Коли закінчиться війна: оптимістичні прогнози

Як з’ясувалося, говорила ясновидець і про Україну. Екстрасенс і ясновидець побачив, що в березні-квітні будуть зміни на краще. Та за словами ясновидиці, як такого “кінця світу” не буде – будуть зміни для людства, “щось від природи” – якесь стихійне лихо, яке змусить людство змінитися. Про майбутнє людства найкраще написано у Книзі на всі часи – Біблії, проте описані в ній майбутні події стосуються усього людства, а не тільки України. Доктор політичних наук (2007 р.), кандидат філософських наук (1996 р.), голова Наукового товариства “Гуманітарна колегія” (з 1997 р.), член науково-експертної колегії при Кабінеті міністрів України (з 2008 р.), пише Вікіпедія. Для України 2023 рік стане складним, але він сприятиме відродженню нашої країни, зміцненні її позицій і навіть трансформації. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу». Навіть атомна бомба стане неактуальною. На думку Ванги, найнебезпечнішим днем цього року стане той, коли “зійдуться шість двійок” – цей день настав 22 лютого 2022 року. Отже, на думку Шевцова-Ланга, війна буде тліти до 2019 року. Стеценко запевнила, що війна незабаром закінчиться, а Україна переможе. Це може означати, що велика війна закінчиться крахом старої системи влади, а з попелу цивілізації виникне новий світовий порядок – так настане кінець часів, які ми знаємо, й почнеться нова ера.

Як прогнозував мольфар, якщо Путін не поступиться, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік то на світ чекає велика біда. Коли Путін зробить ставку, яка виявиться не по силах Росії. Раніше в інтерв’ю для Netflix Зеленський припустив, що вторгнення в Україну може припинитися, якщо президент РФ Володимир Путін помре. Одним зі сценаріїв завершення війни є глибока внутрішня політична і економічна криза в РФ. Щодо часових меж завершення війни, то мольфар віщує настання миру на 2024. Перемога може настати лише після повної капітуляції ворога, а це відбудеться лише після повного розпаду РФ. Тобто, не в 2023-му, а скоріше у 2024 році. Натомість карпатський мольфар Василь Гундяк прогнозує завершення війни 2024 року через розпад Росії і трагічну смерть путіна. Більшість західних аналітиків сходяться в думці, що поки передумов для завершення війни не існує. На завершенні війни в листопаді наголошує також український астролог Назар Лебяк. Проте розпаду країни астролог не передбачає. Проте в майбутньому все налагодиться, коли прийде час, зазначав він.

Проте його прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік сильно відрізняються один від одного. Як часто буває серед екстрасенсів, астрологів, магів, немає однозначної відповіді, більше того, прогнози даються діаметрально протилежні. НК вирішив зібрати прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви від різних людей, щоб ви вибрали той, який вам більше до вподоби. «Все частіше будете ви зустрічати людей, які очі мають, та не бачать, вуха мають, та не чують… А тепер вже зовсім неоднозначне пророцтво: «Все розтане, немов лід, тільки одне залишиться недоторканим – слава Володимира, слава Росії. Щодо повернення Криму, то найближчим часом передбачається малоефективна юридична боротьба і щонайменше рік Крим ще буде у складі Росії. А на вирішення питання Криму, за її словами, піде до 6 років. Незважаючи на те, що нумеролог не передрікає повного припинення вогню з цього дня, “хороший результат” в напрямку до вирішення ситуації все таки буде. Погодьтеся, хочеться почути від когось, наділеного надприродними здібностями, про те, що всі негаразди скоро закінчаться і все буде добре. Багато людей вірять, що Ванга володіла екстрасенсорними здібностями, і її послідовники продовжують вірити в її передбачення навіть після її смерті. Сучасні дослідники пов’язують це передбачення із застосуванням ядерної зброї. Дотепер вважали, що це пророцтво стосується Євросоюзу, але після анексії Росією Криму пов’язали ці передбачення з Україною. Щодо того, що буде з нинішнім президентом України, мольфар нічого не говорив, бо пророцтво для України 2023 Мольфара Нечая про Зеленського відсутнє.

Якщо ж пророцтво буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити. Вірити чи не вірити передбаченням екстрасенсів – кожен вирішує сам. У день п’яти двійок, 22 грудня 2022 року За словами Ванги змінить хід історії. Наприклад, пророцтва відомої болгарської провидиці Ванги про Україну 2014 року можна пояснити по-різному. А мир в Україні настане 2 листопада 2014 року, коли Сатурн буде послаблений. Ці слова можна трактувати як недостатню реакцію Заходу на події в Україні. А що говорять про події в Україні сучасні провидці? В інтернеті повно чуток про те, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік коли закінчиться війна в Україні. Ще два десятки років тому знаменита провидиця розповіла світу про те, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року військова стратегія зазнає величезних змін. Астролог Лілія Вікулова дала прогноз на те, коли в Києві припиняться активні бої. Сонячне цунамі або “сонячна буря” – явище на поверхні сонця, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що представляє собою спалахи та активні викиди маси, здатні досягти Землі. Пророцтва Ванги, зокрема, стосувалися кліматичної зброї, від якої має загинути вся Європа. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime