала не інакше як країна, що стикається з Чорним морем. Наша країна переживає так званий період очищення. Хоча б часткове очищення дає нам надію на успіх, який нас чекає у майбутньому, – додав астролог. Як пережити цей час, про небезпеку і корисні поради розповіла астролог Марина Скаді (Marina Sokolova). Таку думку озвучила астролог Ганна Карпєєва в ефірі програми “Ранок з Україною”. Ганна Карпєєва свій астропрогноз для України. 2021 для України – рік структурування після серйозної кризи. Можна припустити, що країна-агресор зазнає з кінця травня якоїсь дуже серйозної шкоди для себе. Зі свого боку, країна-агресор Росія буде активним учасником геополітичних розбірок. Це – 2024-й рік, коли країна або стане новим світом, або ні. Це буде перевірка нових цінностей, які наша країна вибудовує зараз. Це почуття нерішучості, зовнішнього та внутрішнього тиску, обмежених можливостей для волевиявлення природні для таких періодів. Це питання в астрології некоректне, бо астрологічні прогнози враховують волевиявлення людей. Ваші вчинки і ставлення до інших людей повернуться до вас взаємністю. Таке запитання ставлять чимало людей із наближенням Нового року. Щодо аграріїв, то запит на їхню продукцію лише зростатиме у світі. Щодо Донбасу, то тут військовий сценарій не передбачається.

Щодо Криму – Україні треба за нього боротися, попри результат. У цьому питанні свою позицію варто відстоювати, що буде далі з Україною 2023 попри результат. У грошовому питанні рік не буде стабільним, але ті, хто раніше вдало вклав фінанси, отримають хороший результат. У Кози в рік Тигра буде багато перспективних пропозицій та цікавих знайомств. У рік Тигра завжди починаються великі зміни: 1926 року в Москві стався переворот і Сталін захопив владу, а 1986 року Горбачов вперше заговорив про перебудову, у 1998 році був дефолт у Росії. Китайський Новий рік – це галасливе і веселе свято з тисячолітньою історією. На відео: 2022 – рік Блакитного (Чорного) Водяного Тигра. Вже все сильніше і сильніше відчувається наступ 2022-го-року Водного Тигра. Навпаки, виникне загострення. Вже після цього загострення є аспекти що чекає Україну в 2023 роцідо вирішення ситуації саме на Донбасі. Будь-які знайомства, розмови і ситуації з відтінком романтизму не пропускайте повз вуха. І от у цій ситуації Литва робить крок назустріч українцям, даючи їм рік, а потім іще один на вивчення державної мови. Проте зовсім інша ситуація з Донбасом, – заявив Олег Горбань. Якщо чекає Україну екстрасенси на 2023 рік Пауелл дійсно дасть такий імпульс (є всі підстави цього очікувати), то загальна ситуація для української економіки сильно зміниться. Поки ми перебуваємо у цьому процесі очищення, на жаль, нічого не зміниться.

Для жінок Риб буде яскраве і запам’ятовується час. Потрібно знаходити час для відпочинку і зміни обстановки – іноді міняти дорогу на теплий домашній плед. Потрібно усвідомити, що весь світ зазнає значних політичних змін. У нашого суспільства є можливість переосмислити напрямки руху. Для молоді, яка нині обирає майбутню професію, інженерні напрямки будуть надзвичайно перспективними. Астрологічні прогнози дарують можливість відкрити завісу таємниці майбутнього. Фактично події, які у нас почалися 2014 року, це є в якійсь мірі плата за незалежність, можливість вирішувати самостійно свою долю, – зазначив Горбань. Україні не варто очікувати агресії з боку РФ ні цього року, що буде далі з Україною 2023 ні наступного. Також важкими для РФ будуть зима та березень. Також астроексперт побачив “велику війну”. Також це шанс повернути собі території. Наприкінці липня-початку серпня українцям слід готуватися до кризового моменту, який може призвести до припинення повномасштабної війни в Україні. Карпеєва прогнозує, що до кризового моменту варто готуватися наприкінці липня-початку серпня. Тобто в наступному році цьому знаку Зодіаку не варто чекати на легку хвилю, їм не пощастило. У наступному році тотем перебуватиме в водної стихії. Це час, коли Україна, якщо докладе відповідних зусиль, зможе значно вирватися вперед та заявити про себе як про світового лідера у певних сферах.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime