/ 2021 / 2022

Коли закінчиться війна?

Needa focus

Але все знаходиться у діже динамічному стані, бо вимоги до визнання укриттів готовими дуже складні. Маємо дуже складні, подекуди – нереальні для виконання у короткі терміни вимоги до їхнього облаштування, які потребують великих фінансових витрат, адже укриття має бути оснащене водовідведенням, вентиляцією, захищатися від затоплення тощо чекає Україну в 2023 році. Створені комісії, які вивчають можливості облаштування, десь вже ведуться будівельні роботи. Wi-Fi в укриттях для проведення занять (за можливості). Чи будуть їх повідомляти, де у випадку тривоги або обстрілу чи удару знаходяться їхні діти? Чи встигнуть на місцях обладнати школи укриттями до 1 вересня? Відповідно до рекомендацій МОН щодо особливостей організації 2022-2023 навчального року, освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учасники освітнього процесу можуть повернутися до школи та продовжити процес навчання. Заклади освіти перед початком навчального року мають провести інформаційну роботу з батьками, показати укриття, де під час повітряної тривоги будуть перебувати діти, розробити та донести до відома дітей, батьків, вчителів правила перебування в укритті, правила передачі дитини батькам після завершення тривоги та інші безпекові питання. Це дозволить вирішити питання як з організацією навчання, так і з оплатою праці вчителів.

За інформацією МОН, очне навчання відбувається лише тоді, коли для всіх дітей та вчителів є місця у укритті. 2 частина року: варто бути обережними у витратах, звернути увагу на здоров’я дітей. 1. Сіяти насіння овочевих культур та зелені варто під час зростаючого місяця, а висаджувати корнеплоди рекомендовано за тиждень до повного місяця. Перша половина року – поганий час для розлучення, навіть якщо шлюб давно віджив своє. Адже в дітей дошкільного віку під час повітряної тривоги може бути “тиха година” чи прийом їжі, й у такій ситуації діти та працівники потребуватимуть ще більше часу для евакуації: дітей же треба не лише розбудити, але й допомогти одягнутися. Розуміючи, що чекає Україну в 2023 році це непросто, тим не менш, за можливості, на нашу думку, освітній процес під час повітряної тривоги варто продовжувати, якщо в укритті забезпечено належне освітлення, місця для сидіння та інші умови. Якщо оточення категорично не йде назустріч, варто задуматися, що чекає Україну в 2023 році чи дійсно поруч близькі люди. У наступному році близькі часто будуть навмисно або несвідомо маніпулювати вами для своєї вигоди. Прем’єра: 26 травня 2022 р.

З кінця травня і до середини літа – час інтриг і напруженості. Зростаючий місяць у квітні 2021 року почнеться до середини другого місяця весни та триватиме майже до кінця місяця. До кінця 2021 року ще кілька днів. До того ж діти можуть розгубитися, почати панікувати, тому надзвичайно важливо проводити для учасників освітнього процесу тренування з евакуації до укриття. Необхідно враховувати багато факторів щодо евакуації учасників освітнього процесу. Відповідну роботу необхідно провести з вихованцями, учнями та студентами що чекає Україну найближчим часом 2023до безпеки, ознайомити з правилами евакуації до укриття та перебування у ньому. Тому з батьками та учнями необхідно провести роз’яснювальну роботу, застерегти їх про небезпеки та закликати бути пильними, звертати увагу на підозрілих сторонніх осіб та предмети в закладі освіти, заохочувати повідомляти про будь-які загрози або підозрілу поведінку. І обов’язково треба попередити мешканців прилеглих будівель, що пророкують Україні ясновидці 2023 в разі небезпеки заклад освіти не обслуговуватиме їхні будівлі як укриття. При цьому березень і квітень він називає місяцями смертельної небезпеки для Путіна, пише Апостроф TV.

У 2022 році ви часто будете ходити по краю прірви. 2022 року для вас дуже важливою стане ваша робота. У 2022 році вам буде актуально все те, що пов’язано із спілкуванням, передачею знань. На жаль, неможливо за такий короткий період зробити те, що нами не планувалося і в бюджети не закладалося. Крім того, астролог бачить “велику війну” з лютого 2023-го, у РФ вже не будуть називати те, що відбувається, “спеціальною військовою операцією”. Йдеться про нечувано велику суму. Також Міністр спростував дезінформацію щодо обов’язкового очного навчання, яка активно поширюється в суспільстві. Рівень агресії в суспільстві максимально високий, що чекає Україну в 2023 році люди готові до цілеспрямованих активних дій в сфері відносин з сусідніми державами, в сфері протистояння і ворожнечі, в сфері судової системи, але не збираються починати дії, не переконавшись у тому, що сприятливий момент настав (кон’юнкція Марс/Сатурн в Скорпіоні у 7 домі на Плутоні RAD). Межі могутності та немощі України, її сила та безсилля реалізуються в сфері взаємодії з іншими державами, насамперед сусідніми, на засадах співіснування за принципом “ти – мені, я – тобі”: паритетне співробітництво, союз, відкрита ворожнеча, поновлення справедливості в суді, суспільно значимі досягнення, мистецтво, що чекає Україну в 2023 році дипломатія.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime