/ 2019 / 2021 / 2022

Коли закінчиться війна в Україні

hen-701x484.jpg

Читайте такожГороскоп на 2022 рік пророцтво для України 2023 всіх знаків: що принесе вам цей рікВсі пророцтва Нострадамуса написані містичною мовою, з безліччю алегорій і натяків. Пророцтва Нострадамуса насправді є своєрідним всесвітнім гороскопом. На тлі ситуації з мігрантами на кордонах прогноз Нострадамуса дійсно виглядає моторошним. На жаль, це завжди лихоліття. На її думку, він має зіткнутися з труднощами, проте якщо виявить терпіння – вистоить, передає Час Пік із посиланням на матеріал “УНІАН”. Кожен із нас має зараз максимально розвинути та посилити свого Сатурна. В астрології України також є важливий момент – це проходження транзиту Сатурна Місяцем, який триває вже три роки. Мешканці України після довгих труднощів заживуть краще. Раніше молодий мольфар України Орест Стафійчук розповів, яким бачить найближче майбутнє нашої країни. Війна в Україні завершиться, коли “трагічно загине” президент Росії Володимир Путін – такий розвиток подій віщує карпатський мольфар Василь Гундяк. Раніше мольфар з Карпат Василь Юращук розповів, що війна в Україні не закінчиться у 2023 році. Мольфар з Карпат Василь Юращук припускає, що війна в Україні триватиме ще два роки, але після 22 березня 2023 року українцям стане легше. За іншою версією, ясновидиця розповіла про землю, “покриту чорною кров’ю” і війну, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів яка триватиме протягом семи років. За його словами, війна в Україні триватиме ще два роки.

За словами Піонтковського, путіну потрібна термінова операція. За її словами, цього місяця на нашу країну чекає багато перемог, карти прогнозують трансформацію, оновлення. Що чекає людство в новому році, на думку Нострадамуса, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів повідомило видання The Sun. Українську державу в найближчі кілька років чекає період економічного світанку, країна буде все більше завойовувати повагу західних колег, щасливе майбутнє вже не за горами. Важливо відзначити, що це дні – серединний період. Народ України потім ще довго згадуватиме цей тяжкий час, переказуючи його один одному, і вже ніколи стосунки з росіянами не будуть колишніми, бо на українців пішов народ, який забув про свою спорідненість. Екстрасенс та шаманка Сейраш назвала березень-квітнь “пекельним” для України: загострення на фронті і зміни в політичному житті України. Болгарська ясновидиця Ванга – одна з найбільш знакових фігур на всьому пострадянському просторі. Болгарська провидиця Ванга називала 2022 рік роком жахливих змін у світі. Нострадамус писав, що у 2022 році столицю Франції можуть взяти в облогу. Далі Нострадамус натякає на “небесний вогонь на королівській будівлі”. Нострадамус прямо вказував на знецінення грошей.

Сакральна символіка української вишиванки Є висока ймовірність того, що жителі України, які втекли з країни, почнуть повертатися наприкінці квітня – у травні, оскільки саме в цей час основна маса планет покине знак зодіаку Риби, і потік біженців припиниться. Цей знак зодіаку – про благодійність та доброту, милосердя та допомогу. Цей транзит закінчиться 30 квітня цього року, після чого ми можемо очікувати поступового періоду відновлення ще приблизно такого ж часу. Після цього періоду світом будуть правити слов’яни. Після всіх цих подій Україна і весь світ теж уже ніколи не будуть, як раніше. Як повідомляв OBOZREVATEL, астрологиня Наталія Нестеренко заявила, що Україна у травні 2022 року вестиме тяжкі переговори з Росією про припинення війни, але противник спробує вичавити максимум із ситуації на фронті, що негативно вплине на діалог сторін. Тарологиня та прогнози екстрасенсів для України на 2023 рікстка Ольга Соломка заявила, що Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у війні буде затьмарена втратами. Екстрасенс, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині “буде страшно” і окупанти цілитимуть у якісь установи. Зараз ми проходимо велику трансформацію, і кожна людина нашого великого українського народу відчуває цю трансформацію всередині. У своїх працях оракул писав про велику біду з “крові й голоду”.

Крім цього багато хто вважає, що у своїх працях оракул навіть писав про початок пандемії коронавірусу. Виявилося, що оракул передбачав зіткнення Землі з астероїдом. Французький астролог і оракул Мішель де Нотрдам, відомий під псевдонімом Нострадамус, залишив після себе чимало робіт. Водночас, слід звернути увагу, що йдеться радше про оцінку російських військових спроможностей станом на кінець березня 2023 р., а не про загальні спроможності росії до ведення війни у найближчій перспективі. Китай анексує Сибір, а росії не існуватиме! Багато українців намагаються шукати відповіді у астрологічних прогнозах та ставлять питання езотерикам. Тому експерти, які намагаються розшифрувати прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви оракула, часто змушені лише будувати здогади про те, що саме мав на увазі сам провидець. Більш песимістичні прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік дівчинка дала Росії. Більш того, в 2019 році у великих містах Росії можуть відбутися страшні зіткнення, народ вийде на вулиці і почне страйкувати проти свавілля російських правителів. Росію, на його думку, чекають економічні проблеми уже в 2015 році, а через два роки територія Росії почне розпадатися. У 2021 році навколо нього ходило багато чуток, ЗМІ писали про різке схуднення диктатора і про те, що у нього почалися серйозні проблеми зі здоров’ям. Експерти знайшли в пророцтвах Нострадамуса чотиривірш про те, що у 2022 році в Японії може статися сильний землетрус.

  • April 18, 2023