Коли закінчиться війна в Україні: прогноз гуцульської мольфарки

Але є одна радість, що комета “Леонард”, яка пролітала в День Конституції РФ 12.12.2021 року, наблизилася на найменшу відстань до Землі. Другим фактором є пряма загроза застосування, за певних обставин, ЗС РФ тактичної ядерної зброї. Ясновидець каже, що вже у березні 2023 року будуть сигнали того, що президент РФ Володимир Путін хоче зупинити війну, екстрасенси про Україну 2023 що він готовий відступити. Чому він не хоче надати нам ці військові літаки? Які безпекові гарантії може надати Німеччина нашій державі? Такі безпекові гарантії були б належними. Безумовно, безпекові гарантії мають бути більш потужними, аніж ті, що закладені у Будапештському меморандумі. Але ці літаки мають обмежені можливості нанесення ударів по наземних цілях, бо не можуть нести багато ракет. Але не для нанесення наземних ударів. Але ніхто не каже «Ні». Але якщо почнете планувати за ними своє майбутнє, то розгубитесь. Але від кого саме? Але сьогодні це вже не реалістичне рішення. Але канцлеру Шольцу, мабуть, не дуже подобається ідея надання сучасних винищувачів.

Якщо говорити про винищувачі, у нас є 2 види сучасних літаків: «Tornado» і «Eurofighter Typhoon». Для України зараз у пріоритеті є літаки МіГ-29 і F-16, екстрасенси про Україну 2023 а не «Eurofighter Typhoon». Тобто у нас є «Eurofighter Typhoon» і слід провести дискусії щодо того, екстрасенси про Україну 2023 чи потрібно проводити тренування ваших пілотів на цих літаках. Тобто має бути відповідний сигнал від українського уряду про те, що «Eurofighter» є їхнім першочерговим пріоритетом. Яка позиція уряду Німеччини щодо цього? Нещодавно з офіційним візитом Україну відвідав віцеканцлер Німеччини Роберт Габек. Також ми будемо разом із вами після підписання мирного договору і будемо підтримувати Україну на шляху до членства у НАТО». Про надійні сховища українці згадали відразу, щойно почалося широкомасштабне вторгнення мордорської армії в Україну. Ви згадали екстрасенси про Україну 2023 членство України в НАТО. Він приїхав до України разом з представниками німецького бізнесу. Він додав, що активні бойові дії можуть продовжуватися ще й на Донбасі свіжі екстрасенси про Україну 2023тягом 2023 року. Їх використовували для того, щоб літати нижче від зони дії ворожих радарів і атакувати ворога.

Більш того, в 2019 році у великих містах Росії можуть відбутися страшні зіткнення, народ вийде на вулиці і почне страйкувати екстрасенси про Україну 2023ти свавілля російських правителів. Зокрема, щоб не бути енергетично залежними від Росії. За оцінками МВФ, якщо війна Росії проти України завершиться до середини 2024 року, потреба України у зовнішньому фінансуванні складатиме 115 мільярдів доларів. 237 військовослужбовців Збройних Сил України відзначені державними нагородами, з них 34 – посмертно. Ми будемо вас підтримувати, надавати безпекову допомогу та забезпечувати проведення тренувань для України. Сучасні винищувачі – дуже дорогі і програма тренувань займає довгий час. За його словами, Ванга зазвичай не давала точних вказівок на час в своїх прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівах, але в той раз чітко говорила про п’ять двійок. За життя Ванга стала знаменитою, а її передбачення і пророцтва широко висвітлювалися в ЗМІ. Чи можемо сказати, що Німеччина стала повністю енергетично незалежною державою? Німеччина ніколи не стане повністю енергетично незалежною державою, оскільки ми є індустріальною країною: невеликою за розміром, але з великою кількістю населення. В інтерв’ю ProUA він заявив, що саме цей день стане переламною точкою у повномасштабному вторгненні, українцям далі стане набагато легше. І, мабуть, Швеція цьогоріч також стане членом НАТО. Річ у тім, що НАТО приймає до себе лише ті держави, які не перебувають у стані війни зі своїми сусідами.

По-перше, слід укласти мирний договір і тоді Україна зможе стати членом НАТО. Сподіваюся, після укладання мирної угоди Україна зможе досить швидко вступити до Північноатлантичного альянсу. Мусимо диверсифікувати нашу енергетичну залежність і укласти енергетичні торговельні угоди з багатьма державами, зокрема з країнами ЄС, а також Норвегією, деякими арабськими державами і, безумовно, зі США. Проте слід готуватися до цього і розпочати програму тренувань українських пілотів, так само як це зараз роблять США та Норвегія. А чи можемо ми почути «Так» від Олафа Шольца щодо програми тренувань для українських пілотів і надання винищувачів вже цього року? Вважаю, що цей процес із тренуванням ваших пілотів має розпочатися. Вважаю, що наш міністр економіки останнім часом добре попрацював. Він провів перемовини з президентом Володимиром Зеленським на тему відбудови економіки України. Він вважає, що повністю АТО завершиться до весни наступного року. Він зазначив, що поки Польща не “обчислює якусь точну дату” закінчення війни, а націлена на допомогу Україні.

  • April 18, 2023