Коли вийде подолати пандемію: астропрогноз для України на 2023 рік

Не встигли ми відійти від «Людини-Павука: Немає шляху додому», як нам вирішили представити ще один шедевр із Томом Холландом у головній ролі. Але у порівнянні з попереднім, який сильно потерпів від коронавірусної пандемії, він все ж таки подарував нам нових «Мисливців за привидами», другого «Венома», а під кінець року Marvel вирішили здивувати нас просто приголомшливим «Людиною-павуком: web site Немає шляху додому». Цей фільм стане прямим логічним продовженням фільму «Людина-павук: Немає шляху додому» у четвертій фазі кіновсесвіту Марвел. І воно таки стане незабутньою, але зовсім не через безтурботність та легкість атмосфери. Режисером став Сем Реймі, який колись подарував нам трилогію про Людину-Павука з Тобі Магуайром. Режисером фільму став Гай Річі, тому запевняємо: картина вийде чудова. Ця картина розповість нам про 1900-і роки, про час, коли таємне суспільство тільки формувалося, і про історію молодого амбітного хлопця, на ім’я Конрад, який мріє служити на благо суспільства. Дата виходу в Україні: 20 січня 2022 р. Дата виходу в Україні: 05 травня 2022 р. Чи це так – дізнаємося вже 5 травня. 140 млн, дізнаємося вже у травні цього року. Чи буде «King’s Man: Початок» таким самим успішним, як дві попередні картини, дізнаємося дуже скоро. Чи побачимо ми якихось героїв із кіновсесвіту Марвел в цьому фільмі, поки що залишається загадкою.

Чи буде слово “капітуляція” – невідомо. Як вижити і хто ховається під маскою вбивці: ці та інші проблеми доведеться вирішити головним героям на екранах наших кінотеатрів вже 14 січня. Дата виходу в Україні: 13 січня 2022 р. Дата виходу в Україні: 09 червня 2022 р. Дата виходу в Україні: 7 липня 2022 р. Дата виходу в Україні: 10 лютого 2022 р. Дата виходу в Україні: 14 квітня 2022 р. Дата виходу в Україні: 17 березня 2022 р. Дата виходу в Україні: 28 липня 2022 р. Дата виходу в Україні: 29 вересня 2022 р. У 2022 році на нас чекають усі сиквели та блокбастери, відкладені через пандемію, зокрема «Морбіус», Том Холланд у фільмі «Анчартед», а також «Чорна Пантера» та «Аватар 2». Тому ми вирішили зібрати ТОП-20 найочікуваніших фільмів 2022 року. Водночас на деякі міста України чекає справжнє переродження, зокрема на Херсон, Маріуполь і Дніпро. Нас чекає повернення легендарного вбивці в масці на прізвисько Примарне обличчя, який знову починає спритно орудувати своїм ножем. Україну чекає низка природних катастроф-землетрусів, ураганів і повеней. Цього разу Доктор Стрендж спробує відновити стабільність просторово-часового континууму, порушену його заклинанням. Деякі представники цього знака побажають насолодитися колишніми почуттями і відновити відносини. У центрі сюжету історія про те, що чекає Україну в 2023 році як кмітливий Нейтон Дрейк вирушає у свою першу подорож у пошуках скарбів із хитромудрим Віктором Саллі-Саліваном.

Це має бути неймовірна подорож на кораблі Нілом. За словами Анастасії, обрати контент для святкового ефіру було нелегко, бо війна триває, що пророкують Україні ясновидці 2023 «але місце для свята має бути все одно». Відьма-некромант Марія Тиха, навпаки, передбачила, що чекає Україну в 2023 році війна закінчиться “не цього року”. Саме зараз Україна відстоює свою незалежність назавжди (згадуємо планету незалежності Уран, який розташувався у найпатріотичнішому четвертому домі Батьківщини та сім`ї). Україна підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Після всіх цих подій Україна і весь світ теж уже ніколи не будуть, як раніше. Завдяки досягненням українських вчених, спортсменів і творчої еліти Україна має величезний шанс зміцнити свої позиції на світовий арені, що вже у 2022 році дасть свої плоди. За її словами, той, хто не працює, має піти. За східним календарем кожним роком управляє певна тварина. За сюжетом, елітний розвідник Орсон Форчун отримав нове завдання: зупинити продаж та розповсюдження смертельної зброї. Саме тому не складає руки, працює, удосконалюється, прагне до кращого майбутнього. Саме воля народу визначає степінь пророцтво про Україну на 2023 рікгресивних змін в державі – модернізацію та гуманітарний розвиток. Місяць в опозиції до Урану в 9 домі: революційні прогресивні зміни, реформи, модернізація в державі у сфері вищої освіти, законодавства, стосунків на міжнародному рівні, в галузі міжнародного права. Для всіх знаків Зодіаку це буде гарним періодом для пошуку своєї половинки, налагодження стосунків у сім’ї та кар’єрного зросту.

Майкл Морбіус з дитинства страждає на рідкісне захворювання крові та все своє свідоме життя присвятив пошуку ліків. Історія покаже життя людей пліч-о-пліч з динозаврами, які прагнуть захопити кожен куточок планети, яка через їхню присутність почала змінюватися. Також Росс прогнозує, що ситуація на Донбасі практично ніяк не буде змінюватися до 2017 року, поки Путіна не повалять. Також у них можуть з’явитися противники, можливі суди, розгляди. Сьогодні більшість таких чипів виробляється в Китаї, на другому місті – Сполучені Штати. Сьогодні – повний місяць. Як на мене, цей курс дійсно гарно спроектований і буде цікавим навіть для тих експертів, які працюють з темою Криму тривалий час. Ми звернулися до Нацагентства з питань державної служби, до міністерств, попросили анонсувати цей курс, показати його держслужбовцям, що чекає Україну в 2023 роціб вони більше розумілися на темі Криму. Ми вже обговорюємо ідеї з академічними центрами, що чекає Україну екстрасенси на 2023 рік з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянською академією. Як калатає самотній дзвоник. Як результат – катастрофічне падіння обсягів виробництва на ОПЗ та вимушені простої ще задовго до повномасштабної війни.

  • April 18, 2023
Available for Amazon Prime