Коли скінчиться війна в Україні. Прогнози астрологів та тарологів у квітні 2023 (відео)

Таро расписание Украина 2023 г. по месяцам от Таролог Людмила Хомутовская

Провідниками нової епохи стануть люди, які мають стосунок до професій, пов’язаних з інформаційними технологіями. Тому нині людство перебуває на порозі нової епохи. Тому дуже важливо очистити саме у цей період їхні лави, щоб людьми керували компетентні та чесні чиновники. Наприклад, https://trenirajsamajom.rs сучасні екстрасенси наполягають, що і в наступний річний період українцям доведеться продовжити боротьбу з коронавірусом, який там все ще буде представляти досить значну проблему. Загалом цей період очищення триватиме ще близько семи років. Фактично ці роки – завершальні для так званого очищення. Хоча б часткове очищення дає нам надію на успіх, який нас чекає у майбутньому, – додав астролог. Можемо бути оптимістами – такі збурення матимуть локальний характер, – зазначив астролог. Проте йдеться про напрямки, нерозривно пов’язані з новими технологіями, – зазначив Олег Горбань. Ці роки будуть небезпечними, може бути певна криза, зокрема військова, – зазначив Олег Горбань. Два роки із коронавірусом змінили уклад життя людей у всьому світі – працювати вдома стали значно більше людей, міжнародні подорожі ускладнились, а суспільство в цілому стало більше залежати від цифрових комунікацій. Головним кольором є червоний, який символізує життя. Головним ресурсом нової ери стануть інтелектуальні можливості людини. За даними консалтингової компанії Deloitte, за останні десять років вартість секвенування геному людини знизилась в 45 разів.

За словами спеціаліста, з боку астрології є фактори, які сприятимуть очищенню, проте існують і негативні аспекти. Навпаки, виникне загострення. Вже після цього загострення є аспекти щодо вирішення ситуації саме на Донбасі. Отже, чого передбачення на 2023 рік для Україним чекати від 3-х літніх місяців в питанні розвитку воєнної ситуації? Липень буде не таким складним з воєнної точки зору для України, як червень, вважає Рубіна Цибульська. В фокусі уваги української політичної нації, Президента, народу України, опозиції – держава Україна як головна мета, державотворення, незалежність, homepage державний устрій, державний уряд, управління державою, імідж України в світі. Прогноз розроблений за основним, найбільш вірогідним сценарієм, який ґрунтується на аналізі розвитку економіки впродовж останніх років, поточній економічній ситуації, що склалася внаслідок форс-мажорних обставин світового масштабу, та її наслідків для України, та припущеннях, які враховують вплив зовнішніх та внутрішніх чинників у перспективі. Серед ризиків для економіки України вказана гібридна агресія Росії. Вигідно використовувати в рекламі тематику, націлену на зміцнення української державності та створення гарного іміджу України в світі. Сонце – перегрин (планета без аспектів): Порошенко – самодостатній, web site він абсолютно впевнений в собі, йому ніхто і ніщо не в змозі завадити здійснити його волю, його намір, його бачення розвитку української державності.

Щодо розвитку воєнних дій, у червні прогнозується підписання ряду важливих документів, які вплинуть на хід війни, ймовірні переговори та обмін полоненими. У червні більшість українців будуть відчувати невизначеність, яка їх буде пригнічувати. Загалом у червні всім українцям треба набратися терпіння, бо буде непросто. Щодо Криму – Україні треба за нього боротися, попри результат. Червень: треба набратися терпіння, опанувати хаос навколо себе. Росія. Чоловіка Алли Пугачової коміка Максима Галкіна… Росія повністю не захопить всі українські міста і отримає потужну відсіч від військових. Швидше за все, це станеться ближче до кінця 2017-го. І ось тоді в України з’явиться реальний шанс повністю повернути собі Донбас… Уже за кілька тижнів, імовірніше за все, буде оголошено про згортання програми кількісного пом’якшення. Уже у квітні буде зрозуміло, що війна не може продовжуватися, і перемога буде за Україною. Астрологи дають різний прогноз по тому, коли закінчиться війна в Україні. Раніше Звягіна спрогнозувала, що розв’язана Росією війна проти України не закінчиться до кінця поточного року. Єфремова стверджує, що до кінця року в різних регіонах країни будуть так звані “спалахи” – бої або обстріли. Однак більшість тарологів і екстрасенсів запевняють, що пророкують Україні ясновидці 2023 до кінця 2022 року будуть обстріли і зіткнення. Фактичне падіння економічної активності у 2022 році було меншим за прогнози багатьох організацій на початку повномасштабного вторгнення, а також кращим за оцінки Національного банку, опубліковані в Інфляційному звіті за січень 2023 року.

Проте, застерегла астролог, січень все ж буде напруженим періодом, особливо 6-7 числа. Прийшов час перестати приймати бажане за дійсне. Мотивація така: «Наші предки гинули в мордовських таборах, краще я загину на батьківщині у боротьбі за свободу», «Наші предки вмирали в муках, беззахисні під час Голодомору, краще я загину зі зброєю в руках, захищаючи життя». Восени буде гарний час для кар’єрного зростання. Тому наша задача – дійти до цього фінішу з перемогою. Тому випустіть свою фантазію на волю і експериментуйте з образами! Тому може зважитися на застосування ядерної зброї. Тому ця галузь навряд чи занепадатиме. Українська політична нація та держава досягають мети, що ставлять перед собою, якщо створюють надійні дружні зв’язки з іншими державами в сфері авіації, автомобільної промисловості, IT, електроніки, що чекає Україну в 2023 році електрики, атомної енергетики, вищо чекає Україну екстрасенси на 2023 рікї та спеціальної освіти. Ба більше, не можна виключати нові військові конфлікти. Світ активно перебудовуватиметься. Ба більше, це період, коли можуть кардинально змінитися геополітичні лідери. Із 2028 до 2050 року відбуватимуться значні геополітичні потрясіння.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime